Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wydech Lorbi ala RS6


MARIO-KASTA

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Chcac zbudowac customowy wydech do mojej A4 1.8T (B6) rozwazalem rozne mozliwosci co do srednicy rur,tylnich back boxow,idea byla taka ze ma byc flow i basowy pomrok ale bez uciazliwosci dla ucha.Po przejrzeniu setek ofert (polskich i angielskich),opinii i przeczytaniu miliona porad stanelo na wydechu 2,5 cala,przelotowym centralnym tlumikiem(silencer) i back boxach z polskiej firmy Lorbi z koncowkami ala rs6 np:

http://www.worldcarfans.com/10610165960/mini4/spy-photos-new-audi-rs6

Zdjecie tlumika Lorbi: 62c3984b98cfb801med.jpg

f1e17c5144335366med.jpg

b85c6c196a91100amed.jpg

Lorbi jako jedyna firma jaka znalazlem posiada ten wzor koncowek (1400-puste w srodku) i ma bardzo przystepna cene oraz maja 6 lat gwarancji.

Po skontaktowaniu sie z przedstawicielem firmy panem Krzysztofem i obgadaniu szczegolow,m.in. pusta koncowka i niezaglosny basowy pomrok,tlumiki zostaly zamowione

a zamowienie zrealizowane z ciagu 5 dni roboczych.Efekt dzwiekowy mozecie ocenic tutaj:

Przedstawiciel firmy Lorbi pan Krzysztof obiecal mi znizki dla naszego klubu na haslo A4-klub w zamian za powstanie tego artykulu i wrzute na youtubie.

Wszystkich chetnych na zakup owych lub jakichkolwiek innych tlumikow z oferty Lorbi prosze o kontakt z panem Krzysztofem pod jego osobistym numerem telefonu:

Kubiak Krzysztof (tel. 0503 028 718)

sklep internetowy: http://www.e-tlumiki.pl/ ;

e-mail: [email protected] ; fax. 094 342 05 97

Szczegoly oferty firmy lorbi:

http://www.e-tlumiki.pl/product.php?id=5391

http://lorbi.com.pl/infopage.php?id=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie potężne te końcówki, jak do B6 i jak dla mnie osobiście, to za daleko wystają - ważne, że właściciel zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rowniez mogly by lekko "czoło" schowac pod zderzakiem, ale nie ma co marudzic - wyglada ciekawie :)

Nalezy zapytac jedynie - Co Teraz??!![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 19:44_________________________________________________Ciekawy filmik, teraz to miałczy przepieknie :)

A jak sprawOOja sie oponki YOKO (o ile sie nie myle) ,planowalem takie zakupic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda szczerze mówiąc ale jak wiadomo są gusta i guściki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Zależy co kto lubi ale kontakt do Pana Krzysztofa pewnie dla wielu się przyda! :naughty: Możesz wrzucić wątek do działu: Audi A4 Klub Polska > Forum Hyde Park > Rabaty, Promocje. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk fajny..ale końcówki za bardzo jajowate.. Poźka fajki podobały mi się dużo bardziej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stempel takie bylo zalozenie ze na wysokich obrotach ma byc cicho,a to dlatego ze jezdze czesto,gesto po autostradach i niemam zamiaru dostac zajoba albo jezdzic w stoperach :>

Cytat: stempel72 01 Wrzesień 2009, 23:19

Motor to jeszcze ori, bo coś delikatnie przyspiesza?
delikatnie,to Mario noga operuje...

:polew: bez komentarza :polew:

Dominik :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie troszke, bo szukalem bezskutecznie, ale jaka jest srednica rury zaraz za zlaczka, czyli miedzy tlumikiem drgan a srodkowym tlumikiem w B5 1.8T? Wiem wiem ze poprostu wgrzebac sie i zmierzyc, ale nie mam obecnie autka a chce juz na dniach zamawiac bo szkoda czasu a urlopowe dni plyna.

Bo w srodek chce wlasnie wstawic Lorbi z wyciszeniem.[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 16:35_________________________________________________Hmmm 55mm u kolegi udalo sie zmierzyc, a Lorbi robi z rura wejsciowa 52mm i nic wiecej. Czy taka delikatna redukcja nic nie popsuje? I jak sie bedzie miala przepustowosc do orginalu w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...