Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?


Lewanos

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

w tym miesiacu nabylem A4 1.9 TDI 130 KM rok 2001 ze manualna skrzynia 5 biegowa. Nabylem ja w niemczech i juz przy kupnie zauwazylem znaczek na tylnej klapie ABT. Wiem ze jest to firma zajmujaca sie tuningem VW i Audi. Juz na pierwszy rzut oka widac ze auto jest obnizone. Ale najbardzie mnie ciekawi czy byly jakies modyfikacje odnosnie silnika bo na niemieckiej autostradzie uzyskalem maksymalna predkosc 225 km/h.

Kolega powiedzial ze musialo byc cos modyfikowane bo to niemozliwe. jakie jest Wasze zdanie na ten temat?? Jakie Wam predkosci udalo sie osiagnac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowimy o predkosciach rzeczywistych czy licznikowych??

MI licznik pokazal 220km/h co GPS zweryfikowal do 208km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczniki zawsze przekłamują wszystko zależy od warunków od rozmiaru kółek itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak licznik pokazywal 225 a GPs 218 km. kola mam 16" 205/55[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 11:06_________________________________________________

Mowimy o predkosciach rzeczywistych czy licznikowych??

MI licznik pokazal 220km/h co GPS zweryfikowal do 208km/h

sadzac po Twojej predkosci licznikowej było by podobnie tylko ze Twoj Gps chyba cos za bardzo zaniżył albo moj zawyzyl ;) z tego co sie orientuje roznicy jest okolo 6-7 km miedzy licznikiem a faktyczna predkoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8km/h roznicy bynajmniej w B5

To jest chyba zalezne od predkosci... jadac 100km/h licznikowe GPS pokazal 98km/h jednak przy niecalych 230km/h czyli gdzies pomiedzy 220-230 na GPSie bylo tylko 212km/h ale autko chcialo jechac dalej tylko rozum podpowiadal inaczej mimo ladnej drogi - A2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam AWX i 195KM i predkosc max osiagnalem licznikowo 219km/h na GPS 213km/h obroty 4800 .Kola 225/40/18 i nie pujdzie mi ani kilometra wiecej , ale ja sie do tej predkosci rozpedzam bardzo szybko i nie potrzebuje autostrady wystarczy kawalek drogi niekoniecznie prostej :cool1: Brakuje mi 6 biegu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male OT.

Jak odczytasz 219 z licznika?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male OT.

Jak odczytasz 219 z licznika?? :gwizdanie: :gwizdanie:

To proste. Jest wiecej niż 218, a mniej niż 220 :polew:

No wlasnie nie bylo 218 ani 220 czy to takie trudne ale jesli cie to uszczesliwi to mozemy zaokraglic do 220 :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz na chamownie i wszystko sie wyjasni :wink4:

miałeś na myśli hamownię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem licznikowe 225... ale dalej nie cisnąłem bo wyobraźnia nie pozwalała... skrzynia 6tka... brak modyfikacji choć koledzy mówią że mam chyba jakiegoś plusa od fabryki... nie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem licznikowe 225... ale dalej nie cisnąłem bo wyobraźnia nie pozwalała... skrzynia 6tka... brak modyfikacji choć koledzy mówią że mam chyba jakiegoś plusa od fabryki... nie sprawdzałem

A przypomnij se naklejkę na desce Jak się bałeś jej przekroczyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem licznikowe 225... ale dalej nie cisnąłem bo wyobraźnia nie pozwalała... skrzynia 6tka... brak modyfikacji choć koledzy mówią że mam chyba jakiegoś plusa od fabryki... nie sprawdzałem

A przypomnij se naklejkę na desce Jak się bałeś jej przekroczyć :naughty:

no no... ale to był szok po nabyciu samochodu :tongue4:

mam naklejeczkę o tym że Audi nie odpowiada za ogumienie powyżej 190km/h... pewnie chodziło o zimowe ale i tak jak autko ciągnąłem do kraju to z tego stresu nie przekraczałem... :>

przepraszam za OT w temacie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 5 biegów predkosc max 242 Km/h

wrzuce filmik tylko dopiero w poniedzilek

Chetnie zobacze ten filmik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 5 biegów predkosc max 242 Km/h

wrzuce filmik tylko dopiero w poniedzilek

Twoja się nie liczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...