Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech ktoś wrzuci rozpiskę przekaźników :grin:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytałem Cie kuźwa o n-plusa wczoraj. Odpisz mi, bo Cie h*j zastrzeli :polew:

Opublikowano

o jakiego nplusa znowy? ładafakisdis? :grin:

Opublikowano

:facepalm:

zjedzcie snickersa bo strasznie gwiazdorzy cie

:decayed:

EOT

Opublikowano
Od wycieraczek jest 377 !!!!!!

Bez xenonu jest jeszcze 99. Czyli chyba 377 jest od czasówek. Przy xenonie 297 obsługuje całość.

aa...i kolejna ważna informacja..."zapisać" se ją muszę w mózgownicy...297 przekaźnik trzeba skołować:decayed:

Opublikowano
Od wycieraczek jest 377 !!!!!!

Bez xenonu jest jeszcze 99. Czyli chyba 377 jest od czasówek. Przy xenonie 297 obsługuje całość.

aa...i kolejna ważna informacja..."zapisać" se ją muszę w mózgownicy...297 przekaźnik trzeba skołować:decayed:

397, przepraszam :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

:facepalm:

zjedzcie snickersa bo strasznie gwiazdorzy cie

:decayed:

EOT

+1, nie raz i nie osiem mówiłem, że trzeba te romanse tutaj skończyć, bo po piździe każdy dostanie... :whistling:

Opublikowano
Od wycieraczek jest 377 !!!!!!

Bez xenonu jest jeszcze 99. Czyli chyba 377 jest od czasówek. Przy xenonie 297 obsługuje całość.

aa...i kolejna ważna informacja..."zapisać" se ją muszę w mózgownicy...297 przekaźnik trzeba skołować:decayed:

397, przepraszam :facepalm:

ej no...to teraz przegiąłeś pałe :baseball::grin:

...ale dzięki, poprawię sobie to:wink:

Opublikowano
Przecież 603 to jest zamiennik 397... :facepalm: 603 pochodzi z A6, bory i innych fałweji, 397 był w a4, bodajże octavii i gdzieś tam. PW![/quote

kuju nie unos sie;p:decayed:

Opublikowano

szybkie pytanko licznik s4 b5 podpiecie na stole i diagnostyka podpiety plus i minus i linia k

czyli niebieska wtyczka +12V pin 1 terminal 15 masa pin 24 terminal 31 (load earth) linia k zielona wtyczka pin 28 k-wire licznik odpala ale komunikacji po lini k brak i tu moje pytanie czy nie powinno byc jeszcze podpiete

niebieska wtyczka +12V piny 23 i 30 i masa piny 7 i 9

licznik z trzema kostkami 2000r niebieska zielona i szara

Opublikowano

dajesz +12 na pin 1 i 23 w niebieskiej kostce a - na 9 a linia k to pin 28 kostka zielona

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

i powinno latac

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

q czemu +12 na pin 30?

Opublikowano

1pin masz po stacyjce

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

a 23 staly prad

Opublikowano

1 -Terminal 15

2 -Wear of brake pads

3 -Speedometer output 1

4 -not used

5 -Fuel gauge sender

6 -Fuel gauge warning OBD 2

7 -Terminal 31 (sensor earth)

8 -Coolant temperature

9 -Terminal 31 (load earth)

10 -Oil pressure 2 (high)

11 -Engine-speed signal

12 -Air conditioner shutoff

13 -Electronic throttle/ pre-glow control

14 -Self-levelling suspension

15 -Terminal 58d

16 -Trailer turn signal

17 -Main beam

18 -Left turn signal

19 -not used

20 -Terminal 58s

21 -Door contact, driver's side

22 -Low coolant level

23 -Terminal 30

24 -Terminal 31 (load earth)

25 -Consumption signal

26 -Right parking light

27 -Left parking light

28 -Speedometer input

29 -Brake

30 -S-contact

31 -Speedometer output 2

32 -ESP/TCS

to co rozpiska jest zła ?

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

i nie gada z licznikiem podpiołem tak jak podałeś ale nie łączy się

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Ok temat ogarnięty. Dla potomnych

Plus 12V to pin 1 i 23 ,a minus to 7,9,24 tak muszą być te wszystkie masy razem inaczej nie nawiązuje komunikacji. :wink:

Opublikowano

Dobra pojedli te snickersy ?:polew:

Kto mi powie jak wyciagnac pin ?bo ten licznik to mi pajaki wywlekaja z szafki a tu jeden na tarcze choruje ile go tak bede straszyl

Mam blat z a4 ale 2.5 wiec pin i zmiana cylindrow i powinien dzialac tak ?

kur..naie wiem co pisze to juz niedziela ?:slina::wallbash:

Opublikowano

Na h*j Ci pin jak masz przedlifta? Kodowanie XXX4X, gdzie X to stare wartości z Twojego licznika, a immo zasłaniasz taśmą czarną izolacyjną i po sprawie.

Opublikowano
Na h*j Ci pin jak masz przedlifta? Kodowanie XXX4X, gdzie X to stare wartości z Twojego licznika, a immo zasłaniasz taśmą czarną izolacyjną i po sprawie.

Dokładnie. Z tym ze imo możesz zrobić też tak że podnosisz jedną noge diody i przez odpowiedni opornik dajesz do nieużywanej nogi w którymś gnieździe i we wtyczce zapinasz kabel od kontrolki immo

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pany ale ja mam wsadzony z a6 wsad a4 i smiga a ten blat co chce ruszyc z a4 .

Po co pin ?a jak odpale mam przed lifta ale tego po 1lifcie wiec imo 2 w zegarach nie poza a 2 sprawa ze nie bede zadnych nozek itp tam rzezbil bo po wsadzeniu tego blaty do siebie tylko imo mi mryga reszta ok

Opublikowano
vag commander odczytuje pin no problem

+1.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.