Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śpiewa tańczy recytuje daje d*py i haftuje :kox:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Da mi ktoś w końcu fotę gdzie w słupku a pasażera jest ta kostka w polifcie zeby podłączyć wyświetlanie drzwi ?

Opublikowano
No musimy ;-) teraz czekam na licznik aż przyjdzie od fachowca co robi z nim co trzeba :-)

co robisz ciekawego z licznikiem? jakies przerobki?:grin:

Staaary... Będzie grał śpiewał i tańczył :kox:

to i kawe rano zrobi;D

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

jakes ciekawe przerobki? kaju podziel sie z kolegami;D

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

jeszcze takie pytanie czy czujnik temp oleju wystarczy wkrecic w podsawe filtra czy trzeba wiercic?

Opublikowano

Będzie zamontowany, to sami zobaczycie :wink:

Opublikowano

szyba ogarnales mi jak podlaczyc manetke wycieraczki z polifta?

Opublikowano
Będzie zamontowany, to sami zobaczycie :wink:

nie bądź taki hop bo za list polecający będzie mały suprise w paczce :grin::grin: zemsta jest słodka :grin::grin:

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

szyba ogarnales mi jak podlaczyc manetke wycieraczki z polifta?

nie mam jeszcze auta wiec nic Ci nie ogarnę jeszcze... :thumbdown:

Opublikowano

oki jak cos to mi napisz na prive

Opublikowano
oki jak cos to mi napisz na prive

nie wiem czy to Ci coś pomoże ale znalazłem w swoich rozpiskach:

53 z 53e - zawsze złączony

31 z 53c - Wycieraczka tył

53 z 53a - 2 Bieg

53b z 53a - 3 Bieg

INT z 53a - 1 bieg (przerywany, czasowy)

53c z 53a - Spryski przednie

Hw z 53a - Sprysk tył

53 z 53a - chwilowe

i kredką miałem dopisane :

HW i 31 - wyć przód

Opublikowano

Kaju dobrze ze mam jeszcze adres z paczki od manetki to Ci snikersa wyśle :kox:

Opublikowano
Kaju dobrze ze mam jeszcze adres z paczki od manetki to Ci snikersa wyśle :kox:

Poproszę! :decayed:

zamiast snickersa mogą być michałki - nie obraże się :wink:

Opublikowano

Ale na gwiazdorzenie michalki nie pomogą :grin::decayed:

Opublikowano

Nie gadaj tylko wysyłaj :guma:

Opublikowano

szybkie pytanie gdzie w tych kostkach jest pin 1 i 14 bo nie mogę znaleźć :facepalm: robie przelotki pod licznik poliftowy z cyfrowym zegarkiem i na wtyczkach w aucie nie ma numeracji i na gniazdach też. Poratuje ktoś ?

100_1241.jpg

Opublikowano

Daj zdjęcie z przodu

Opublikowano
szybkie pytanie gdzie w tych kostkach jest pin 1 i 14 bo nie mogę znaleźć :facepalm: robie przelotki pod licznik poliftowy z cyfrowym zegarkiem i na wtyczkach w aucie nie ma numeracji i na gniazdach też. Poratuje ktoś ?

http://s23.postimg.org/475nm3s5j/100_1241.jpg

albo w środku albo na zewnątrz u góry i na dole są wybite numerki muszą być, wiem znajdź i policz.. :wink:

Opublikowano

wszystko obejżałem dokładnie i numerków brak gdyby były nie pytał bym

kostki_002.jpg

Opublikowano
szybkie pytanie gdzie w tych kostkach jest pin 1 i 14 bo nie mogę znaleźć :facepalm: robie przelotki pod licznik poliftowy z cyfrowym zegarkiem i na wtyczkach w aucie nie ma numeracji i na gniazdach też. Poratuje ktoś ?

http://s23.postimg.org/475nm3s5j/100_1241.jpg

Na wtyczkach powinieneś mieć numerację... przymierz gniada to wtyczek i dojdziesz.... wyryj sobie na boczkach gniazd numery pinów żeby Ci się potem przy dłubaniu przejściówek nie motało...

albo jeszcze jedna opcja... w PDF z rozpiską licznika przedliftowego, zobacz jak ułożone są gniazda i też dojdziesz...

Opublikowano

napisałem już że nie ma gdyby były nie było by problemu

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

nie mogę nic znaleźć do 32 pinowych znalazłem ale do tego dziadostwa nie mogę wykopać .

Opublikowano

Bo Ty dajesz wtyczki gniazd - wyjmij licznik i obejrzyj wtyczki, są opisane piny pierwszy i ostatni zawsze. Czytamy ze zrozumieniem :wink:

Opublikowano

zdemontowałem licznik i nie ma tam oznaczeń ani na gniazdach ani we wtyczkach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.