Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam zamiar wsadzic do siebie navigacje RNS-E mozecie polecic zaklad gdzie moge to zrobic i jaka cena :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to dobrze było by gdybyśmy wiedzieli skąd jesteś bo ktoś może polecić Ci zakład a okaże się, że to jest np. po drugiej stronie Polski. :naughty:

P.S. Może sam byś sobie z tym poradził. Tutaj jest ściąga opracowana przez alvaro :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z piotrkowa trybunalskiego 45 km od łodzi. sam za to sie nie będę brał nie mogę sobie pozwolić żeby auto stało a jak ja bym sie za to zabrał to juz nie wiem ile by mi zeszło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w stanie przejechać ponad 200 kilosów po to aby ktoś Ci to zrobił to zapraszam w moje okolice. Mam tutaj zaprzyjaźniony zakład CAR AUDIO i chętnie Ci pomogą. :wink4:

A gdybyś czegoś szukał u siebie to uderzaj w firmy obsługujące CarAudio. Takie zespoły zrobią to tak jak należy i myślę, że znajdziesz coś w swojej okolicy. Dla pewności możesz wydrukować im instrukcję z linka, którego podałem Ci wyżej. :naughty:

P.S. Kupiłeś już sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie nie kupiłem bo slyszałem ze sa firmy ktore posiadaja wszystkie potrzebne rzeczy, ciebie nic nie interesuje tylko płacisz za koncowy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale płacisz o wiele więcej niż gdybyś sobie sam wszystko zorganizował. Jak nie chcesz już tego sam zakładać to przynajmniej zrób zakupy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i masz racje ale jest tez ryzyko ze kupisz uszkodzone a tacy co sie zajmuja navi daja jeszcze gwarancje

przejade sie u siebie i popytam ile i czy to robia. slyszałem na forum ze jest jakis facet w krakowie co dobrze robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i masz racje ale jest tez ryzyko ze kupisz uszkodzone a tacy co sie zajmuja navi daja jeszcze gwarancje

przejade sie u siebie i popytam ile i czy to robia. slyszałem na forum ze jest jakis facet w krakowie co dobrze robi

Jak kupisz nowy sprzęt gdzieś w sklepie internetowym czy innym też masz gwarancję. :) A na robociznę też takową powinieneś dostać więc szukaj oszczędności w zakupie bo RNSE to spory wydatek składając wszystko do kupy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj napisałem do goscia na allegro bo były wystawione całe zestawy cena 2400 ale z blutaczem i czyms tam jeszcze . zobaczymy co odpisze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam gościa z Bydgoszczy, już kilka osób od niego kupiło razem z montażem nawet Adas i jest mega zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Bydgoszcz a dokładniej firmę EURO CAR AUDIO. Oni mi zakładali RNS i jestem zadowolony i gwarancja pisemna na 2 lata na RNS :naughty:

A jak to wychodzi cenowo przy opcji : wstawiam auto i wyjezdzam z RNSem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Bydgoszcz a dokładniej firmę EURO CAR AUDIO. Oni mi zakładali RNS i jestem zadowolony i gwarancja pisemna na 2 lata na RNS :naughty:

chyba właśnie o tą firmę mi chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Bydgoszcz a dokładniej firmę EURO CAR AUDIO. Oni mi zakładali RNS i jestem zadowolony i gwarancja pisemna na 2 lata na RNS :naughty:

A jak to wychodzi cenowo przy opcji : wstawiam auto i wyjezdzam z RNSem??

Może byśmy jakąś zniżkę zorganizowali MAJKI? :naughty: Ja też będę coś robił ale szukałem tu w Naszej okolicy. :gwizdanie: Bydgoszcz trochę dalekooo.... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Bydgoszcz a dokładniej firmę EURO CAR AUDIO. Oni mi zakładali RNS i jestem zadowolony i gwarancja pisemna na 2 lata na RNS :naughty:

A jak to wychodzi cenowo przy opcji : wstawiam auto i wyjezdzam z RNSem??

Może byśmy jakąś zniżkę zorganizowali MAJKI? :naughty: Ja też będę coś robił ale szukałem tu w Naszej okolicy. :gwizdanie: Bydgoszcz trochę dalekooo.... :disgust:

No ja sie kiedys do tego przymierzałem ale chciałem własnie z opcją że wjezdzam autem bez navi i wyjezdzam z navi bo nie mam zielonego pojecia o tym, ale nie bardzo na śląsku znalazłem taką firme co by to robiła od A do Z, znalazlem na szybko taką aukcje http://allegro.pl/item723926638_audi_a4_rns_e_nawigacja_pl_menu_bydgoszcz.html

Tylko zastanawia mnie jedno czy w tej cenie jest też panel klimatronica ten dolny??

Pewnie u "Skalika" by takie coś zrobili ale cena x 2 bo oni tam mają chore ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery stówki na dzień dobry plus - aby navi była nowa "( przy doplacie 400zł mozliwosć zamontowania nawigacji fabrycznie nowej )"...

Próbowałem się tam dodzwonić ale na razie nieskutecznie... abonent czasowo niedostępny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze ze jak narazie to lipa gosciu z allegro nie odpisal :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze ze jak narazie to lipa gosciu z allegro nie odpisal :confused4:

Pisałeś do tego z tej aukcji o której mówił MAJKI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...