Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Lusterko prawe od anglika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy macie jakieś sprawdzone wkłady do tego lusterka?

Potrzebuje niebieskie sferyczne do angielskiego lusterka, na allegro tego od groma, z plastkiem bez plastkiu z grzałką, bez grzałki no do wyboru do koloru.

Brał ktoś ostatnio? Może polecić sprzedawcę?

Najchętniej kupiłbym cały kompletny wkład - plug & play...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Opiszę swoje ostatnie spostrzeżenia. Przechodziłem sobie po parkingu i zauważyłem, że A3 I w poliftowej wersji ma prawe lustro duże wyglądające identyko jak lewe w B5 lub prawe z anglika z tym, że jest na europę i przekładając je do A4 nie ma problemu z kątem profilu czarnego trójkąta. Tylko, że szkło nie jest niebieskawe.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No właśnie może to ktoś jeszcze potwierdzić bo po co grzebać przy uchu z angola i czarny trójkąt przekładać jak może być p&p znalazłem np takie:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-lusterko-elektryczne-nowe-prawe-i4884496846.html

http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-99-lusterko-elektr-czarne-prawe-nowe-i4884664295.html

Myślicie że tylko założyć i wszystko OK ?

Edytowane przez kam2

Opublikowano

Czym dokładnie różni sie lusterko poliftowe od przedlifta ?? Szukam prawego przedliftowego lusterka od angola ale składanego i nigdzie nie widać , ale było chyba od polifta bo 10 pinowe i ciekawi mnie czy będzie pasować , ktoś coś pisał że sie różni i coś tam nie będzie pasować

Opublikowano

Polift jest bardziej szpiczasty w gore od strone karoserii, przedlift bardziej jak jajko.

:decayed:


Wkłady przed do po i odwrotnie nie pasują.

Opublikowano

Polift jest bardziej szpiczasty w gore od strone karoserii, przedlift bardziej jak jajko.

:decayed:

Wkłady przed do po i odwrotnie nie pasują.

Czyli na aucie będzie widać że jedno różni sie od drugiego :kwasny:

Opublikowano

Tak, lewe mam ori przedlift, prawe angol lift i widać... :kwasny:

Edytowane przez TyBucu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak, lewe mam ori przedlift, prawe angol lift i widać... :kwasny:

U mnie jest problem z prawym bo mam składane i ciężko dorwać takie od angola :wallbash:

Tak, lewe mam ori przedlift, prawe angol lift i widać... :kwasny:

U mnie jest problem z prawym bo mam składane i ciężko dorwać takie od angola :wallbash:

a kojarzy ktoś co to za lusterko 7 pinowe ? fotochrom ??

Ma ktoś może numer lusterka dużego składanego ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Trochę odkopię temat. Podpowie ktoś w jaki sposób złożyć lustro do kupy po przełożeniu trójkąta? Konkretnie chodzi mi o pomysł na wciśnięcie sprężyny żeby ją zablokować tą zawleczką

Opublikowano

Ja związałem ściśniętą sprężynę nitką dentystyczną :)

Opublikowano

Serio? I to ją utrzymało? Nie rób se jaj :P

Edytowane przez Kozi093

Opublikowano

Serio? I to ją utrzymało? Nie rób se jaj :P

Tak jest!![emoji6]

Moj patent to rozciagnij malego stretch-a aby zrobil sie sznurek.

Scisnij morsami sprezyne rownomiernie z obu stron ,obwiaz stretchem ( tym sznurkiem) sprezyne, wloz ja w odpowiednie miejsce i delikatnie przetnij sznurek. Pozostalosci sznurka wyjmij kombinerkami.

Zrobilem tak 5 lusterek conajmniek

Opublikowano

nie miałem strechta a żona wpadła na pomysł że nitkę dentystyczną :decayed:

Opublikowano

Jak tak analizuję tą metodę i myślę jakim prawem mogłoby to zadziałać to przychodzi mi tylko na myśl Prawo Murphy'ego: Jesli coś jest głupie ale działa to nie jest głupie :D spróbuję

Opublikowano

Oczywiście nie obwiązałem tego jedną pętlą tylko równo dookoła , niestety wsiąkły mi fotki

Edytowane przez Banan

Opublikowano

Zrobię jak będę działał

Dobra jestem po operacji.

Sprężynę ścisnąłem w imadle bo mam :kox:

Oto obiecane fotki

20160604_084543.jpg

Jak widać (albo nie widać :P musicie mi wierzyć na słowo) na zdjęciu poniżej zawleczkę można włożyć bez wysiłku jedną ręką :banan:

20160604_085227.jpg

Banan wiszę Ci piwo

Edytowane przez Kozi093

Opublikowano

Genialnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.