Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Adamooo cos sie czai pewnie z jakims Recarosem wypali na sezon :rolleyes:

Na pewno w niedalekiej przyszlosci beda tarcze i zaciski 345 mm z przodu :wink4: czekam az sie tylko przod zuzyje :decayed:

Opublikowano

345mm :kox: :kox:

Opublikowano

345mm ?????? :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

wczoraj ogarnałem temat 360/330mm w A4 B6 :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

No to nie ma się co pierdo..ć w tańcu dawaj 360/330mm :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

345mm ?????? :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

wczoraj ogarnałem temat 360/330mm w A4 B6 :good: :good: :good: :good: :good:

Pod jakie felgi?

Opublikowano

ostatnio na allegro był komplet 360mm

Opublikowano
  • Autor

wczoraj ogarnałem temat 360/330mm w A4 B6 :good: :good: :good: :good: :good:

no to niezle jak do B6 :gwizdanie: Fela pewnie minimum 18 " :mysli:

Opublikowano

345mm ?????? :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

wczoraj ogarnałem temat 360/330mm w A4 B6 :good: :good: :good: :good: :good:

pochwal sie na jakich zaciskach, ja mam ochote na tarcze tylnie z S4 B8 :gwizdanie:

Opublikowano

330mm na tylku :decayed:

kurfa Fly nie podkrecaj bo zostawie je zamiast sprzedac :decayed:

choc z drugiej strony troche za nie chce wiec pewnie szybko nie pojda :>

Opublikowano

ja mam zaciski pod 300mm, Ty nie :tongue4:

Opublikowano

raczej pod 330mm :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:notworthy: :notworthy:

zajefajne :)

Opublikowano
  • Autor

Cieplo sie zrobilo :kox: ....dalej modyfikujemy moja stara poczciwa B6 :kox: Zaciski przod 320 mm od 3.0 TDI zakupione :decayed: oraz modernizacja tylu czyli zmiana z 255 mm na 300mm od S4 :evil2: . Wszystko poleci do deva .....i do pieca :evil: Kolorek zaciskow bedzie czarny :gwizdanie: . Przy okazji wymiana plynu hamulcowego Motul DOT 5.1

Jeszcze raz dzieki devastation za zaciski :notworthy: :notworthy: :notworthy:

img6130t.jpg

Opublikowano

A Tobie dalej mało... :naughty: :naughty:

Opublikowano

wrc, masz moze fotke zaciskow tylnich ? bo jestem ciekaw, czy takie same jak u mnie - ja niby kupilem od S4 B6, ale sa "brzydkie" :decayed:

Opublikowano

Cieplo sie zrobilo :kox: ....dalej modyfikujemy moja stara poczciwa B6 :kox: Zaciski przod 320 mm od 3.0 TDI zakupione :decayed: oraz modernizacja tylu czyli zmiana z 255 mm na 300mm od S4 :evil2: . Wszystko poleci do deva .....i do pieca :evil: Kolorek zaciskow bedzie czarny :gwizdanie: . Przy okazji wymiana plynu hamulcowego Motul DOT 5.1

Jeszcze raz dzieki devastation za zaciski :notworthy: :notworthy: :notworthy:

img6130t.jpg

w końcu zacznie to hamować :) zobaczysz jaka jest różnica ..teraz będziesz musiał uważać jak hamujesz żeby nikt Ci nie wjechał w images?q=tbn:ANd9GcRXG_eVBsoE-CTsvR-7TaOPV7i2_L7j5p2N5h77bgr3-Uj_k5SYqg&t=1

Opublikowano
  • Autor

Cieplo sie zrobilo :kox: ....dalej modyfikujemy moja stara poczciwa B6 :kox: Zaciski przod 320 mm od 3.0 TDI zakupione :decayed: oraz modernizacja tylu czyli zmiana z 255 mm na 300mm od S4 :evil2: . Wszystko poleci do deva .....i do pieca :evil: Kolorek zaciskow bedzie czarny :gwizdanie: . Przy okazji wymiana plynu hamulcowego Motul DOT 5.1

Jeszcze raz dzieki devastation za zaciski :notworthy: :notworthy: :notworthy:

img6130t.jpg

w końcu zacznie to hamować :) zobaczysz jaka jest różnica ..teraz będziesz musiał uważać jak hamujesz żeby nikt Ci nie wjechał w images?q=tbn:ANd9GcRXG_eVBsoE-CTsvR-7TaOPV7i2_L7j5p2N5h77bgr3-Uj_k5SYqg&t=1

:evil2: spoko ma sie ten hak z tylu :gwizdanie: juz mialem dwoch delikwentow na tym haku w karierze B6 :naughty:

A Tobie dalej mało... :naughty: :naughty:

.....poprostu koncza sie tarcze i klocki z tyl ;( :naughty:

wrc, masz moze fotke zaciskow tylnich ? bo jestem ciekaw, czy takie same jak u mnie - ja niby kupilem od S4 B6, ale sa "brzydkie" :decayed:

sa normalne jak to do tylu :wink4: tylko mnie cieawi czy rzczywiscie sa minimalne roznice miedzy B6 a B7 :mysli: bo w oslonach sa roznice ( nawet cenowe :naughty: )

img6131o.jpg

Opublikowano

osłon nie kupuj bo nie będą pasowały...musisz swoje ori przyciąć na zagięciach..

Opublikowano
  • Autor

osłon nie kupuj bo nie będą pasowały...musisz swoje ori przyciąć na zagięciach..

Tak tez myślałem :decayed: oświeć mnie co tam nie pasi :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.