Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kosmo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kosmo

  1. Witam Panowie moze podrzucicie jakaś mysl, ktora rozwieje moj problem Generalnie sprawa wyglada tak: Pacjent to audi a6 c5 98r (przedlift), wrzucilem rnse oraz bluetooth. Modul pochodzi z audi a3 8P0...z literka C na koncu czyli wersja HIGH. RNSE podlaczylem wszystko dziala natomiast mam problem z bluetooth, ktory polega na tym ze jezeli załącze postojówki i swiatła mijania to sieje w tel. odbiorcy., niezaleznie czy kluczyk w stacyjce jest ON czy OFF. Jest jeszcze taka sprawa ze przy otwartych drzwiach kierowcy gdy lampki drzwi oraz oswietlenia nóg swieca nie sieje a jak zamkne drzwi i lampki zgasna po 10-15 sek. sieje... Mial ktos moze podobny problem? Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
  2. kosmo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bosch Service Śmietana w Kobiorzewoj. Śląskie Robilem tam pompe, bezproblemowo, 100% zadowolenia [emoji6] [emoji6]
  3. kosmo odpowiedział(a) na Langista temat w Audi A4 B5
    WitamJezeli jestes zainteresowany posiadam, wklady ORYGINALNE podgrzewane,sprawne z tzw pòłlifta oraz obudowy , mocowania itd Jak cos to pisz PW
  4. kosmo odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Tak jest!![emoji6] Moj patent to rozciagnij malego stretch-a aby zrobil sie sznurek. Scisnij morsami sprezyne rownomiernie z obu stron ,obwiaz stretchem ( tym sznurkiem) sprezyne, wloz ja w odpowiednie miejsce i delikatnie przetnij sznurek. Pozostalosci sznurka wyjmij kombinerkami. Zrobilem tak 5 lusterek conajmniek
  5. kosmo odpowiedział(a) na Polbors temat w Audi A4 B5
    Eee noo tak naprawde masz wszystko,wszystko w wypasie ? :-)
  6. tak jest mozliwe tak samo jak w a4 tyle ze tez bedziesz musial rezac wtyczki - tak samo zmieniali liczniki a4-a6 jak juz to polecam liftowy a nie poliftowy licznik - poliftowe a6 zazwyczaj sa crypto i wsadu nie wymienisz... a i jak juz to tylko z a6 zegary pakuj nie bedzie cyrkow zadnych ok, a co uwazasz jako licznik liftowy, masz na myśli licznik z lat 99-00r gdzie bylo biale juz podswietlenie i fis ale nie mialy one ringow srebrnych-tzw półlift, dobrze to rozumiem ? tak,tak jak juz cos bede szukal z a6-ki
  7. Witam kolegow Czytam i czytam i sam juz niewiem. Generalnie chodzi mi czy jest mozliwy montaz zegarow z polifta (biale podswietlenie, fis) do mojego a6 c5 z 98r gdzie mam czerwone podswietlenie, brak fisa i analogowy zegarek ?? Widze ze w a4 b5 jest to wykonalne, natomiast teoretycznie a6 wydaje sie ze to samo, ale czy tak jest naprawde ? Pozdrawiam
  8. Tomasz, jak dla mnie picture number one
  9. Witam wszystkich miłośników czterech kółek. Mam na imie Marcin i jestem z Wadowic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.