Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co Ci Kaju nie leży w b6?

licznik?

:)

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Co Ci Kaju nie leży w b6?

licznik?

:)

Krawat na szyi :facepalm:

images?q=tbn:ANd9GcSNJPio9RJSHqEvm2GsqRO9YEuBtKt8ihSXDMDxB7r_j-W-H9bZpA

Opublikowano

rs jest poza konkurencją,

b6?

nie wiem, nie posiadałem/nie posiadam

ciezko sie wypowiedziec..

deko wiecej miejsca, i to chyba koniec plusów..

gdybym miał, pewnie pisałbym co innego..

to tak jak miałem e30 touring'a

nigdy nawet nie spojrzałem na e36

Opublikowano

Licznik też mi nie pasuje i to strasznie. O dwa zegary za mało ma.

Opublikowano

aaa bo nie ma oleju i voltomierza?

dyskwalifikacja;)

Opublikowano
aaa bo nie ma oleju i voltomierza?

dyskwalifikacja;)

+1. Co mi po FISie, że sobie wrzucę kolorowy. To nie to samo, co 6 satynowych kółek pod daszkiem. Nie jara mnie to, żonie też bananowa skóra nie pasuje - auto definitywnie będzie na sprzedaż, może tylko przygotuję do jazdy, opłace, przygotuje do rejestracji i wystawię na forum/allegro za ten pieniądz, co mnie wyniesie na gotowo, żeby odzyskać chociaż gotówke. Sporego wkładu nie było, więc powinna moment zejść.

Opublikowano

Po Twojej b5 to tylko s/rs 4 powinno zabliznic rany;)

za rs'a zrzuciłbym swoje b5 z 10 piętra;)

Opublikowano
Po Twojej b5 to tylko s/rs 4 powinno zabliznic rany;)

za rs'a zrzuciłbym swoje b5 z 10 piętra;)

Nawet jeśli, to tylko w wersji US... :whistling:

Opublikowano

zaden z Ciebie patriota :thumbdown:

:dziura:

:kox:

Opublikowano
zaden z Ciebie patriota :thumbdown:

:dziura:

:kox:

:whistling:

Opublikowano

Pany a jeżeli w żółtej kostce nie mam pinu 12 TANK WARNIG do czego te pin jest

Opublikowano

nie znam sie na rozpisakch ale pamietajac cos z angielskiego ze szkoly to ostrzezenie rezerwy

asisst :slina:

Opublikowano
juz bym przebolał janse wnetrze..

http://img843.imageshack.us/img843/3892/sg203864.jpg

Gwerty poleciał teraz z takimi fotelami u siebie, jeszcze plastidipa machnął banana shake na całe auto :wink: B6 mam banana w środku. Zaraz powinienem mieć jakieś fotki.

Opublikowano
RS4_11.gif
Opublikowano
Kto miał problem z górną belką fisa?

tzn. pamietam, ze była wyciemniona..

inaczej: segmenty sie wyswietlały, a podswietlenia nie było..

???

pzdr.

assist

u mnie tak było....tzn dalej jest

Opublikowano
nie znam sie na rozpisakch ale pamietajac cos z angielskiego ze szkoly to ostrzezenie rezerwy

asisst :slina:

im więcej siedzę nad tymi kablami to bardziej mi się pieprzy w głowie ale skoro nie miałem w ori żółtej wtyczce tego kabelka na pinie 12 Tank warning to chyba będzie zbędny?? ewentualnie opcja że może tdi nie miały nie wiem. Albo ja źle policzyłem ale mało prawdopodobne:facepalm: powyciągałem te wszystkie piny ponumerowałem a dziś będę lutował . Ewentualnie ma ktoś fotkę żółtej wtyczki aby piny były widoczne

Opublikowano

:hi:

niestety, nie udało mi sie dzisiaj doniesc lapa do auta;)

ugrzązłem w passerattim,

pozniej wena znikneła ;)

obiecuje, ze jutro spr. odpalic rds ;)

pzdr.

assist

Opublikowano

Jedyny plus tego tematu jest taki ze jak zadasz pytanie odnośnie licznika to nie ma h*ja we wsi zeby ktoś nie znal odpowiedzi :wink:

Opublikowano
Jedyny plus tego tematu jest taki ze jak zadasz pytanie odnośnie licznika to nie ma h*ja we wsi zeby ktoś nie znal odpowiedzi :wink:

Staram się w miarę na bieżąco odpowiadać, a jeśli nie ja, to z odsieczą nadciągają assist, arre, cwiara, szyba... Także problemy zaraz starają siębyćrozwiązane :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.