SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

troudyl

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Siemka Ludziki :wink4:

Co Tam slychowac? Pozdrawiam;)

ooooooooo żyjesz a co to w profilu gratulacje :good:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 15:44_________________________________________________tylko czemu nie a4

Dzięki :cool1: żyje,żyje :wink4: czemu nie A4 nie wiem no tak wyszło no ale Grunt że jest A w emblemacie a czy 4 czy 3 to i tak pozostaje wierny marce :kox: a no i kolory już były męskie bo ten nowy jest czarny a nie zielony jak poprzednik hehe :tongue4:

a radyjko jakie :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

gratulację! to teraz obowiązkowo spot musi być, żeby loża szyderców (w składzie ja i monti) samochody oceniła :gwizdanie:

Spokojnie nie rozpędzajcie się ja muszę go jeszcze zarejestrować i dopieścić hehe;)dajcie mi ze 3y tygodnie co bym ogarnął temat;)P.S. Tomson mijaliśmy się ostatnio na wysokości Ujscia jeszcze wtedy leciałem LIMONKĄ;)

no wiem wiem, widziałem ;) mrugałeś awaryjkami ;)

ja też Ci mrugałem w obornikach w piątek około 17 tej ale ty byłeś tak zafascynowany jazdą że to już któryś raz mnie niezauważyłes :embarrassed:

no wiem wiem, widziałem ;) mrugałeś awaryjkami ;)

ło kurde :thumbdown: a czym jechałeś?

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

:hi: pojechałem dziś na przegląd starym punciakiem.diagnosta sprawdzał mi numery instalacji gazowej w bagażniku i w tym momencie palił fajke, nagrałem to na komórke, i jak mi zakomunikował że nie podbije mi przeglądu ze względu na słabszy hamulec tylnego koła pokazałem mu filmik i zgadnijcie :naughty: :naughty: :naughty: