Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec


audia4s4

Rekomendowane odpowiedzi

Super 4-ka :) jak nie bedziesz sprzedawał to wymień sobie przednie lampy na zespolone po lifcie. graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ładnie się prezentuje, a jakie kolejne plany :question: , wg mnie proszą się jakieś soczewkowe na przód lub ksenonik, i pomalowanie dokładki tylnego zderzaka i lusterek. Wtedy to będzie dopiero miód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakże miałaby mi się nie podobać skoro mamy kilka tych samych detali :wink:

Ale masz chętnych na przedni zderzaczek - zrób licytację.

I możesz sobie zdjąć te tylne odblaski - odrazu widać że autko było sprowadzane bo w niemczech przy montażu tylnych lamp które są u Ciebie takie odblaski to obowiązek ( miałem to samo ) a bez nich napewno będzie ładniej a bez dodatkowych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zmienic kiere bo ta jest obleśna..dołozyć halogeny..no i zrobić coś z tymi lusterkami (najlepiej wymienić na chormy), leciutko obniżyć..no i może będzie dobrze wyglądało..a i jeszcze te naklejeczki czerwone z tyłu out..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leciutko obniżyć
co??????? to juz dosyc taczka jest i jeszcze obniżać mam ją.To są 17'' i wystarczy i tak jest juz dosyc sztywna a z tą kierownicą mi sie wygodnie jeżdzi i nie zamierzam zmieniać a lusterka albo chromy albo maluje w kolor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...