Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Mam 2 pytanka :

1. Czy można jakoś skorygować ilość spalanego paliwa na FISie ? Aktualnie pokazuje mi że na baku przejade 1900km ...

2. Jak dojść do tego który czujnik z hamulca pieje że okładziny się skończyły ? Można zawsze zmasować, ale chciałbym dojść gdzie szukać przyczyny a nie skutku ...

Dzięki z góry

a co to za różnica która okładzina się skończyła i tak jak zmieniasz to komplet. Lepiej wymiń klocki bo szkoda tarczy :D

Hample mają 5.000km ... się któryś kabel zesrał i chce poszukać który ..

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wymiana licznika ze zwykłego na polift i fis

DSC00050.jpg

DSC00054.jpg

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

ja tylko uzyczyłem auto wszyskie prace wykonał krzysaudi wielkie dzieki

Opublikowano

Miałeś w zegarku po 1 lifcie czy po 2000 roku z 3-ma wyswietlaczami ??

Opublikowano
wymiana licznika ze zwykłego na polift i fis

http://s17.postimg.org/ru9c6z057/DSC00050.jpg

http://s21.postimg.org/l2vjks5eb/DSC00054.jpg

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

ja tylko uzyczyłem auto wszyskie prace wykonał krzysaudi wielkie dzieki

ładnie poczarowane...czerwone podświetlenie zmienione na białe:kox::wink:
Opublikowano
Miałeś w zegarku po 1 lifcie czy po 2000 roku z 3-ma wyswietlaczami ??

Cyfrowy, ja miałem blaty z a6c5 po lifcie.

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Dopiero blaty z cyfrowym mają CANy, żeby się porozumieć z RNSem. Chodzi wtedy ładnie RDS i navi na FISie. Proszę bardzo jak to u mnie było:

dscf6833d.jpg

Opublikowano

To zgadzam sie z tym bo to nie ten przedział czasowy/sygnałowy . Ale tutaj nie jest to żaden problem ( i nie boli brak canów ) bo w porównaniu do tego jak wczesniej to wyglądało ( 4 wskazniki ) to teraz jest bajka ...

Opublikowano

taakkk...tylko, że w miarę jedzenia apetyt rośnie:wink:...kaju miał wyyebany w kosmos ten swój licznik:kox:

Opublikowano

Ooooo pany pół godziny temu wziąłem się za wymiany szybki / ramki na takie z a6 polift z seryjnymi ramkami...

Teraz w ciemności jest efekt.... :shock3::shock3::shock3:

Warte tylu godzin dłubania na lekkim mrozie.... :decayed:

http://i.imgur.com/InIdYEf.jpg

http://i.imgur.com/fKqjcso.jpg

:banan::dancing:

:a4fan:

No, jeszcze teraz ta zagadka odnośnie drzwi, a kontrole żarówek i sprysków to zostawiam na lato jak będzie chęć :decayed:

Opublikowano

Wyebany tzn ??? co tam było fantastycznego innego niż w pelnym fisie polifcie ??

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Fajne ramki :)

Opublikowano
Wyebany tzn ??? co tam było fantastycznego innego niż w pelnym fisie polifcie ??

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Fajne ramki :)

Chodzi mu o to, że w pełni wykorzystany jak tylko fabryka przewidziała :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Ooooo pany pół godziny temu wziąłem się za wymiany szybki / ramki na takie z a6 polift z seryjnymi ramkami...

Teraz w ciemności jest efekt.... :shock3::shock3::shock3:

Warte tylu godzin dłubania na lekkim mrozie.... :decayed:

http://i.imgur.com/InIdYEf.jpg

http://i.imgur.com/fKqjcso.jpg

:banan::dancing:

:a4fan:

No, jeszcze teraz ta zagadka odnośnie drzwi, a kontrole żarówek i sprysków to zostawiam na lato jak będzie chęć :decayed:

Powiem Ci tak. Rozpędź się do 70-80 i zrób redukcję z 5 na 3, zobacz jak fajnie w ciemności staje wskazówka od obrotka jaką poświatę zajebistą robi na ringu :naughty: a żarówka i spryski to akurat prostsza sprawa niż drzwi zajmie Ci to dosłownie 3 minuty :whistling:

Opublikowano

A no to pogratulować - ja taki zegarek zakłądałem w a6 z 98 roku i autko od zaraz odmłodniało . Zresztą ta a4 też wygląda teraz młodziej od zaraz :)

Opublikowano
Wyebany tzn ??? co tam było fantastycznego innego niż w pelnym fisie polifcie ??

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Fajne ramki :)

Chodzi mu o to, że w pełni wykorzystany jak tylko fabryka przewidziała :wink:

dokładnie...za pewne fabryka nawet nie wiedziała, że tyle można z niego wyciągnąć:grin:
Opublikowano

Powiem Ci tak. Rozpędź się do 70-80 i zrób redukcję z 5 na 3, zobacz jak fajnie w ciemności staje wskazówka od obrotka jaką poświatę zajebistą robi na ringu

Na razie się jaram tym - bo silnik zimny:

Hehe i tak mega :decayed:

a żarówka i spryski to akurat prostsza sprawa niż drzwi zajmie Ci to dosłownie 3 minuty

Nom nie znów takie 3 minuty ;)

Zbiornik musze wymienić, podprowadzić od niego kabel z komory do kabiny...

