Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm 19-stki od GOLF'a R'ki wczoraj sprzedałem... Przesiadam się z powrotem na 18stki w dość nietypowym rozmiarze 215/45/18 ... w niedługim czasie zawita komplet hamulców od S4 :)

poza tym jestem bardzo zadowolony z kompleciku stabilizatorów RS4 :) [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 13:15_________________________________________________

zaopatrzyłem się już w nowe kółeczka na lato... przez sezon 2011r. jeździłem na 19stkach a teraz jest przesiadka na 18-stki ...

nr. katalogowy 8E0071495

szerokość 8 cali

ET 40

kółeczka kupione jako nowe :kox:

na nie zawędrują nietypowe gumki w rozmiarze 215/45/18 :)

oto kilka fotek

NIK_9026.jpg

NIK_9028.jpg

NIK_9034.jpg

NIK_9042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kobieta potrafi zrobić z faceta... jeździła na kole 235/35/19 twierdziła ze kierownica jej ucieka i strasznie mocno musi trzymać :mysli:

więc na węższym laczku będzie mniej "ciągać" kierownicą, powiedzmy ze mniej palić :polew: i będzie troszkę wyżej na profilu 45 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe koło, jak do codziennej jazdy 18 to max, do lansu można iść w górę :cool1:, jestem ciekawy tej opony jak będzie wyglądać na feldze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem ciekaw jak to się bedzie komponowało z taką oponką http://www.tanie.opony.com/szczegoly-opony/kumho-ku31-215-45r18-89-y

czekamy... pewnie minimum do kwietnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te felgi to ORI wyposażenie, kiedyś się na nie czaiłem ale cena zabijała, na aucie wyglądają :kox: ale widziałem tylko na białym sedanie z pakietem S-line, moim zdaniem za wąska ta oponka będzie, 225 była by optymalna ale to wyłącznie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...