Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje „wozidełko”

Audi A4 Avant 2.0TDI

silnik BPW

produkcja 2005r – modelowo 2006r

- kolorowy "pełny" komputer

- bixenon samopoziomujący

- klimatronk 2-strefowy

- ABS+ESP+ jakieś tam inne systemy :cool1:

- nawigacja RNS-E + komplet map na Europę

- bluetooth (prawdopodobnie z literką Q)

- listwy wewnętrzne - aluminium szczotkowane

- 2x elektryczne szyby

- 2x elektryczne podgrzewane lusterka

- tempomat

- sportowe fotele S-line (przednie podgrzewane z elektryczną regulacją wsparcia odcinka lędźwiowego)

- parktronik tył

- skórzana kierownica ze sterowaniem radia

- oryginalny zestaw głośnomówiący

- lusterko wsteczne fotochromatyczne

- czujnik deszczu

- czujnik zmierzchu

- chromowane relingi

- 6x poduszka powietrzna

- funkcja comming/leaving home

- 2x podłokietnik

- świata DRL (dzienne)

Co zostało zrobione..:

- przyciemnienie szyb

- felga lato - AUDI OEM 18” z oponą 215/45/18

- felga zima - RH 17" z oponą 205/50/17

- zestaw obniżający Eibach Pro System -30mm

- drugi oryginalny IC od BRD

- turbosprężarka BRD

- hamulce przód S4 - 345mm

- hamulce tył S4 - 300mm

- stabilizatory od RS4

- dokładka pod zderzak CUPRA ( nr. katt. 1ML 805 903 )

pokaz2.jpg

pokaz1.jpg

gleba1.JPG

gleba2.JPG

gleba3.JPG

gleba4.JPG

zima1a.JPG

zima8.jpg

zima9.jpg

zima2.JPG

zima3.JPG

zima4.JPG

zima5.JPG

zima6.JPG

zima7.JPG

DSC_6442m.jpg

DSC_6429.jpg

DSC_6422m.jpg

DSC_6416.jpg

DSC_6428.jpg

DSC_6419.jpg

DSC_6423.jpg

DSC_6432.JPG

DSC_7232.JPG

DSC_7169.JPG

DSC_7188.JPG

DSC_7222.JPG

DSC_7162.JPG

DSC_7211.JPG

DSC_7198.JPG

DSC_7218.JPG

marta1.jpg

marta2.jpg

marta3.jpg

marta4.jpg

srodek1.jpg

srodek2.jpg

wykres2.jpg

Opublikowano

Wyglada milusio :tongue4:

skrętnych nigdy nie miałem, ale widziałem w Passacie, że jak włączysz światła, to robi fajnego zeza ;)

Opublikowano

furka fajna... :kox: jaka moc uzyskales po wirusku ?? jakbys do planowanych modow dodal jeszcze s'line opitk to w ogole bylo by kox :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wyszlo 165,2KM i 378Nm. A zewnetrzny pakiet S-line moze kiedys uda sie wymodzic :)

Opublikowano

Ladne autko :good: Moze lekko obnizysz jeszcze? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak takk... oczywiscie ze obnize... napisalem w modach - zestaw obniżający Eibach Pro System... czyli bedzie -30mm :)

Opublikowano

Ładny kolorek, na zdjęciach też nie najgorzej sie znasz ;)

Zewnętrznie koniecznie fela i zawias (ja bym wybrał coś S-linowego) bo na razie wyglada jak wóz terenowy ;)

Daj mi VIN na PW sprawdzę ci te xenonki twoje czy są skrętne ;)

BTW

Wyniki z hamowni z DPF czy planujesz wywalić filtr

Opublikowano
  • Autor

Wynik z hamowni oczywiście z filtrem. Póki co mam w miarę szybkie i nie kopcące, nie dymiące auto. Jeśli będzie konieczność wywalenia filtra przy kolejnych modach związanych z podniesieniem mocy to filtr wyrzucę :)

Opublikowano

No gratki furki! Kolorek piękny... :gwizdanie:

Mody kosztowne ale warto w nie zainwestować! :)

Opublikowano

Bixenony masz statyczne

Ale co ciekawe samochód wyszedł z fabryki z silnikiem BLB.... czyżbyś miał farta i ktoś wymienił ci silnik ?

Opublikowano
  • Autor

Silnik wymieniony w Niemczech :) - musiał to zrobić pierwszy/poprzedni właściciel. Może "wywalczył" zrobienie SWAPA jeszcze na gwarancji? Ogólnie to nie mam pojęcia jak to dokładnie było. Wiem ze mam roczny silnik BPW :)

Opublikowano

Gratki autka! Bardzo ładne foty! Fajne wyposażenie no i ambitne plany na przyszłość, do tego miodny silniczek :)

pozdrawiam

Opublikowano

Bryka ładna, widziałem na żywo.

Lekka gleba, ładna felga 18" i bedzie malyna :good:

A z tłumika to ci trochę dymi nawet na nie dużych obrotach. :gwizdanie:

Opublikowano

ładne zdjęcia :)

Opublikowano
  • Autor

oj... .Szczepan. nie musisz mówić, że mój DIESELEk troszke dymi :P:P bo chyba ma prawo ;] ... poza tym musi bardzo delikatnie przydymiać bo rureczki nie są okopcone ;p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widziałem na zywo dzisiaj.

Autko ladne i zadbane. Pozazdroscic wyposazenia... Moduj wg listy a bedzie do zazdroszczenia cos wiecej :decayed:

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolega taki skromny a pod maską taka moc. :naughty:

Wszystko zrobione po cichaczu :wallbash:

Opublikowano

Z tytułu wątku wynika, że wyrezałeś więcej mocy i niutków, gdzie wykresik ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.