Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskalito znalazłem delikatnie przyrezaną parówkę :decayed:

może Ci się spodoba

944127673

Opublikowano

Moskalito znalazłem delikatnie przyrezaną parówkę :decayed:

może Ci się spodoba

944127673

:polew:
Opublikowano

RS4 :wink4:

Ale bys mial branie :gwizdanie:

Opublikowano

moskal twoja parowa obrabialy wtedy 85,7% warszawskich buleczek :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jak bys nimi rzadzil to bys jezdzil 2.7BIT a nie 1.8T :cool1:

zapomniałem dodać ze nimi rządze ale od 7:00 do 17:00 :kox: :gwizdanie: :kox:

moskal twoja parowa obrabialy wtedy 85,7% warszawskich buleczek :polew:

nie mógłbym tego zrobić Poziowi :thumbdown:

tyle dóp na poł - jego serce by nie wytrzymało

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem w piątek auto od mechanika , jedyne co zostało do poprawienia to falujące delikatnie obroty , nierówna praca silnika. Założyli mi jakies stare/nowe swiece bo poprzednie były strasznie za***ane przez paliwo którego dostawało sie "troszke" wiecej niz przewidziala fabryka. Włożytłem nówki świeczki NGK i problem nierównej pracy silnika zniknął :> .

jutro pojade na spota zrobić logi bo wydaje mi sie ,ze jeszcze czegoś ma za bogato , rury z tyłu mokre :thumbdown:

ogólnie autko za***rdala aż miło , bardzo mało śmiałków miało przyjemność wyprzedzić mnie wczoraj na trasie Toruń-Wawa :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Odebrałem w piątek auto od mechanika , jedyne co zostało do poprawienia to falujące delikatnie obroty , nierówna praca silnika. Założyli mi jakies stare/nowe swiece bo poprzednie były strasznie za***ane przez paliwo którego dostawało sie "troszke" wiecej niz przewidziala fabryka. Włożytłem nówki świeczki NGK i problem nierównej pracy silnika zniknął :> .

jutro pojade na spota zrobić logi bo wydaje mi sie ,ze jeszcze czegoś ma za bogato , rury z tyłu mokre :thumbdown:

ogólnie autko za***rdala aż miło , bardzo mało śmiałków miało przyjemność wyprzedzić mnie wczoraj na trasie Toruń-Wawa :gwizdanie: :kox:

i nic nie mowiles ze byles w toruniu :bicz3:
Opublikowano

Kazda chetna suczka ma miec mokra rure :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i nic nie mowiles ze byles w toruniu :bicz3:

byłem ,ale dosłownie na sekunde :thumbdown:

co ci bede dópe zawracał :wink4:

Kazda chetna suczka ma miec mokra rure :decayed:

myslisz ze jest ok ????

Opublikowano

i nic nie mowiles ze byles w toruniu :bicz3:

byłem ,ale dosłownie na sekunde :thumbdown:

co ci bede dópe zawracał :wink4:

Kazda chetna suczka ma miec mokra rure :decayed:

myslisz ze jest ok ????

a tam trzeba bylo pisac i tak :decayed:
Opublikowano

Moskalito znalazłem delikatnie przyrezaną parówkę :decayed:

może Ci się spodoba

944127673

:polew: moskal style :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: moskal style :polew:

a chcesz kropka bydlaku ???

BTW wczoraj przeciągneliśmy z księgowym parówke , logi ołrajt , auto zbiera sie fantastico , decyzja zapadła - w poniedziałek wyjazd na wirusowanie :good:

Opublikowano

O widzę że kolega z Grodziska, będę miał z kim na spoty jeździć :-) Albo będziemy organizować w Grodzisku :-)

Opublikowano
  • Autor

najwyzszy czas, moze zacznie jezdzic wkoncu to padło :cool1:

jak juz ci wcześniej pisałem : Ciebie połykam nawet z uszkodzoną przepływką/przepustnica i Bóg wie co jeszcze :kox: :gwizdanie:

O widzę że kolega z Grodziska, będę miał z kim na spoty jeździć :-) Albo będziemy organizować w Grodzisku :-)

siema , W Grodzisku spotów jako takich nie ma , ale ustawiamy sie w niedziele w Pruszkowie kiele 19:00

śledź wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/pruszkow_mini_spoty_na_rewirach_14032010_1900-t75854.510.html

Opublikowano

Ja póki co fure muszę jakąś znaleźć :>

W niedziele do mcm'a jade oglądać tą jego padline. Może się w końcu coś kupi

Opublikowano
  • Autor

W niedziele do mcm'a jade oglądać tą jego padline. Może się w końcu coś kupi

podobno jego padaczka ładnie śmiga jak na dizla :sick3:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 10:00_________________________________________________

Tato, masz racje :decayed:

nie swiruj z cytatami bo ci zaraz kropka załatwie , chcesz ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tato, nie bij ;( Załatw lepiej beczke gnoju zebym miał na czym jezdzić :decayed:

se kupiłeś dizla to tera lej w niego :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

a co z tym bledem z przepustnicy?? ogarneliscie??

Opublikowano

po adaptacji znowu wyskoczył...moim zdaniem trzeba wrócić do starej :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe czy jeszcze ma stara, moze juz zostala wymieniona na diengi :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.