Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :hi:

Czy idzie to wystarczająco dobrze jak na zestawienie podane w temacie? (AFN + wtryski 216 + program + wycięty katalizator) :cool1:

Dodam tylko że skrzynia automatyczna i jak widać na poniższym filmiku lekki uślizg na starcie...

http://www.fotosik.pl/video/493d4c16890e4126.html

Proszę o ocenę znawców :notworthy:

Opublikowano

szalu nie ma mi to wyglada na serie praktycznie, byles na chamowni albo cos takiego

Opublikowano

szalu nie ma mi to wyglada na serie praktycznie, byles na chamowni albo cos takiego

ales dowalil jak seria ma 9s do 100km/h to ja mam 3boxy i elektryczne turbo :wallbash:

ps.calkiem przyjemnie jezdzi ;)

Opublikowano

masz nie masz ale jak na takie mody to szalu nie ma

Opublikowano
  • Autor

mlodyy widze pojęcie ma o grzebaniu w silniku i ecu jak ja o świecie podwodnym :naughty:

tak czy siak 2.5tdi objeżdża :wink4:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 17:38_________________________________________________autko hamowane nie było z racji tego że to automat i nie będę obciążał skrzyni bo i tak się teraz w dupe nadostaje :decayed:

poza tym kolego seria ma 12s do 100km/h w manualu :wink4:

Opublikowano

calkiem niezle jak na automata :good:

Opublikowano

Jest dobrze!!!

A mozna wiedziec gdzie znalazles wtryski do swojej :audi: i ile za chipa?

Opublikowano

Ładnie ładnie ,jakby coś tam jeszcze chciało dmuchnąć tlenu to już wogóle petarda by pewnie była :kox:

Opublikowano
  • Autor

Lukas... takie rzeczy to tylko Dynosoft Wrocław :notworthy: :gwizdanie:

Petara... dmuchać będzie BRD ale najpierw FMIC bo szkoda tego coolera gotować :wink4:

Opublikowano

czytalem na forum o tym dynosofcie :good:

a ile cie to kosztowalo ?

Opublikowano

Wtryski 216ki i 230ki również mozesz załatwić na forum golfa u użytkownika Cowboy w ciagu 2tyg masz nówki

Moim zdaniem automat lepiej sie zbiera niż manual, noi na plus to płynne przechodzenie z biegami :good:

Somes patrz na alegro tydzień temu był Fmic za 360zł taki jak z respektu 18cm i nikt nie kupił, ja swojego wyrwałem za 270zł :kox:

Opublikowano

Moim zdaniem automat lepiej sie zbiera niż manual, noi na plus to płynne przechodzenie z biegami :good:

żartujesz chyba :shocked: :shocked: , w zyciu przy takiej niskiej mocy , automat jest lipa :no: , chyba że Somes ma DSG wtedy to wszystko prawda :tongue4: :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Ja albo kupię całość tj; fmic wraz z orurowaniem i sam założę albo oddam przy następnej wizycie do zrobienia to chłopakom z Dyno :wink4:

Iverson automat to kwestia gustu :wink4:

DSG? :cool1:

Opublikowano

Moim zdaniem automat lepiej sie zbiera niż manual, noi na plus to płynne przechodzenie z biegami :good:

żartujesz chyba :shocked: :shocked: , w zyciu przy takiej niskiej mocy , automat jest lipa :no: , chyba że Somes ma DSG wtedy to wszystko prawda :tongue4: :tongue4:

No nie wiem jakos miałem takie odczucia tyle ze w przypadku 2 golfówII w benzynce 1.6 heheheh ale to inna epoka :polew: :polew: Jak kiedys znajde u siebie jakiegos A4 automata to porównam z serią :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja tam jestem zadowolony i zobaczymy jakie obciążenie ta skrzynia wytrzyma :wink4:

Lukas co do cennika to musisz się pytać Dynosoftu bo nie wiem :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Lukas... takie rzeczy to tylko Dynosoft Wrocław :notworthy: :gwizdanie:

Petara... dmuchać będzie BRD ale najpierw FMIC bo szkoda tego coolera gotować :wink4:

nie wiem po co ci turbo BRD bez pompy 11, końcówek wtrysków 0,230mm,FIMIC, mocniejszego sprzęgła to nie ma sensu.............nie wspominając już że masz automatyczną skrzynie biegów przy której jakieś 160km/330-340Nm to i tak już jest maskra.........jak dla ciebie to turbo AWX/AVF + FIMIC +kolektor ssący od AWX/AVF+ korekta i módl się by twoja skrzynia to wytrzymała

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Maniusiek a czyż nie napisałem kilka postów wcześniej że pompka też idzie do wymiany? :cool1:

skrzynia padnie? ok.. to wtedy wsadzę nową lub manuala z mocniejszym sprzęgłem :good:

nie będzie tu nic nie przemyślanego wszystkim zajmować się będą chłopaki z wrocławskiego Dynosoftu więc jeżeli ja się nie martwię to Ty tym bardziej nie powinieneś :wink4:

Opublikowano

Somes widze ze furka zrobiona :>

musimy sie zmierzyc :naughty:

Opublikowano
  • Autor

musimy Norka musimy :decayed:

w niedzielę będę spowrotem w NL :wink4:

Opublikowano

Maniusiek a czyż nie napisałem kilka postów wcześniej że pompka też idzie do wymiany? :cool1:

skrzynia padnie? ok.. to wtedy wsadzę nową lub manuala z mocniejszym sprzęgłem :good:

nie będzie tu nic nie przemyślanego wszystkim zajmować się będą chłopaki z wrocławskiego Dynosoftu więc jeżeli ja się nie martwię to Ty tym bardziej nie powinieneś :wink4:

Nie martwię się .....chciałem tylko doradzić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.