Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj jak wsadzilem angola fisa to pokazala sie trzecia zółta kontrolka od wg opisu uszkodzonych swiatel stopu, przekreslona banka w kólku jak od klockow zuzytych, dlaczego, wczoraj jak podlaczalem to jej nie bylo, moze dlatego ze pedal stopu nacisnalem?, da sie to usunac??

i czy bedzie dzialac ustawienie sygnalizacji przekroczenia predkosci??

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
na forum jest pelno 1/2 fisów ktorym umarły procki, pytaj, napewno ktos odda

a da sie edytowac tak zeby w full fisie pokazywalo welcome albo cós innego?

Proooosz :decayed:

dscf6833y.jpg

Co niektórym ciśnienie podniosłem tym trikiem jak ostatnio byłem w PL :polew:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o kabelki od drzwi to drzwi kierowcy i klapę bagażnika będziesz już miał działające. Jak chcesz mieć pozostałe drzwi to dorabiasz wiązkę z pinami i doprowadzasz kable do prawego słupka.

Tam są bodajże w jednej kostce 4 lub 5 cienkich biało brązowych przewodów. Ja rozcinałem metoda prób i błędów podłączając do dorobionej kostki aż natrafiłem na odpowiednie drzwi. Potrzebna lutownica:decayed: ogólnie przyjemna robota:wink:

Opublikowano

no i te wskazówki :slina:

nadal nie odkryles jak to zrobic w vdo 8d0?

Opublikowano
na forum jest pelno 1/2 fisów ktorym umarły procki, pytaj, napewno ktos odda

a da sie edytowac tak zeby w full fisie pokazywalo welcome albo cós innego?

Proooosz :decayed:

http://img32.imageshack.us/img32/9691/dscf6833y.jpg

Co niektórym ciśnienie podniosłem tym trikiem jak ostatnio byłem w PL :polew:

a ch... tak z welcome, ale te wskazówki...:kox: piynke to mosz Pane:kox:
Opublikowano

machina w którym dokladnie miejscu jest ta kostka, jaka oslone trzeba zdjac zeby ja ujrzec??

Opublikowano

muszę znaleźć te posty o tych wskazówkach itd...bo zachciało mnie się tego:whistling::decayed:

Opublikowano
:wink: swego czasu wrzucałem filmik jak wskazówka obrotomierza za***rdala światłem po ringu - w nocy na ciemnej drodze to dopiero robi robote! :banan:
Opublikowano

napisz mi kto o co chodzi z kontrolka od swiatel stop i czy beda dzialac ograniczenia predkosci bo widzialem na tescie kontrolek sa 2

Opublikowano
:wink: swego czasu wrzucałem filmik jak wskazówka obrotomierza za***rdala światłem po ringu - w nocy na ciemnej drodze to dopiero robi robote! :banan:
nona pewno tylko szukanie tego tu zajmnie Qpę czasu:whistling::facepalm::grin:
Opublikowano

Na dole pod schowkiem pasażera demontujesz osłonę słupka - dwa wkręty. Tylko w jednej kostce jest kilka biało-brązowych cienkich kabli. Schowek trzeba zdemontować bo inaczej ciężko będzie wiązkę poprowadzić.

To są tylko alarmy prędkości - będą ostrzegać ale nie zablokują przyśpieszania:decayed:

Opublikowano

nie nie chce wiedziec czy beda dzialac :decayed:

a to jak zalatwic

20111029173131.jpg

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

zdjecie pogladowe oczywiscie

Opublikowano

:hi:

do masy 16 pin w szarej

pzdr.

assist

Opublikowano

Zmasować:wink:

Opublikowano
napisz mi kto o co chodzi z kontrolka od swiatel stop i czy beda dzialac ograniczenia predkosci bo widzialem na tescie kontrolek sa 2

co ja będę Ci pisał przeczytaj sobie a jeśli chodzi o "ostrzeganie o przekroczeniu prędkości" będzie działać

Obraz_089.jpg

Obraz_090.jpg

Obraz_091.jpg

Opublikowano
:wink: swego czasu wrzucałem filmik jak wskazówka obrotomierza za***rdala światłem po ringu - w nocy na ciemnej drodze to dopiero robi robote! :banan:
nona pewno tylko szukanie tego tu zajmnie Qpę czasu:whistling::facepalm::grin:

Proooooosz bardzo :hi:

Zippyshare.com - DSCF6715.AVI

Opublikowano

dzieki panowie, na dzisiaj wszytsko ode mnie jesli chodzi o pytania:decayed:

Opublikowano

To targaj filmik i jaraj się moimi ringami :grin:

Opublikowano

napewno cos sie da z nich wydusic ale po co??

Dla zaspokojenia własnej ciekawości i dla posadzenia wisienki na torcie, tak jak w moim przypadku, gdzie wszystkiego nauczyłem się sam, teraz dzieląc się nabytą wiedzą :wink:

aj juz tam sie sam nauczyles :jerk::whistling::naughty::decayed:

Opublikowano

napewno cos sie da z nich wydusic ale po co??

Dla zaspokojenia własnej ciekawości i dla posadzenia wisienki na torcie, tak jak w moim przypadku, gdzie wszystkiego nauczyłem się sam, teraz dzieląc się nabytą wiedzą :wink:

aj juz tam sie sam nauczyles :jerk::whistling::naughty::decayed:

No dobra... Prawie wszystkiego :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.