Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowy zakup w przyszlosci do sprzedania tarcze ale to jak sie cieplej zrobi

PYTNIE ma ktos od viakena tego taniego (54)comandera da sie tym cos zrobic?

View image: DSC01378

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znaczy się tarcze prędkościomierza do sprzedania będzieszz miał?

Bo jeślii z licznika poliftowego to rezerwuje :decayed:

Opublikowano

View image: DSC01389

View image: DSC01383

jak widac polift przynajmniej po dacie a byl w aucie z 01 ????ale polift biale

Opublikowano

pogonisz mi tarcze prędkościomierza ?

pytanie za ile :decayed:

Opublikowano

mi sie komunikaty wyswietlaja na zołto, nie mam radia ori i nie wiem czy na czerwono dziala , teraz ciemny obszar jak wylaczony wyglada , tak ma byc??

Opublikowano
mi sie komunikaty wyswietlaja na zołto, nie mam radia ori i nie wiem czy na czerwono dziala , teraz ciemny obszar jak wylaczony wyglada , tak ma byc??

Jak nie ori radio, to standard, że masz ciemno.

Opublikowano

Ty już lepiej siedź cicho, bo jak w końcu ktoś podpyerdoli, albo jakiś mod wpadnie, to się kropy i bany posypią za ten spam tutaj :grin: na co kodowanie potrzebujesz?

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Jak do symfoni, to kanał 62 wartość 1 i gania. Jak po 3LB, to ciągniesz druty bez kodowania i też gania.

Opublikowano

podziałało;)

no własnie nie wiem,

czy powinienem cosik przestawiac w 60/61 czy nie;)

kurfa, cały dzien w warsztacie, a ciezko podłączyc pare kabli/lapa i sprawdzic:facepalm:

zasadzka:decayed:

Opublikowano

Kaju wiem jak nie ori radio to nie będzie nic wyświetlało , aż takim lamusem nie jestem :grin:

Chodziło mi oto czy powinno być ciemno czy pusta czerwona poświata jak na dole w tle ;-)

Ale jak ma być ciemno to ok

arre Btw 120 km przejechane bez otwierania maski i nie wyjebalo jeszcze oil min czyli może połowicznie jest git :decayed: tyle ze po drodze wyjmowalem licznik bez odłączania aku ani otwierania maski i nie wiem czy to też ma wpływ na to

Opublikowano

cfaniaczek, bo b6 kupił, bedzie rezał kolor itd.

wiec ten wątek jkuz mu zbędny ;)

a pare punktów u moda zawsze sie przyda :grin:

Opublikowano
cfaniaczek, bo b6 kupił, bedzie rezał kolor itd.

wiec ten wątek jkuz mu zbędny ;)

a pare punktów u moda zawsze sie przyda :grin:

:shock3: to mi doyebałeś :polew: sprzedaje to B6 fpiz*u. Pół roku i wypad, nie podchodzi mi to auto. Może tutaj w GB sobie S/RS B5 sprawię :decayed:

Opublikowano

czyli dalej czekam na wyjebanie kontrolki :decayed: z 20 km do tego :decayed:

jak juz pisalem o dziwnych cechach mojego wsadu to po wyjeciu licznika w wsadzeniu go spowrotem data i godzina sie resetuja a przebieg dzienny ( nie ogólny ) nie :decayed:

Opublikowano
czyli dalej czekam na wyjebanie kontrolki :decayed: z 20 km do tego :decayed:

jak juz pisalem o dziwnych cechach mojego wsadu to po wyjeciu licznika w wsadzeniu go spowrotem data i godzina sie resetuja a przebieg dzienny ( nie ogólny ) nie :decayed:

Mi się nigdy nie resetował :wink:

Opublikowano

a w jeagerze tak

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

kaju oglada rs'a

sprzedajacy: co, pewnie 380 kM Pana ciagnie do tego auta nie ??

kaju: nie nie, h*j z moca, licznik ma za***isty :kox:

Opublikowano
a w jeagerze tak

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

kaju oglada rs'a

sprzedajacy: co, pewnie 380 kM Pana ciagnie do tego auta nie ??

kaju: nie nie, h*j z moca, licznik ma za***isty :kox:

Powiedziałbym: Musze tego hexa ogarnąć :polew:

Opublikowano
:facepalm::polew: licznik to podstawa :decayed:
Opublikowano

buahahaha

dobre..

mysle ze rs spowodowałby spore koszta..

po paru miesiacach banana na twarzy - operacyjnie trza by pozniej modelowac, zebys jakos wyglądał,

a to nie są tanie rzeczy:polew:

Opublikowano

Bediks przelec kolo 100km bez podnoszenia machy odpinania licznika itp i bedziesz znal prawde :kox::naughty::whistling:

Opublikowano

no wlasniee latam i czekam :decayed:

w kwietniu zreszta lece do magika na zmiane wsadu to tak sie tym nie przejmuje narazie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.