Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie podpinałem licznik bez odpięcia aku, i świeci mi się kontorlka Air Bagu, gaśnie dopiero po przejechaniu kilometra, co może być, dodam że auto było bez zapłonu

miałem tak w poprzedniej audi

musisz wykasować błąd

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie podpinałem licznik bez odpięcia aku, i świeci mi się kontorlka Air Bagu, gaśnie dopiero po przejechaniu kilometra, co może być, dodam że auto było bez zapłonu

miałem tak w poprzedniej audi

musisz wykasować błąd

czyli co vag :gwizdanie:, niestety nie mam kabelka :wallbash:

Opublikowano

wiem ze nie do tego ale czy da rade jak dokupie adapter do wyswietlania na wyswietlaczu czy tylko orginalne radio mozna podpiac??

tylko ori

panowie podpinałem licznik bez odpięcia aku, i świeci mi się kontorlka Air Bagu, gaśnie dopiero po przejechaniu kilometra, co może być, dodam że auto było bez zapłonu

miałem tak w poprzedniej audi

musisz wykasować błąd

czyli co vag :gwizdanie:, niestety nie mam kabelka :wallbash:

podjedz to Ci wykasuje :wink4:

Opublikowano

odłacz aku na jakies 10 min i błedy sie skasuja

A takie radyjko jak Audi delta da rade posłaczyć po fisa??

Opublikowano

Radio Audi Delta można podpiąć żeby wyświetlało info na fisie

Opublikowano

Chlopaki, chcialbym zmienic licznik na FIS lub chociaz 1/2 FIS.

Przy 1/2 FIS jest duzo przerobek??

Co procz samego licznika bede potrzebowal do kompletnej wymiany?

Audik z poczatku '97 roku, przedliftowy.

Opublikowano

w twoim przypadku więcej pracy i przeróbek zajmie wymiana licznika na 1/2 FIS niż na pełen FIS z twoich lat produkcji czyli 95-97

Opublikowano

panowie poratujcie, nie mogę znaleźć wątku o wskaźniku paliwa który działa na odwrót (efekt zamontowania zegarów z A6) wiem że czytałem kiedyś jak to rozwiązano a teraz nie mogę tego znaleźć

Opublikowano

panowie poratujcie, nie mogę znaleźć wątku o wskaźniku paliwa który działa na odwrót (efekt zamontowania zegarów z A6) wiem że czytałem kiedyś jak to rozwiązano a teraz nie mogę tego znaleźć

przyłączam się bo u mojego młodego też pokazuje odwrotni :kwasny:, a nie mogę tego znaleźć :thumbdown:

Opublikowano

gdzies na poczatku tego watku widzialem posta o tym jak rozwiazac ten problem z wskaznikiem paliwa

Opublikowano

Kto ma VAg TAcho niedaleko Gliwic ?? Potrzebuje zmienic przebieg!! oczywiscie nagroda bedzie za pomoc :D

Opublikowano

Kto ma VAg TAcho niedaleko Gliwic ?? Potrzebuje zmienic przebieg!! oczywiscie nagroda bedzie za pomoc :D

przebieg zmienisz zwykłym skanerem na allegro

a po co ci to :evil:

Opublikowano

panowie poratujcie, nie mogę znaleźć wątku o wskaźniku paliwa który działa na odwrót (efekt zamontowania zegarów z A6) wiem że czytałem kiedyś jak to rozwiązano a teraz nie mogę tego znaleźć

panowie poratujcie, nie mogę znaleźć wątku o wskaźniku paliwa który działa na odwrót (efekt zamontowania zegarów z A6) wiem że czytałem kiedyś jak to rozwiązano a teraz nie mogę tego znaleźć

przyłączam się bo u mojego młodego też pokazuje odwrotni :kwasny:, a nie mogę tego znaleźć :thumbdown:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23457.0;highlight=odwrotne+wskazania+paliwa :wink4:

Opublikowano

Chcialbym bardzo serecznie podziekowac uzytkownikowi grzanek_85 , ktory podeslal mi wsad od licznika. Ja szukalem na wlasna reke i niestety nie znalazlem. Dzieki grzankowi mam juz normalne wskazania na europejskiej tarczy :decayed:

Opublikowano

panowie poratujcie, nie mogę znaleźć wątku o wskaźniku paliwa który działa na odwrót (efekt zamontowania zegarów z A6) wiem że czytałem kiedyś jak to rozwiązano a teraz nie mogę tego znaleźć

panowie poratujcie, nie mogę znaleźć wątku o wskaźniku paliwa który działa na odwrót (efekt zamontowania zegarów z A6) wiem że czytałem kiedyś jak to rozwiązano a teraz nie mogę tego znaleźć

przyłączam się bo u mojego młodego też pokazuje odwrotni :kwasny:, a nie mogę tego znaleźć :thumbdown:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23457.0;highlight=odwrotne+wskazania+paliwa :wink4:

:hi::good:

Opublikowano

manetka do przedlifta limuzyna do FIS'a jest do opylenia ktoś chętny :hi:

Opublikowano

a do opylenia mam do polifta FIS i Tempo jak ktoś chce

jednak znalezienie czystego FIS do diesla to graniczy z cudem

Opublikowano

manetka do przedlifta limuzyna do FIS'a jest do opylenia ktoś chętny :hi:

wiela? daj na PW :wink4:

Opublikowano

manetka do przedlifta limuzyna do FIS'a jest do opylenia ktoś chętny :hi:

wiela? daj na PW :wink4:

poszło

:gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.