Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaraz będzie wojna: gnojowozy vs kuchenki gazowe :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zaraz będzie wojna: gnojowozy vs kuchenki gazowe :decayed: :decayed:

nieee , ta wojna dawno sie skończyła , chlopaki cały czas mają żal , że nie mozna założyć elpidżi pałer do ich gnojowozów :wink4:

Opublikowano

zaraz będzie wojna: gnojowozy vs kuchenki gazowe :decayed: :decayed:

nieee , ta wojna dawno sie skończyła , chlopaki cały czas mają żal , że nie mozna założyć elpidżi pałer do ich gnojowozów :wink4:

i tu sie mylisz :good:

Opublikowano

zaraz będzie wojna: gnojowozy vs kuchenki gazowe :decayed: :decayed:

nieee , ta wojna dawno sie skończyła , chlopaki cały czas mają żal , że nie mozna założyć elpidżi pałer do ich gnojowozów :wink4:

i tu sie mylisz :good:

dokładnie, dobry traktor pod maską nie jest zły :wink4:

Opublikowano

dokładnie, dobry traktor pod maską nie jest zły :wink4:

:good:

Opublikowano
  • Autor

zaraz będzie wojna: gnojowozy vs kuchenki gazowe :decayed: :decayed:

nieee , ta wojna dawno sie skończyła , chlopaki cały czas mają żal , że nie mozna założyć elpidżi pałer do ich gnojowozów :wink4:

i tu sie mylisz :good:

a co masz powiedzieć ??? :gwizdanie:

EOT bo powiem Ive i nam przyrżnie po kropku :wink4:

dokładnie, dobry traktor pod maską nie jest zły :wink4:

dokładnie ale silniki dyzla zaczynają sie od 3.0 TDI , do takiego może bym wsiadł , reszta dla lamerów :tongue4:

Opublikowano

reszta dla lamerów :tongue4

pjona :)
Opublikowano

EOT bo powiem Ive i nam przyrżnie po kropku :wink4:

przyrżnie , to brzmi jak giejnia , ja mogę co najwyżej przypiertolić :decayed::kox::tongue4:
Opublikowano
  • Autor

EOT bo powiem Ive i nam przyrżnie po kropku :wink4:

przyrżnie , to brzmi jak giejnia , ja mogę co najwyżej przypiertolić :decayed::kox::tongue4:

giejnia to by była jakbyś napisał : zerżnie nam kropki :kox:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 14:24_________________________________________________

reszta dla lamerów :tongue4

pjona :)

:drunk:

Opublikowano

giejnia to by była jakbyś napisał : zerżnie nam kropki :kox:

haha :decayed: , dobra opowiadaj , parówka będzie hulać ??!!
Opublikowano

dokładnie ale silniki dyzla zaczynają sie od 3.0 TDI , do takiego może bym wsiadł , reszta dla lamerów :tongue4:

:yeah: :yeah:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 14:27_________________________________________________

ja mogę co najwyżej przypiertolić :decayed::kox::tongue4:

w moim przypadku, czy moskala to będziesz musiał wejść na drabinkę :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na taką leszczynę jak ty, to nawet bez patrzenia liścia potrafię sprzedać :kox: :kox:

Opublikowano

zaraz będzie wojna: gnojowozy vs kuchenki gazowe :decayed: :decayed:

nieee , ta wojna dawno sie skończyła , chlopaki cały czas mają żal , że nie mozna założyć elpidżi pałer do ich gnojowozów :wink4:

i tu sie mylisz :good:

a co masz powiedzieć ??? :gwizdanie:

a ja mowie to http://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=40533&c=0&f=38

Opublikowano
  • Autor

dobra opowiadaj , parówka będzie hulać ??!!

no jade odebrać ją w weekend , stoi 200km od Grodziska , jeszcze musze mechaniorowi lampy jutro wysłać żeby mógł wszystko spasować , bo tak to praktycznie wszystko jest gotowe , łącznie z tylną klapą :wink4:

w moim przypadku, czy moskala to będziesz musiał wejść na drabinkę :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To Ive taki karakan z metra cięty ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 14:39_________________________________________________

ale bedzie wstyd jak sobie zaczną chłopaki na forum zakładać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

eeee tam Poziomek stał w spajsetkach i mu się wydawało :cool1:

Opublikowano

To Ive taki karakan z metra cięty ?? :gwizdanie:

:decayed: powiedziałbym, że z centymetra cięty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To Ive taki karakan z metra cięty ?? :gwizdanie:

:decayed: powiedziałbym, że z centymetra cięty :decayed:

ulala :gwizdanie: , doświadczenie nakazuje mi abym Ci uwierzył :good: , ale sprawdze na "zimowym" :decayed:

Opublikowano

To Ive taki karakan z metra cięty ?? :gwizdanie:

:decayed: powiedziałbym, że z centymetra cięty :decayed:

kufa juz kto jeszcze byl sprawdzany w centymetrach? :naughty:

Opublikowano

a ja mowie to http://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=40533&c=0&f=38

ale bedzie wstyd jak sobie zaczną chłopaki na forum zakładać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tjunink jest tjunink nie ma mnientkich posladow :good:

SmS pierwszy poleci montowac :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

SmS pierwszy poleci montowac :polew: :polew: :tongue4:

:ssij::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.