Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te Eibachy jeszcze ci siądą. Mnie siadły o ok 1,5 cm po 3 miesiacach, szczególnie z tyłu. Co do tego że jeżdzi się bardziej komfortowo niż na seri s-linie to się nie zgodze. Na początku tez tam myślałem, jak sie już ułożą te sprężyny i siądą będzie bardziej twardo.

Opublikowano

Te Eibachy jeszcze ci siądą. Mnie siadły o ok 1,5 cm po 3 miesiacach, szczególnie z tyłu. Co do tego że jeżdzi się bardziej komfortowo niż na seri s-linie to się nie zgodze. Na początku tez tam myślałem, jak sie już ułożą te sprężyny i siądą będzie bardziej twardo.

Dobrze, że to napisałeś, bo już się nad nimi zastanawiałem. Ale jeśli są twardsze niż S-line, to sobie odpuszczę.

Opublikowano
  • Autor

ja jezdze na nich 1.5 miesiaca wiec zobaczymy.

Jesli chodzi o ten komfort to zalezy o jakim S-line mowisz - 1BE czy 1BV? Ja miałem amorki 1BV i poprzeczne nierownosci w asfalcie to była tragedia, sprężyny były bardzo sztywne i miały krótki skok. Wiec dalej twierdze ze S-line 1BV jest mniej komfortowe od EIBACH PRO SYSTEM -30mm :)

no chyba ze jeszcze pojeżdze te 1,5 miesiąca i wszystko się tak mocno usztywni ;]

Opublikowano

A w jaki sposób mogę sprawdzić, które S-line'y mam?

Opublikowano

Rodzaj zawieszenia masz wpisany na wlepce w książce, lub wnęce koła zapasowego :wink4:

Opublikowano

A w jaki sposób mogę sprawdzić, które S-line'y mam?

albo podaj VIN to Ci sprawdze

Opublikowano

Dzięki za pomoc. Już wszystko jasne - 1BE. Czyli trochę bardziej komfortowe od Twojego, jak mniemam.

Opublikowano
  • Autor

skoro 1BE to wg mnie minimalnie bardziej komfortowe od Eibacha :):)

Opublikowano

A czym się różni 1bv od 1be? Audi jakoś to rozgranicza w opcjach? Bo ja mam 1bv i rzeczywiście jest sztywne, najgorzej na poprzecznych pęknięciach itp.

Opublikowano

z tego co pamiętam to jedno jest -20 drugie -30 ale nie jestem pewien

Opublikowano

z tego co pamiętam to jedno jest -20 drugie -30 ale nie jestem pewien

a z tego co ja wiem to i jedno i drugie jest -20, tyle ze 1bv jest sztywniejsze ....

Opublikowano
  • Autor

tak oba sa -20mm tylko ze maja na pewno inne amortyzatory i wg mnie sprezyny z wyzszym WR w granicach 9-12 przód i 11-14 tył ;p ale pewien nie jestem

Opublikowano

Fotograf wrzuciłeś już Pro System? temat wątku to sugeruje :mysli: czy zwykła pomyłka i powinno być Pro Kit

Opublikowano

z tego co pisał to chyba Pro System, dlatego się pytałem co sądzicie o Pro Kicie

Opublikowano

z tego co wiem to miał Pro Kit czyli same springi - niech kolega foto nam rozjaśni w głowach

Opublikowano
  • Autor

Na początku jak mysłałem o obniżeniu to po głowie chodziły mi same springi jednak portfel pozwolił na komplet PRO SYSTEM :)

Opublikowano

aaaa :good: ok

Opublikowano

gleba1.JPG

Ładna fotka :kox:

Ładnie ci leży teraz na glebie, jeszcze do tego 18'' i malyna :kox: :kox:

Ale na żywa wydaje się że jest niżej :tongue4:

Opublikowano

A czym się różni 1bv od 1be? Audi jakoś to rozgranicza w opcjach?

tak - 1be to "zawieszenie sportowe", a 1bv to "zawieszenie sportowe s-line"

W 08.2007 1be kosztowało ok. 1,2tys, a 1bv ok. 2,7tys

Opublikowano

A czym się różni 1bv od 1be? Audi jakoś to rozgranicza w opcjach?

tak - 1be to "zawieszenie sportowe", a 1bv to "zawieszenie sportowe s-line"

W 08.2007 1be kosztowało ok. 1,2tys, a 1bv ok. 2,7tys

no i czym sie rozni sportowe od sportowe s- line ?

ekhmmm fajne b7 co by nie bylo :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.