Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:good: autko super i pięknie wygląda w tym kolorze :good:

dzięki ruda :naughty:

Opublikowano

na co FMIC :gwizdanie:

Ja będę upychał większy IC i zrobię lepszą wentylację

I gratsy za auto i projekt :decayed::notworthy:

Opublikowano
  • Autor

jaki wiekszy IC masz na myśli??

Opublikowano

największy jaki się tam zmieści, ogólnie chodzi o rdzeń, boki zarobią mi w miejscu gdzie spawają alu

Opublikowano
  • Autor

wczoraj wymiana była oleju oczywiście na tego słusznego Motula

i filtr oleju i powietrza MAN

jutro powinien mieć już PD od ARL :kox::kox:

szukam tylko tylnego zderzaka od ESY ale na allegro gosciu chce 1000zł :wallbash:

po tyle to do sedana chodzą ale to i tak sporo

Opublikowano

jak zamontujesz wszystko to wrzuć foto, a no i widzę że wszystko od awx będzie słuszny wybór :good: przynajmniej obejdzie się bez kombinacji z tym pieprzonym egr

Opublikowano

:gwizdanie: 160+ koników robi robotę, zakochasz się na 3 miesiące :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pewnie po namowie bedzie 170KM

już mi brakuje jak na codzien śmignę sobie WRX lub STI to ten gnojowóz nadaje sie na L

Opublikowano

rób 170, wydoli, ale z małym IC nie wiem czy nie będzie kopcił jak będzie ciepło

Opublikowano
  • Autor

dlatego zastanawiam sie jaki zapodac max IC

ale jesli ma byc prowizorka to robie Fmic tylko czy chinol czy brać z innego auta i przerabiać :mysli:

Opublikowano

fmic dalej twierdze że przerost formy nad treścią :cool1:

Ja będę miał jakieś wolne to se skleje jakiegoś ICKA dużego :)

Opublikowano
  • Autor

tak na poważnie to zaduzy ten IC nie wejdzie do audi :confused4:

no chyba ze zastosuje od leona toledo 2006 wielki i płaski :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:39_________________________________________________zakupiłem tylny zderzak od S4 po lifcie :naughty::kox: :kox:

oczywiscie do malowania ma kilka rys ale sie wyrówna

teraz bedę mógł w końcu zamontować progi od esy i będę miał esowego diesla :polew: :polew:

tylko teraz pytanie jak ja zamontuje czujnki cofania :mysli: w ten esowy zderzak

Opublikowano

tak na poważnie to zaduzy ten IC nie wejdzie do audi :confused4:

no chyba ze zastosuje od leona toledo 2006 wielki i płaski :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:39_________________________________________________zakupiłem tylny zderzak od S4 po lifcie :naughty::kox: :kox:

oczywiscie do malowania ma kilka rys ale sie wyrówna

teraz bedę mógł w końcu zamontować progi od esy i będę miał esowego diesla :polew: :polew:

tylko teraz pytanie jak ja zamontuje czujnki cofania :mysli: w ten esowy zderzak

pewnie bediesz musiał wywiercić dziury w tym zderzaku i przełożyć, najlepiej poproś kogoś kto ma Ese z parktronikiem, niech zrobi pare fotek z bliska jak to tam jest zamontowane, na jakiej wysokości itp :gwizdanie: moze uda sie przeszczep :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja bym chciał zamontować w tej czarnej dokładce

ale teraz najwazniejsze czy tą dokładkę malować w kolor zderzaka czy machnąć w mat :mysli:

Opublikowano

ja bym chciał zamontować w tej czarnej dokładce

ale teraz najwazniejsze czy tą dokładkę malować w kolor zderzaka czy machnąć w mat :mysli:

Poka fote, bo nawet niewiem tam jest dyfuzor taki jak w sedanie po lifcie :mysli: zresztą ty masz czarnucha to czy pomalujesz czy nie to i tak nie bedzie sie wyróżniał :tongue4:

Opublikowano

zobacz u mnie ja mam ori parktronic z ta dokładką :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zobacz u mnie ja mam ori parktronic z ta dokładką :gwizdanie: :cool1:

Tomek jak montowałes te czujniki

bo ja w s4 nie bede miał przystosowanej dolnej dokładki pod czujniki więc będzie rzezba

Opublikowano

ja chyba gdzies mam taka fotke... swego czasu mialem na sprzedaz taki zderzak. to CI podesle, zaraz poszukam.

Opublikowano

ta instalacja jest fabryczna :decayed: , nie wiem co i jak :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

instalacja jest fabryczna

ja chce to zamontowac do s4 zderzak tył ale nie przygotowanego pod czujniki parkowania

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.