Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Reanimowane by designer - wiosenny look str 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta felga zawsze mi sie podobala... jak bedziesz sprzedawal, to daj znac :tongue4:

Opublikowano

To już nie sprzedajesz ?

Opublikowano

A czym się różni (oprócz ET) ta felga od takiej samej 18 cali S-line, np z A6 C6 ??

Opublikowano
  • Autor

A czym się różni (oprócz ET) ta felga od takiej samej 18 cali S-line, np z A6 C6 ??

Nie wiem jak w 18" S-line, ale 17" które mam na zimę nie są środkiem aż tak wklęsłe jak te RS-y, co IMO nadaje im niesamowitego wyglądu.

Malować waszym zadniem na grafit ( nie czarny ) czy zostawić tak jak jest?

Młody narazie zostawiam sobie to auto do jazdy po mieście, bo w porównaniu do S6 jest baaaardzo ekonomiczne :naughty:. Chcę sprzedać S6 dołożyć parę groszy i może w końcu zrujnować się na jakiegoś RS-a :mysli:

Opublikowano

A czym się różni (oprócz ET) ta felga od takiej samej 18 cali S-line, np z A6 C6 ??

Nie wiem jak w 18" S-line, ale 17" które mam na zimę nie są środkiem aż tak wklęsłe jak te RS-y, co IMO nadaje im niesamowitego wyglądu.

Malować waszym zadniem na grafit ( nie czarny ) czy zostawić tak jak jest?

Młody narazie zostawiam sobie to auto do jazdy po mieście, bo w porównaniu do S6 jest baaaardzo ekonomiczne :naughty:. Chcę sprzedać S6 dołożyć parę groszy i może w końcu zrujnować się na jakiegoś RS-a :mysli:

No widzę, że nadal Ci chodzi po głowie B5 :kox: Co do felg, to nie maluj - stracą cały urok :thumbdown:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

A czym się różni (oprócz ET) ta felga od takiej samej 18 cali S-line, np z A6 C6 ??

Nie wiem jak w 18" S-line, ale 17" które mam na zimę nie są środkiem aż tak wklęsłe jak te RS-y, co IMO nadaje im niesamowitego wyglądu.

Malować waszym zadniem na grafit ( nie czarny ) czy zostawić tak jak jest?

Młody narazie zostawiam sobie to auto do jazdy po mieście, bo w porównaniu do S6 jest baaaardzo ekonomiczne :naughty:. Chcę sprzedać S6 dołożyć parę groszy i może w końcu zrujnować się na jakiegoś RS-a :mysli:

No widzę, że nadal Ci chodzi po głowie B5 :kox:

Nooooo już postanowione, że wcześniej czy później stanie w moim garażu RS4 B5, a narazie mam felgi :tongue4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:58_________________________________________________Nowe felgi na autku :naughty: Szukałem, szukałem aż w końcu znalazłem. Od zawsze podobały mi się Bimoto MTM, ale ich cena jest lekko zaporowa :shocked: i rozglądałem się za jakimiś replikami. Któregoś dnia na Allegro przypadkiem znalzałem takie oto felgi RH Artec model FMG5. Nówki sztuki, ori niemieckie 8Jx18 ET35 za ok 1/5 ceny MTM-ów :tongue4: Tak wyglądają na aucie:

9cd88ddfacc9da7amed.jpg

c092ff74dd0b3d7bmed.jpg

60d7c7e44031765fmed.jpg

aa0e0b0603ce6b3amed.jpg

RS-y jakby co do sprzedania - ogłoszenie w odpowiednim dziale :)

Pozdro

Opublikowano

mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.