Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe


rtocki

Rekomendowane odpowiedzi

Rtocki a jak u Ciebie z temperaturą oleju po przegazowaniu mocniejszym w ciepłe dni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert pochwal sie a zobaczysz, że zyskasz miano kogoś co z niczego zrobił cos wielkiego

kazdy marzy o fmic centralnie a Ty smic o mega rozmiarze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie widać i to zdecydowanie

cooler rtockiego wcale nie jest od AWX`a, cooler AWX`a jest prawie kwadratowy i jedynie 13% większy od AJM`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie widać i to zdecydowanie

cooler rtockiego wcale nie jest od AWX`a, cooler AWX`a jest prawie kwadratowy i jedynie 13% większy od AJM`a.

jest od Alfy [i to calkiem starej :naughty:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie widać i to zdecydowanie

cooler rtockiego wcale nie jest od AWX`a, cooler AWX`a jest prawie kwadratowy i jedynie 13% większy od AJM`a.

jest od Alfy [i to calkiem starej :naughty:]

:cicho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest od starej alfy, przynajmniej w tamtych czasach mieli tego samego niemieckiego producenta IC co Audi (wybaczcie posiadacze b6 ale Valeo będący producentem Waszych IC jest dla mnie firmą z równie wielkim doświadczeniem i renomą, co dla Was np. Sonar, kiedyś były to najtańsze zamienniki prawdziwych lamp Helli czy Boscha, a w temacie wycieraczek to nawet się nie wypowiem bo jakość jest tzw. Pol-Gum itp.) Co do pojemności i powierzchni także racja, w B6 praktycznie niczym się nie różni od AHU/AFN więc nie było sensu. Niezdecydowanym polecam cały czas "firmy" tuningowe co zakładają FMIC-e za ok. 2 tys., bo ich kolega/pracownik/fan już chodził na impry tuningowców gawędziarzy a nie chodził na fizykę i mechanikę (przecież to staroświecka nauka dla takich zgredów jak ja) tylko na informatykę i biznes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtocki znalazlem chyba taki SMIC jak Ty masz założony o wymiarach 275x204x85, możesz powiedziec czy czegos takiego powinnienem szukac ? ewentualnie zdradź jeśli to nie tajemnica co trzeba zrobić zeby go upchnąc w miejsce fabrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wymiary występują w 2 wersjach alfa romeo :

Romeo Alfa 164 Ladeluftkühler 01/401 2.0 TURBO / SUPER TURBO S/A 1996 05/88- V6 60563877 275X204X85

15:36:27

Alfa Romeo Alfa 164 Ladeluftkühler 01/401 2.5 TD TURBO DIESEL S 2499 05/88- 4 VM 60563877 275X204X85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, zgadza sie do tych samych informacji dotarłem, chcialem zeby ewentualnie rtocki potwierdzil/zaprzeczyl ze to ten SMIC i napisal czy trzeba cos podciac zeby sie zmiescil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, że gość ze szrotu wiedział tylko tyle, że z jakiejś alfy, a podciąć trzeba mocowanie błotnika - nie mam zdjęcia przed zrobieniem ale po wygląda to tak:

ic643.jpg[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 23:40_________________________________________________o jeszcze taką fotkę znalazłem (chyba zaznaczyłem gdzie trzeba ciąć błotnik) i jeszcze porównanie ori smica z moim.

ic642.jpgic641.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...