Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Srebrny Avant B6 - malowanie felg


Weekendowy

Rekomendowane odpowiedzi

zostaw srebrne, w tym kolorze nadwozia i dodatkow zdecydowanie najlepiej wyglada ze sreberkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to jest rozmiar na tym zdjęciu od Keżora?

według mnie srebrne są najlepsze

jakieś 18-19" :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za opinie ( zostaje 17" w ori kolorze ) :) a może nie - sory waham się ... pomocy :notworthy:

Pozdrawiam PIXI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mARCIN607 dzięki za linka ( foty furek za***iste ) ale srebrne furki mają czarne wykończenia gril,ramki szyb itp. a u mnie ze względu na chrom pakiet nie będzie się to dobrze prezentowało :embarrassed: szkoda ...ale dzięki za opinie Pzdr PIXI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17stek Pixiego to bym w ogóle nie ruszał ..jak juz to 18 i na czarno plus szyby w ścieme :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mARCIN607 dzięki za linka ( foty furek za***iste ) ale srebrne furki mają czarne wykończenia gril,ramki szyb itp. a u mnie ze względu na chrom pakiet nie będzie się to dobrze prezentowało :embarrassed: szkoda ...ale dzięki za opinie Pzdr PIXI :good:

22385DSC_1837_resize.jpg

dsc6122w.jpg

PIXI coś chyba się Tobie pomyliło, wszystko macie tak samo (nie licząc tego, że to S4 :decayed:) tylko S4 ma listwy nie polakierowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko listwy na drzwiach ale dałaby radę na tej feldze. kozacko wygląda, ja do siebie bym coś takiego załomontował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga wiem że ładniej wyglądają 18 :cool1: ale dla mnie 17 są w sam raz ( rozmiar ) ściema jest delikatna 35 % i mnie dziadkowi wystarcza :polew:

Cineksik masz racje :embarrassed: moje niedopatrzenie ( chrom pakiet ) a fele to 18 lub 19 :kox: ale nie dla mnie - zdjęcie super :good: ... (jakie masz fele u Siebie na furce ???)

mRCIN607 mnie też się podoba ale to większe fele są na zdjęciu i tak jak pisałem to 17 max jak dla mnie i zawiecha s-line ....listwy od s4 moje s-line i trzeba by kupić okazyjnie bo w aso :wallbash:

Ale ogólnie Koledzy to dziękuje za porady ... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakie masz fele u Siebie na furce ??? ...

jeśli chodzi Tobie o zdjęcie z profilu to są to RS6, ale to nie moja furka, chociaż podobna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakie masz fele u Siebie na furce ??? ...

jeśli chodzi Tobie o zdjęcie z profilu to są to RS6, ale to nie moja furka, chociaż podobna :decayed:

Piękne ale to chyba 18 , ja mam replike w rozmiarze 17 bo wzór mi się podoba .. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sympatyczny, pomysł na czarny odcień felek do srebrnego autka to fajny pomysł. Ja osobiście lubię takie kontrasty.

Auto srebrne i srebrne fele to takie moim zdaniem dziewicze połączenie, grzeczne, bez polotu, fantazji i standardowe jak cholera. Przyciemnienie szybek, czarne felki i srebrny kolorek to kontaścik ciekawy dla oka :)

Dla podglądu załączam obrazek w takiej konfiguracji :

14de02d60dc82d3amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy??Dzięki ale wolałbym zdjęcie na którym widać dokładnie kolor felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś widział czarne b7 sedan na grafitowych 18 S4 .Szukałem zdjęć ale chyba nie ma.

nie było ori 18 w graficie. chodzi ci fele od s4 b6? czy b7? te co w rs4 różne wzory wychodziły w esach musisz sprecyzować

tu masz ale na rs4 model felg rs4 z tym ze chyba 19

http://www.a4-klub.pl/smf/rs4_b7_audi_rs4_black_maly_update-t74042.45.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie chodzi mi o taką felgę tyle że grafitową na czarnym B7 3d80edcf16572634med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...