Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ukradli mi dekielki!


karbonek

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie miałem na mysli pisząc na siłe przymocowanie elementów tak aby złodziej musiał je łomem wyłamywać

np. przykrecania radia na kilka dodatkwych śrub

troche fantazji koledzy :polew:

a cytat kolegi mloddy wzieliście pod uwagę komentując to co na pisałem :tongue4:

:doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi koła raz chcieli ukraść - na parking wpadli szabrownicy i oczyścili auta ze sprzętu i car audi i jednemu odkręcili fele, mi chcieli odkręcić ale na śruby zabezpieczające trafili to mi 3 miesięczne opony wszystkie poprzecinali :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego gościa zpedalskim zarostem.

Na małym zbliżeniu widać, że ma bródkę i jak się ona ciągnie.

Na większym pewnie robi się pikseloza, rozmywanie się odpala i bródka ginie.

Żadnych wieści od policji nie mam na razie.

Też musiałem im tłumaczyć jaka jest różnica między dekielkami a kołpakami :decayed:

Poprzedniemu właścicielowi wyciągnęli audi spod domu i c**j**ki nie mogły jej zapiepszyć,to pocięły fotele skórzane w środku...

Wydaje mi się, że szybciej ich znajdą moi kumple niż policja, poczekamy zobaczymy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce zdjecia drugiej strony tych dekielkow http://allegro.pl/item709683924_orginalne_dekielki_do_audi_8to_601_170a_tanio.html to pisac na pv

sprzedajacy napisal :

" Kolekcja moze i ciekawa ale skromna. W niedługim czasie będzie więcej modeli. Zapewne chodzi o zaczepy? Zaczepy na pewno są sprawne, dekielki znakowane. proszę tylko upewnić się o model. Bo z tym jest najwięcej probleów. one prawie nie róznią się od tych 4 BO ... tylko zaczepy sa inne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też popatrz jaka ilość, z volvo aż 11 kompletów... chyba trzeba odwiedzić forum volvo i popytać czy komuś się nie zgubiły dekliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt na razie nie wystawił moich dekielków na alledrogo.

Dostałem wczoraj list z komendy że zaczęli szukać sk***ysynów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym powiedziala ze to dosc czesta przypadłosc ... mi dekle zajeb... w wielki piatek :sick3: w bialy dzien

a w ostatnia niedziele w nocy ktos polał mi auto kwasem, zzarło mi lakier i mam pol auta do malowania... a policja czeka az sama im przyprowade tych co to zrobili... co za kraj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym powiedziala ze to dosc czesta przypadłosc ... mi dekle zajeb... w wielki piatek :sick3: w bialy dzien

a w ostatnia niedziele w nocy ktos polał mi auto kwasem, zzarło mi lakier i mam pol auta do malowania... a policja czeka az sama im przyprowade tych co to zrobili... co za kraj :(

Chyba masz wrogów :shocked:

Tak w ogóle, to można by zaryzykować: kupić dekielki i umówić się na odbiór osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurna :shocked:

Gdzie Ty mieszkasz i komu podpadłaś?

chyba ktos sie pomylił... bo dwa dni pozniej oblali druga granatowa audice zaparkowana na parkingu obok...

chyba dostałam przypadkiem... ale marne to pocieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamię się chyba...

Mama mi powidziała, że wczoraj 3 dresów podjechało czerwonym VW do mojej niuni, jeden wysiadł, uklęknął przy tyle fury i coś obserwował.

Ona z psem była w tej chwili, radiowóz podjechał blok dalej i ekipa się zawinęła.

sku***ny chcą mi pewnie znowu coś za***ać albo auto wyprowadzić!

Znacie jakieś firmy które sprzedają radiopowiadomienia?

Potrzebuję takiego które będzie miało zasięg min 300m, lolę mam już naszykowaną koło łóżka, jak zapierdolę nią dresowi to go w pół przetnę.

Róra zbrojona PCV z wypełnieniem w postaci pręta stalowego o średnicy 1cm i długości ok 30cm :evil:

img4294g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamię się chyba...

Mama mi powidziała, że wczoraj 3 dresów podjechało czerwonym VW do mojej niuni, jeden wysiadł, uklęknął przy tyle fury i coś obserwował.

Ona z psem była w tej chwili, radiowóz podjechał blok dalej i ekipa się zawinęła.

sku***ny chcą mi pewnie znowu coś za***ać albo auto wyprowadzić!

Znacie jakieś firmy które sprzedają radiopowiadomienia?

Potrzebuję takiego które będzie miało zasięg min 300m, lolę mam już naszykowaną koło łóżka, jak zapierdolę nią dresowi to go w pół przetnę.

Róra zbrojona PCV z wypełnieniem w postaci pręta stalowego o średnicy 1cm i długości ok 30cm :evil:

img4294g.jpg

No tak ty im zaje**esz, i odjada a rano fura bedzie płonac :kwasny: zla wizja ale prawdopodobna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nieźle wkurzony, jak można w cywilizowanym świecie tak się zachowywać...

Grupa z mokotowa kilka lat temu zrobiła sobie nockę łowów, ukradli 16 aut w tym moją niunię, na szczęście za dobrze im nie poszło (zabranie fury spod domku 1 rodzinnego) i pocięli fotele...

Na dniach zamontuję czujnik mikrofalowy na 2 strefy, drugą syrenę oraz radiopowiadomnie, ukrucę skurwysyną :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przed blokiem spłonęło BMW 7 bo właściel zwrócił uwagę dresom, że głośno zachowują się itd.

było widać tylko wielkie bum i po BMW

czasem jak się przytrzepią to nie odpuszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja znalazłem :gwizdanie:

http://allegro.pl/item717499080_oryginalne_dekielki_do_alufelg_audi.html

Szkoda, że nie wawa, bo bym zobaczył czy nie moje...[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 21:08_________________________________________________Dostałem 2 polecone z komendy.

Umorzyli śledztwo :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...