Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale przeciez wczesniej jak miałem concert 1 wszystko szło analogowo i fis działał to dziwi mnie to jak kupie symulator can ze nie bedzie działał przeciez on przetwaza te sygnały ?

szukac zegarów od a6 czy od a4 i czy bedzie mozliwosc do zegarów od a6 przełozyc moje tarcze wskazówki i przylitowac diody ?

takie cudo bedzie działac ?

ZEGARY LICZNIK AUDI A6 C5 LIFT 2.0 01-05 (3003581167) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po pierwsze cena kosmos po drugie to angol... czyli nic z nim nie zrobisz chyba ze masz jakiegos mega magika co jest w crypto obcykany...

mam dwa takie liczniki (o tych samych nr) w domu jeden pokazal kolano po roznych operacjach drugi nie chce przyjac zadnego wsadu innego (narazie)

tarczki sobie mozesz przelozyc tylko nic Ci to nie da :polew:

chyba ze kupisz tarczki zeskalowane na angola i tak bedziesz jezdzil

Opublikowano

no to ja juz nie wiem jak to ruszyc ;/ jutro pojade do magika <ponoc kozak> zobaczymy bo mi juz pomysłów brak ....

Opublikowano

Ja jezdze bez rds-a na fisie ( nie ori radio) i zyje...:decayed:

Opublikowano

no tak ale jak juz poczyniłem takie kroki to bede walczył do skutku!

Opublikowano

chlopaki pilnie potrzebuje fote jak wyglada wtyczka od manetki fisa !!!!!!!!!!!!

Opublikowano
no tak ale jak juz poczyniłem takie kroki to bede walczył do skutku!

I prawidlowo jak bym mial fajne ori radio tez bym walczyl...

tak samo jak ja walcze z olej min wyskakujacym co 100km:facepalm:

Opublikowano

tak samo jak ja walcze z olej min wyskakujacym co 100km:facepalm:

Próbowałeś dać masę na pin25 zielonej kostki licznika?

Opublikowano

nie ma nikt na wierzchu moze kostki od manetki zeby zrobic foto??

Opublikowano

Po co mam mase dawac jak generalnie wszystko mam ori - czytaj auto a6 licznik a6 sensor jest ori tak jak i przewody

tyle ze po wymianie licznika mam takie cyrki ze temp oleju spada i co 100km mam olej min mimo ze olej na max na bagnecie

to jakis blad softowy jest - licznik z angola diesla a wsad ma moj ori z 1.8T quattro

Opublikowano

A wybacz, zapomniałem że nie masz A4 :decayed:

Opublikowano
nie ma nikt na wierzchu moze kostki od manetki zeby zrobic foto??

Ja mam tylko takie (to chyba ta jasna po prawej stronie):

GXJUrMjl.jpg

Wiem, nie ratuje :decayed:

Nie ma na necie?

Opublikowano
nie ma nikt na wierzchu moze kostki od manetki zeby zrobic foto??

a po co Ci, skoro ja masz tylko dokladasz do niej 4 piny?

Opublikowano

Ja mam zrobione zdjęcie tej kostki w środku. A jak byś potrzebował kolor kabli który to pin to też mam gdzieś zapisane

WP_000246.jpg

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Panowie uporałem się z płynem (odłączyłem od masy), ale wyskakuje bremse lichte na przemian z żarówką. Zegar piszczy już 1 raz a nie 2 jak poprzednio.

Any idea??

Opublikowano

dzieki panowie ;-)

Opublikowano

Dobra czytam patrze i chyba wiem. Czy może się to świecić przez to że mam zmienione światła na międzylifty a tam żarówka stop jest dwuwłóknowa??

Opublikowano
Ja mam zrobione zdjęcie tej kostki w środku. A jak byś potrzebował kolor kabli który to pin to też mam gdzieś zapisane

https://lh5.googleusercontent.com/-wTeHNrZ8wN0/USJlBmmwPXI/AAAAAAAAA1I/Qgbn3BJCEt8/s640/WP_000246.jpg

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Panowie uporałem się z płynem (odłączyłem od masy), ale wyskakuje bremse lichte na przemian z żarówką. Zegar piszczy już 1 raz a nie 2 jak poprzednio.

Any idea??

To jest kostka przedliftowa a kolega bediks ma polifta, tam zostaje stara kostka tylko uzupelnia sie piny.

Opublikowano

czy zakladajac manetke do fisa dokladam do istniejacej kostki 3 piny tak, nie zmieniam kostki tak??

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

i powiedzcie czy normalnym jest to ze na tarczach od licznika a4 angol po zdjeciu szybki miedzy wskaznikami temp i paliwa widnieje napis " audi c5 " ??

Opublikowano

tak i tak :) to jest vdo c5, nie a6c5 ;)

Opublikowano

acha. A ktoś może coś potwierdzić z tą żarówką bremse??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.