Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[2.5 tdi AKN] wyciek oleju


artur28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zauważyłem pod swoją audicą plamki oleju.Na razie nie mam dostępu do kanały aby zobaczyć skąd wycieka ale może panowie wiecie skąd może lecieć??Przebieg auta to 173tkm

normalnie mnie rozwaliłeś tym pytaniem :lol::lol: To nie jest forum www. jasnowidz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości jest wiele te silniki lubią się pocić, najczęściej chyba przemaka uszczelka od pokrywy zaworów - tylko czy może lać aż tak, że kapie?? Hmm.. Ori ten przebieg 173 kkm? :lol: pytam bo gdzie się nie słyszy to każdy niezależnie od rocznika ma <200, już mi się przykro robi z moimi 240... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio zauważyłem pod swoją audicą plamki oleju.Na razie nie mam dostępu do kanały aby zobaczyć skąd wycieka ale może panowie wiecie skąd może lecieć??Przebieg auta to 173tkm

normalnie mnie rozwaliłeś tym pytaniem :lol::lol: To nie jest forum www. jasnowidz.pl

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: a moze zamiast A4-klub.pl damy www.A4-jasnowidz.klub.pl :twisted: Kolego to wejdz pod autko kolo domku i sprawdz skad cieknie :wink: Najprosciej i najtaniej jest tak.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zauważyłem pod swoją audicą plamki oleju.Na razie nie mam dostępu do kanały aby zobaczyć skąd wycieka

Sprawdz wszystkie płyny, olej, wspomaganie i zobacz czy nie ubywa któregoś.

Najlepiej jedź do mechaniora jakiś zawsze będzie miał kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekle zaworowe, górna miska, dolna miska, uszczelniacz wału - to wysadza najcześciej.

lcslooney :arrowr: też masz mały ten przebieg :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest troche wolnego wez podjedz na jakis kanal zdemontuj oslony i sprawdz innego wyjscia poprostu nie ma. jak bedzesz mial watpliwosci to wytrzyj lub wymyj benzynka estakcyjna nie montuj oslon przejedz sie po miescie tylko powoli i sprawdz ponownie najlepiej pewnie na drugi dzen.

Nie sugeruj sie miejcami plam pod autem bo i tak po oslonach olej leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...