Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

20 wsadow hybrydowych z mojego wsadu i Karola i d*pa :facepalm:

wskazowek po stacyjce podswietlonych nie mam dalej

a jakie sra... mialem jak wgrywalem Karola wsad do siebie :decayed: normalnie pikawa w gardle

jedno jest pewne nie dziala i ni hu... nie pasuje poliftowy wsad do minilifta :polew:

auto zyje odpala licznik tez :grin:

z zaobserwowanych ciekawostek wiem ktory wiersz odpowiada za wyswietlanie przy przekreceniu stacyjki ile kilometrow do serwisu :banan:

Mogles Karol powiedziec ze masz takie fajne info :kox:

A o którym wsadzie mówisz, chyba o A4? Bo w blacie z A6 dopiero po wciśnięciu guziczka mam info za ile mam serwis, drze ryja bodajże od 1,5kkm dopiero a tak cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arre

programator? pare diod dwa tranzystory kilka kondziołów i jedziesz:)

bo chyba mi nie powiesz, ze klipsem chcesz czytac 93c86..

pzdr.

assist

To możesz nam porobić programatorki, ja nie pogardzę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do maxteRR rozpiske i tam jest PIN 29 ale nic sie nie wyświetla

Jak patrzę na swoją, to też widzę na 29 ambient temperature.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kombinujecie z wsadami to napiszcie coś, żeby przy przekręceniu stacyjki robił się "check" wskazówek, czyli że od 0 do pełnej skali i z powrotem się wskazówki "przeruszały" :decayed:

trza by bylo dorwac najpier taki wsad w ktorym sie tak dzieje :kwasny:

@arre

programator? pare diod dwa tranzystory kilka kondziołów i jedziesz:)

bo chyba mi nie powiesz, ze klipsem chcesz czytac 93c86..

pzdr.

assist

Nie klipsem

takie lo cos jest :decayed: szkoda mi czasu na lutowanie trawienie plytek itp

PROGRAMATOR ISP SI PROG 2.2 + ADAPTER EEPROM (2852891414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wiecej sie trzeba nalutowac smd w liczniku nie majac air-a

A o którym wsadzie mówisz, chyba o A4? Bo w blacie z A6 dopiero po wciśnięciu guziczka mam info za ile mam serwis, drze ryja bodajże od 1,5kkm dopiero a tak cisza.

Mowie o Twoim wsadzie czyli wsad masz ori a6

robilem hybrydy wsadow i znalazlem wiersz ze na moim liczniku wywala info po przekreceniu stacyjki ile do serwisu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkret. Ja dopiero jak wcisnę guzik to info się pojawia, ale jak pamiętam, to poniżej 1,5kkm zaczyna to po przekręceniu zapłonu pokazywać za każdym razem i po chwili gaśnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkret. Ja dopiero jak wcisnę guzik to info się pojawia, ale jak pamiętam, to poniżej 1,5kkm zaczyna to po przekręceniu zapłonu pokazywać za każdym razem i po chwili gaśnie :wink:

mi pokazalo "service 3,400km" i przeszlo normalnie dalej :decayed:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

ja duzo od mego auta juz naprawde nie chce :polew: tem oleju na gwiazdke, podswietlane wskazowki po zaplonie, i mogly by sie lusterka skladac po zamknieciu auta :kox: i bede happy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też pokazuje tą wartość, pin rozumiem sobie wyciągnąłeś z wsadu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy koorwa wzięliście kostkę 10 pinową?! Dlaczego ja nie mam w rozpisce żadnej takiej kostki u siebie? :shock3:

panie a kojarzysz taka kostkę 10 pin od wyświetlacza temp zewnt w przedliftach starszych od węgla ?? :grin: jedyna kostka 10 pinowa odpowiadająca za temp, no i biegi w automacie tam szły w przedlifcie :grin: pytają o 10 pinową to nie wnikam skąd sie tam wzięła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieiwdziałes takiej:) jak chcesz to Ci zrobie zdjecie. też sie zdziwilem jak ją zobaczyłem

ja mam 1999 po lift i jest taka kostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy koorwa wzięliście kostkę 10 pinową?! Dlaczego ja nie mam w rozpisce żadnej takiej kostki u siebie? :shock3:

panie a kojarzysz taka kostkę 10 pin od wyświetlacza temp zewnt w przedliftach starszych od węgla ?? :grin:jedyna kostka 10 pinowa odpowiadająca za temp, no i biegi w automacie tam szły w przedlifcie :grin: pytają o 10 pinową to nie wnikam skąd sie tam wzięła :grin:

Coraz bardziej mnie załamujesz... :facepalm:

:decayed: ide spać :hi:

stary.. skrętka nie pomogła...

nic dziwnego jeżeli uważasz kostke 10 PIN za starszą od węgla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też pokazuje tą wartość, pin rozumiem sobie wyciągnąłeś z wsadu? :wink:

co do pina to jestem w trakcie testow gdzie te ustrojstwo w hexie siedzi

ale chyba jest w dwoch miejscach :facepalm:

jak na 3 godziny zabawy - zrobienie hybryd, wgrywanie to duzo nie osiagnelem :facepalm:

tez ide w kime 3m cie siem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy koorwa wzięliście kostkę 10 pinową?! Dlaczego ja nie mam w rozpisce żadnej takiej kostki u siebie? :shock3:

panie a kojarzysz taka kostkę 10 pin od wyświetlacza temp zewnt w przedliftach starszych od węgla ?? :grin:jedyna kostka 10 pinowa odpowiadająca za temp, no i biegi w automacie tam szły w przedlifcie :grin: pytają o 10 pinową to nie wnikam skąd sie tam wzięła :grin:

Coraz bardziej mnie załamujesz... :facepalm:

:decayed: ide spać :hi:

stary.. skrętka nie pomogła...

nic dziwnego jeżeli uważasz kostke 10 PIN za starszą od węgla

mówimy o tej samej małej czarnej 10 pinowej kostce ?? takie kostki występowały w przedliftach, nie wiem skąd ona u Ciebie, chyba że o jakiejś innej kostce mowa.. :decayed:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

DSC_0410.jpg

o takiej kostce mowa ?? oczywiście ona ma jeszcze obudowe, której na zdjęciu już zabrakło... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się obejść błąd oleju na fisie? Oprócz zmiany miski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz blad? olej min? sensor? czy konewka czerwona?

do masy chyba dziada trzeba chociaz chyba nie bo Ty masz licznik polift teraz a tam impulsy leca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No górze sensor wywala a na środku lampkę aladyna. Do tego znów klocki świecą a są zmasowane :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez michy sie nie obejdzie raczej :jerk:

chce sie miec pieknie trzeba cierpiec i rezac niestety :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez michy sie nie obejdzie raczej :jerk:

chce sie miec pieknie trzeba cierpiec i rezac niestety :kox:

Kurfa tak myślałem :facepalm::decayed: A co z tymi klockami? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...