Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?


smajko

Rekomendowane odpowiedzi

po co wy tak kombinujecie??

Oderwać na chama naklejkę a to co zostanie ==> szmatka z rozpuszczalnikiem i już.

Nie da się nic tym sposobem zniszczyć

dokładnie -tylko coś na deskę położyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tez tak miałem i pieknie zeszło.Najpierw podgrzałem suszarka do włosów i zaraz zdrapałem a pózniej jeszcze raz delikatnie potraktowałem suszarka i zmyłem klej za pomoca benzynki extrakcyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff nameczylem sie ale sie udalo, generalnie zastosowalem metode ze zmywaczem do paznokci, z dowodem kobiety z paznokciami swoimi i kobiety :rolleyes:

trwalo to chyba z godzine ale mialem paskudnie podklejona stara nalepke tuz przy kokpicie wiec tam ciezko czymkolwiek bylo sie dostac...

a ten zmywacz to cienki jest, przypuszczam ze rozpuszczalnik o wiele lepiej sobie poradzi, na szczescie nastepny taki problem moze sie pojawi przy kolejnym aucie a do tego hohoooo :rolleyes:

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją odkleiłem, a pozostałości usunąłem zmywaczem do paznokci. :good: Potem pozostało tylko przemyć płynem do mycia szyb i ... nakleić nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wiem że w zimie tą naklejkę normalnie podważa się paznokciem a później po prostu ciągnie i schodzi nie zostawiając żadnego śladu kleju nic nie trzeba zmywać rozpuszczalnikiem ale do zimy troszkę jeszcze zostało więc polecam suszarkę lakierniczą. Jak klej stanie się płynny to zerwać ją i przetarcie rozpuszczalnikiem wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszarka z mocnym gorącym nadmuchem raz od zewnątrz raz od środka i naklejeczka schodzi w jednym kawałku :decayed:.

Potem klej zmyć benzyną ekstrakcyjną i nie ma śladu :wink4:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałam z rady niektórych kolegów i zamiast bawić się suszarkami i żyletkami (ała :no:) podjechałam do zakładu gdzie montują szyby.

Miły Pan popsikał naklejkę płynem do mycia szyb postrugał taką łapką do czyszczenia płyt lub piekarników (wspomnianym przez kolegę wyżej) i po 3 minutach było po sprawie - na koniec wystarczył (jak się okazało :cool1:) tylko mój uśmiech.

I tym sposobem po ponad roku jeżdżenia z dwoma naklejkami zostałam z tą właściwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana tematu na chwile ,mam pytanie gdzie moge mieć pompke centralnego zamka bo nad prawym kolem z tylu jej nie mam. ile jest miejsc gdzie mozna ja znależć???

Wiesz jak to się kolego nazywa? :ot: Albo załóż nowy wątek albo dobrze :szukaj:!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy taką ściągniętą naklejkę rejestracyjną można jeszcze raz nakleić w inne miejsce. Bo nakleiłem za wysoko bo miałem niemieckie na dole które potem zerwałem a teraz to nie ładnie wygląda. Ewentualnie jaki jest koszt kupienia nowej naklejki? Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...