Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Korzystaj z mojego gotowca :wink4:

982000.jpg

Korzystaj z mojego gotowca :wink4:

982000.jpg

Twój gotowiec bardziej zakręcony od mojego

W 1/2 FIS tez działa??

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zadziała.

Z lewej ułożenie pinów w 98, z prawej 00. Jeśli np: z lewej pod nr. 2 masz kierunkowskaz prawy, a z prawej jest on na zielono z nr. 7 to znaczy, że z oryginalnej kostki niebieskiej z pinu 2 musisz go wyjąć i włożyć pod pin 7 zielonej :)

Opublikowano

Nie

58D-regulacja jasnosci z potencjometru w liczniku

58DE-regulacja jasnosci z zewnetrznego potencjometru(na przyklad w a6)

58S-regulacja jasnosci z czujnika swiatla w liczniku na tarczy predkosciomierza.

Jeżeli by tak było to potencjometrem regulował bym tylko zegary i radio a reszta zależna by była od czujnika światła ponieważ pod zacisk 58D podłączone jest tylko radio, a tak nie jest wszystko co podświetlane można ściemnić pokrętłem

Opublikowano

Zadziała.

Z lewej ułożenie pinów w 98, z prawej 00. Jeśli np: z lewej pod nr. 2 masz kierunkowskaz prawy, a z prawej jest on na zielono z nr. 7 to znaczy, że z oryginalnej kostki niebieskiej z pinu 2 musisz go wyjąć i włożyć pod pin 7 zielonej :)

spoks a co z tymi pozycjami :

29 - Zacisk 58d (zewnętrzny potencjometr przyciemniania oświetlenia) - Wejście temperatury zewnętrznej zielona

4 - Immobiliser - Niewykorzystane zielona

Czujnik stykowy drzwi (wszystkie drzwi) - skad wziąść sygnal??

Opublikowano

Wejście temp. zewnętrznej, to przewód brązowo - żółty z małej czarnej kostki o ile miałeś termometr w starych zegarach, ale pół fis nie wyświetla temp. Sygnał wszystkich drzwi jest zbędny :) Zewnętrzny potencjometr był w A6 :wink4:

Opublikowano

Wejście temp. zewnętrznej, to przewód brązowo - żółty z małej czarnej kostki o ile miałeś termometr w starych zegarach, ale pół fis nie wyświetla temp. Sygnał wszystkich drzwi jest zbędny :) Zewnętrzny potencjometr był w A6 :wink4:

43685100.jpg

jest kolego temperatura :gwizdanie:

interesuje mnie jeszcze PIN 25 Sygnał zużycia

4 - Immobiliser - Niewykorzystane zielona - czyli nie ruszam tego pinu

Opublikowano

Wejście temp. zewnętrznej, to przewód brązowo - żółty z małej czarnej kostki o ile miałeś termometr w starych zegarach, ale pół fis nie wyświetla temp. Sygnał wszystkich drzwi jest zbędny :) Zewnętrzny potencjometr był w A6 :wink4:

43685100.jpg

jest kolego temperatura :gwizdanie:

interesuje mnie jeszcze PIN 25 Sygnał zużycia

4 - Immobiliser - Niewykorzystane zielona - czyli nie ruszam tego pinu

Fakt, temp. pokaże ale spalania nie :wink4: Pin 4 nieużywany :wink4:

Opublikowano

Wejście temp. zewnętrznej, to przewód brązowo - żółty z małej czarnej kostki o ile miałeś termometr w starych zegarach, ale pół fis nie wyświetla temp. Sygnał wszystkich drzwi jest zbędny :) Zewnętrzny potencjometr był w A6 :wink4:

43685100.jpg

jest kolego temperatura :gwizdanie:

interesuje mnie jeszcze PIN 25 Sygnał zużycia

4 - Immobiliser - Niewykorzystane zielona - czyli nie ruszam tego pinu

Fakt, temp. pokaże ale spalania nie :wink4: Pin 4 nieużywany :wink4:

4 - Immobiliser - Niewykorzystane dlatego spytałem bo to by oznaczało by ze odpali bez immo bo w moim jest na 4 a tu pisze ze 2000r niewykorzystany wiec niekumam

tam tez jest czujnik poziomu płynu w spryskiwaczach ale zacholere niemoge znaleść który to PIN ja oryginalnie nie miałem

Opublikowano

A wgl masz przewód pod pinem 4? Bo ja nie miałem, a za immo odpowiadały piny oznaczone jako transponder :wink4: To jest chyba pozostałość po zewnętrznych immo, gdzie pod pin 4 była podłączana kontrolka immo :)

W pół fis nie wiem gdzie podłączyć czujnik płynu, bo w pełnym jest on podłączony do szarej kostki. Chyba, że w pół Fis też jest szara to wtedy pin 15.

Opublikowano

A wgl masz przewód pod pinem 4? Bo ja nie miałem, a za immo odpowiadały piny oznaczone jako transponder :wink4: To jest chyba pozostałość po zewnętrznych immo, gdzie pod pin 4 była podłączana kontrolka immo :)

W pół fis nie wiem gdzie podłączyć czujnik płynu, bo w pełnym jest on podłączony do szarej kostki. Chyba, że w pół Fis też jest szara to wtedy pin 15.

własnie niema szarej kostki. No nic pomęcze sie i zobaczymy. Napewno niejeden raz jeszcze spytam

Opublikowano

Co do tego zegara radiowego to jak podłączyłem do vag i skasowałem błędy i vagtacho sie pobawiłem, to zaczął trybić i ustawił się sam :) Tylko mam problem bo na starym z żółta i niebieską kostka, woltomierz pokazuje 12 wolt a na tym od razu pokazuje 14 i jak włącze lewym bolcem to zapalają się oba ale volty przesuwają się na 8,ciekawe dlaczego tak jest :mysli:

Opublikowano

panowie licznik z a6 do a4 wiem że da się złożyć, ale czy prócz wskazania paliwa wszystko inne będzie ok?? np wyświetlanie radia na fis otwieranie drzwi??

ogarnia to ktoś ??

Opublikowano

panowie licznik z a6 do a4 wiem że da się złożyć, ale czy prócz wskazania paliwa wszystko inne będzie ok?? np wyświetlanie radia na fis otwieranie drzwi??

ogarnia to ktoś ??

Otwieranie drzwi nie, info na fis wydaje mi się że powinno działać

Opublikowano

a tych drzwi nie da się zrezać?? to w a6 idzie przez jakiś moduł komfortu ?

Opublikowano

a tych drzwi nie da się zrezać?? to w a6 idzie przez jakiś moduł komfortu ?

Tak idzie przez moduł komfortu

Opublikowano

no szkoda, bo kolega ma tu ładny licznik z a6, ale jak nie da się tego porezać tak jak ori w a4 to lipton z tego :wallbash:

Tak czy siak BIN85 :notworthy:

Opublikowano

jeszcze nie bedzie mogl regulowac jasnosci podswietlenia zegarow bo w a6 jest poza zegarami

Opublikowano

no tak mnie tylko trzymają te krańcówki drzwi :gwizdanie:

Opublikowano

Solskier nic nie napisał o wadach z otwieraniem drzwi. Wydaję mi się, że zadziałają. A Tobie zależy by to działało, czy boisz się, że na FIS będziesz miał non stop monit na temat otwartych drzwi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.