SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

troudyl

podbił - zgadłem ?

:naughty:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:06_________________________________________________............... co tu taki ruch

jeszcze się ruszy :>[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 05:51_________________________________________________HUBI już nie jesteś zielony tylko czarny gratulacje auta, miałem przyjemnosć się przejechać :good: a zap.....ala jak ta lala jeszcze raz gratki za tego s line.

:)Dzięki Marcyś za komplementa :wink4: Może i teraz jestem czarny ale i tak zostaje przy moim rozpoznawalnym z daleka zielonym w pismie :cool1: P.S. Po zimie się ruszy :kox: Pozdro 4All :naughty:

Ręczniki klubowe zapraszam. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=87352.msg992004#msg992004 Jesteś chętny na Ręcznik?Dopisz się w wątku za chwilę ruszamy z produkcją.

raczej odpuść sobie chyba że znajdziesz dobry egzemplarz A6 z lat 1994-1998 2.5 TDI pięcio garowy to taki tak

pozdro.

Lechu, nie chcesz 2,7 bit'a A6 sedan z 2003 r. za 30k pln? :) ??

Pozdrowienia dla Wszystkich. Jeśli chcecie się spotkać - wrzućcie jakiś termin. Ja z reguły między piątkiem wieczór, a niedzielnym popołudniem jestem dostępny.

Hej!! monti

gratulację :good: no to trochę nowych furek jest :gwizdanie: na mieście też kilka nowych A4 widziałem, tylko ciekawe czy od nas z forum :decayed: można powoli jakiegoś spota ogarniać :naughty:

Witam :) No to Panowie jak zrobi sie ciepło a ja będę na chodzie bo w tej chwili wyszedłem po tygodniowym pobycie ze szpitala(bo znow dopadlo mnie to co w zeszlym roku :wallbash: w tajemniczeni wiedzą co mialem i z czym walczę ;(

zostaje mi 21 dni rehabilitacji w szpitalu w Drezdenku :cool1: więc jak stane na nogi i będzie ciepło to mam nadzieję,że się spikniemy na jakiegoś spocika jak za dawnych czasów ;) a może nawet w powiększonym gronie jak tym nowym forumowiczom nie z braknie odwagi :kox: P.S. I nawet jak nie będe miał emblematu "A4" na tylniej klapie to nie wygonicie kolegi słowami "jedź precz zdrajca" :gwizdanie: hehe Pozdro 4ALL :wink4:/color]

wracaj do zdrowia Hubi i będziemy ogarniać temat :good: no właśnie nie wiem czy to Twoje A3 zaakceptujemy :decayed:

a Marcyś menda żyje? :D

wącha kwiatki od spodu

a tak na poważnie to się zapier...la nie tak jak ty dwa paluszki bolą i w domu siedzisz :>