Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wysyłane ci chyba taka rozpiske

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W b5 soul kanał 19 nie działa tylko a6

A co to TMC ? Radiowy clock ? Jeśli tak to po co do radia to podłączać ? Jeśli to to co :kox:

Opublikowano
Wysyłane ci chyba taka rozpiske

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Faktycznie, wiedzialem ze gdzies dzwoni.. w tym temacie od navi. Dobra nieaktualne :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

W b5 soul kanał 19 nie działa tylko a6

A co to TMC ? Radiowy clock ? Jeśli tak to po co do radia to podłączać ? Jeśli to to co :kox:

Kanał 19 w moim liczniku z a6 tez nie dziala... 19 byla aktywna od 02roku wyzej...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

O tmc nie było pytania :decayed: powinienem w Google więcej wchodzić niż zadawać głupie pytania:grin:

Opublikowano
O tmc nie było pytania :decayed: powinienem w Google więcej wchodzić niż zadawać głupie pytania:grin:

Tmc to jakis tuner zbierajacy info o korkach etc ale w pl nie dziala ale moje navi bez tego nie chce z fisem wspolpracowac...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

TMC to Traffic Message Channel, w Polsce to chyba dalej nie działa.

W radiach samochodowych było to TA czyli Traffic announcement, wyłączało kasetę, płytę czy cokolwiek grało jeśli na stacji radiowej nadawali informacje o korkach. Oczywiście w Polsce nie działało.

W nawigacjach np Automapie można powiedzieć, że też to jest i nazywa się TR czyli AM'Traffic.

Opublikowano

No i takie coś działało mi w blaupunkcie , byłaa opcja włączenia traffic asist , i normalnie czasamii przerywalo fm lub muzę i nadawało gdzie są korki wypadki etc , wiec śmiem twierdzić ze działa bo na własne uszy słyszałem

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

Nie chce mi się teraz kombinować ze zdjęciami ale tu macie moje radio

Blaupunkt Brisbane SD 48 + kabel usb Blaupunkt (3558931968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I przykukajcie guzik pod radiem traf rds , a na wyświetlaczu ikonę 3 samochodów i właśnie na tym radiu w PL mi działało

Opublikowano

Dokładnie, też miałem to w Blałpunkcie, ale tak dawno temu, że nie wiem czy nie wywalało na jakieś niemieckie stacje.

W Sony też jest, ale nie pamiętam aby przełączało no chyba, że nie było jakichś specjalnych audycji o korkach. Jest to funkcja, którą się włącza, zapomina a później przez przypadek wyłącza.

Jednak wolę internetowe wersje gdzie Cię takie np yanosik na bieżąco zmienia trasę.

Opublikowano

filmik z dzialania licznia

jak widac radiowka zagdala odrazu, wyswietlacz tragedia, jak go odpale to polatam pare dni w dluzszych trasach i zaobserwuje czy blednie , jak dziala na rozgrzanie, jak ok to za 100 pln sie go uratuje w aceef

Opublikowano

a jak dalej sie mecze z sensorem oeluj, elektryk(jak zrobil emul) powiedzial ze nie moze tak byc bo sie tranzystor grzeje, nie wiem co jest 5, a z dugiej strony dzisiaj temp dzialala, dopiero po jakims czasie wywalilo wie ktos cos ?

Opublikowano

Dziwny ten Twoj przypadek...

patrzyles czy masz czujnik temp oleju i gdzie? (miska lub przy podstawie filtra)

bo skads sie ten sygnal brac musi

moze jest tak ze masz sensor oleju a gdzies przerwya od czasu do czasu...

Opublikowano

Jak rozpoznać licznik crypto :question::eusathink:

Opublikowano
Jak rozpoznać licznik crypto :question::eusathink:

Jak zmienisz mu wsad uepiesz pamiec i po wlutowaniu nowej i wgraniu wsadu nie ruszy... :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jak zmienisz mu wsad uepiesz pamiec i po wlutowaniu nowej i wgraniu wsadu nie ruszy... :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

To już wiem :decayed: Jakieś inne sugestie :question::grin:
Opublikowano

Jak zmienisz mu wsad uepiesz pamiec i po wlutowaniu nowej i wgraniu wsadu nie ruszy... :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

To już wiem :decayed: Jakieś inne sugestie :question::grin:

Liczniki z a6 po 02 wzwyz przewaznie crypto byly. Na pewno z 2.5 tdi automat w wersji high takie jak mialem ja czy Kaju byly crypto.. :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jak zmienisz mu wsad uepiesz pamiec i po wlutowaniu nowej i wgraniu wsadu nie ruszy... :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

To już wiem :decayed: Jakieś inne sugestie :question::grin:

Liczniki z a6 po 02 wzwyz przewaznie crypto byly. Na pewno z 2.5 tdi automat w wersji high takie jak mialem ja czy Kaju byly crypto.. :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Czyli S6 2000r powinien spasować :question::wink:

Opublikowano

Będzie na bank

Opublikowano
Dziwny ten Twoj przypadek...

patrzyles czy masz czujnik temp oleju i gdzie? (miska lub przy podstawie filtra)

bo skads sie ten sygnal brac musi

moze jest tak ze masz sensor oleju a gdzies przerwya od czasu do czasu...

powiem tak wczoraj zagladalem, w misce olejowej czujnika nie ma, a co najlepsze jak wyskoczy juz sensor to dwukrotne wylaczenie i wlaczenie swiatel gasi sensor ale tylko na jakis czas i temp tez nie rosnie, ale np jade gdzies np ide do bankomatu wsiadam wlaczam zaplon ok np 70 stopni na zegarze odpalam jade jade i po jakims czasie wyskakuje znowu i wskazowka opada

Opublikowano

Crypto najlatwiej rozpoznac po tym ze wsad zczytany comanderem jest dziwny tzn nie wyglada jak normalny...

Piteros1 wydaje mi sie ze powinienes sprawdzic kabelkologie - zobaczyc pin od tem oleju co tam masz podpiete - czy pusty czy masz jakis przewod i gdzie on idzie...

Opublikowano

a wlasnie jest jakas dokladniejsza metoda na ustawienie wlasciwego spalania ? bo to na ilosc przejechanych kilometrow i obliczanie to jest takie nie do konca dokladne, aha i rozumiem ze nawet jak zle liczy spalanie to ilosc km do konca paliwa jest wlasciwa bo liczy wedlug spalania(mimo ze nie wlasciwe)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.