A z żarówkami to chyba w ogóle makabra, tam trzeba wszystkie kable przecinać od świateł?

(przy bezpiecznikach)

Opublikowano
Wyebany tzn ??? co tam było fantastycznego innego niż w pelnym fisie polifcie ??

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Fajne ramki :)

Chodzi mu o to, że w pełni wykorzystany jak tylko fabryka przewidziała :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Ooooo pany pół godziny temu wziąłem się za wymiany szybki / ramki na takie z a6 polift z seryjnymi ramkami...

Teraz w ciemności jest efekt.... :shock3::shock3::shock3:

Warte tylu godzin dłubania na lekkim mrozie.... :decayed:

http://i.imgur.com/InIdYEf.jpg

http://i.imgur.com/fKqjcso.jpg

:banan::dancing:

:a4fan:

No, jeszcze teraz ta zagadka odnośnie drzwi, a kontrole żarówek i sprysków to zostawiam na lato jak będzie chęć :decayed:

Powiem Ci tak. Rozpędź się do 70-80 i zrób redukcję z 5 na 3, zobacz jak fajnie w ciemności staje wskazówka od obrotka jaką poświatę zajebistą robi na ringu :naughty: a żarówka i spryski to akurat prostsza sprawa niż drzwi zajmie Ci to dosłownie 3 minuty :whistling:

terefere kuku :grin: a drzwi Ci pokazywało? :grin:

to co chlopakom ściemniasz :facepalm::grin::grin:

Opublikowano

Powiem Ci tak. Rozpędź się do 70-80 i zrób redukcję z 5 na 3, zobacz jak fajnie w ciemności staje wskazówka od obrotka jaką poświatę zajebistą robi na ringu

Na razie się jaram tym - bo silnik zimny:

Hehe i tak mega :decayed:

a żarówka i spryski to akurat prostsza sprawa niż drzwi zajmie Ci to dosłownie 3 minuty

Nom nie znów takie 3 minuty ;)

Zbiornik musze wymienić, podprowadzić od niego kabel z komory do kabiny...

A z żarówkami to chyba w ogóle makabra, tam trzeba wszystkie kable przecinać od świateł?

(przy bezpiecznikach)

A miałeś kontrole żarówek u siebie? No powiem Ci tak, ja z wyciągnięciem zbiornika, zrobieniem dziury, pociągnięciu kabla do licznika i wypiciem w międzyczasie z sąsiadem połówki balacha to niecałe dwie godzinki, oczywiście z poskładaniem wszystkiego do kupy, bo musisz zrzucić koło, nadkole, potem poskładać wszystko. No dobra, to dwie godzinki i jest cacy ze spryskami :kox:

Wyebany tzn ??? co tam było fantastycznego innego niż w pelnym fisie polifcie ??

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Fajne ramki :)

Chodzi mu o to, że w pełni wykorzystany jak tylko fabryka przewidziała :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Ooooo pany pół godziny temu wziąłem się za wymiany szybki / ramki na takie z a6 polift z seryjnymi ramkami...

Teraz w ciemności jest efekt.... :shock3::shock3::shock3:

Warte tylu godzin dłubania na lekkim mrozie.... :decayed:

http://i.imgur.com/InIdYEf.jpg

http://i.imgur.com/fKqjcso.jpg

:banan::dancing:

:a4fan:

No, jeszcze teraz ta zagadka odnośnie drzwi, a kontrole żarówek i sprysków to zostawiam na lato jak będzie chęć :decayed:

Powiem Ci tak. Rozpędź się do 70-80 i zrób redukcję z 5 na 3, zobacz jak fajnie w ciemności staje wskazówka od obrotka jaką poświatę zajebistą robi na ringu :naughty: a żarówka i spryski to akurat prostsza sprawa niż drzwi zajmie Ci to dosłownie 3 minuty :whistling:

terefere kuku :grin: a drzwi Ci pokazywało? :grin:

to co chlopakom ściemniasz :facepalm::grin::grin:

Teraz przez to, że kupiłem B6 masz zamiar się do mnie o każdy najdrobniejszy szczegół dopyerdalać?! :punish:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

A miałeś kontrole żarówek u siebie?

Toż jakbym miał to bym miał pełnego fisa ;) To na kij bym zmieniał ;)

Mój punkty wyjściowy to był 1/2fis

Opublikowano

Chłopaki - nie kłócić się o bzdury :) Ważne że zegarki są zayebiste i to podstawa i że mają ramki z amelinium :)

Opublikowano

nie ma to jak ringi i liczniczek z a6 :decayed:

rezac rezac a ja to mam fabrycznie :polew:

Opublikowano

A miałeś kontrole żarówek u siebie?

Toż jakbym miał to bym miał pełnego fisa ;) To na kij bym zmieniał ;)

Mój punkty wyjściowy to był 1/2fis

To tak jak u mnie. EOT.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.