Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Uzbrajanie A4


DieselPower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Moze zaczne tak... Gdy kupywałem samochód w Niemczech to przed urzedem celnym mój wujek zaczał bawic sie autkiem i pokazal mi fajna rzecz mianowicie:

Samochód po chwili sam się zamknał a szyby sie podomykaly...

hmmm no tak ale jak on to zrobil nie widzialem bo bylem tak podniecony nowym autkiem ze poprostu nie zwracalem na to uwagi...

Prosze mi powiedziec jak takie cos wywolac zeby A4 sama sie zamknela a szyby podomykaly ??????? :confused: :confused: :a4fan:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 29-04-2007, 14:55 ]

po co tworzysz dwa takie same tematy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemako u mnie szyby domykają sie ale steruje tym alarm, który założyłem po sprowadzeniu autka, a twoje prawdopodobnie ma tylko immobilajzer na wyposażeniu, wiec chyba będziesz musiał jeszcze troche zainwestować, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z tym ze na pilocie to wiem bo nia raz tak zamykalem....

No i Pare razy mialem taki przypadek ze Stalem pod szpitalem i wyszedlem z auta na chwile kluczyki zostawilem w stacyjce i jak przyszedlem auto bylo zmakniete oprócz dzrwi kierowcy.. Raz tez pod hipermarketem wzielem kluczyki ze soba i pobiegelm po wózek gdy wrócilem auto bylo cale zamkniete... :confused: :confused: :confused: Normalnie nieiwem o co w tym Kaman jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego, ale w B6.... samo się auto zamknie. To znaczy nigdy nie próbowałem po jeździe wysiąść, odczekać i zobaczyć czy się zamknie.

Ale kiedy otwieram auto i coś jeszcze robię (nie wchodzę do auta), to po chwili auto samo się zamyka.

Dodatkowo oczywiście tak jak koledzy piszą u góry : przy dłuższym przytrzymaniu przycisku na pilocie, pozamykają się szyby wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tez takie cos posiadam tylko poprstu raz mam tak ze moge czekac z 30 min i nic a raz ze poprostu wysiade i auto mi sie samo zamknie... :confused: :confused: i szyby sie podomykaja ale jak kluczyki sa w stacycje dzrwi kierowcy zostaja otwarte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ale kiedy otwieram auto i coś jeszcze robię (nie wchodzę do auta), to po chwili auto samo się zamyka.

Ja mam to samo w B5 :wink: A moze da sie cos zrobic vagiem ze jak sie autko zamyka z pilota to szybki sie automatycznie domkna :a4fan: A nie przytrzymywac przycisku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego, ale w B6.... samo się auto zamknie. To znaczy nigdy nie próbowałem po jeździe wysiąść, odczekać i zobaczyć czy się zamknie.

Ale kiedy otwieram auto i coś jeszcze robię (nie wchodzę do auta), to po chwili auto samo się zamyka.

Mówicie tutaj o standardowej funkcji (chyba) wszystkich alarmów. W moim przypadku po rozbrojeniu trzeba otworzyć drzwi kierowcy lub pasażera albo nacisnąc dodatkowy przycisk na pilocie - jeśli tego nie zrobię alarm znowu po 20s sam się uzbroi. Myślę, że to dobra opcja, bo chroni przed przypadkowym "udostępnieniem" samochodu osobom trzecim.

Ja mam to samo w B5 :wink: A moze da sie cos zrobic vagiem ze jak sie autko zamyka z pilota to szybki sie automatycznie domkna :a4fan: A nie przytrzymywac przycisku

Niestety, po odłączenu aku uaktywniło się u mnie samoczynnie takie zjawisko. :confused: Wolałbym kontrolować kiedy mają mi się domykać a kiedy nie... Oczywiście w moim przypadku tyczy się to alarmu niefabrycznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...