Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

to takie pytanie z przymrużeniem oka bylo :wink4:

ale odpowiedz na serio - ja osobiscie ma to w d... to nie my jestesmy dla samochodu, tylko on dla nas.

sie pobrudzi to sie posprzata... przerabialismy sraczki, pawiki itp i wszyscy zyjemy (lacznie z samochodem jednym i drugim) wiec nie ma co swirowac :wink4:

pamietam jak 20lat temu znajomy ojca kupujac poloneza nie sciagal folii z fotelii zeby sie nie zniszczyly - jezdzil i jezdzil na tych ceratach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

a tym czasem moj obecny parch chyba cos przeczuwa ze cos sie swieci bo normalnie jezdzi doskonale.Nawet jak bym zaczal mniej klekotac na zimnym :decayed: , przymila sie chyba :naughty:

B8 jest juz w Bremen , jak dobrze pojzdzie jutro wjezdza na prom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tym czasem moj obecny parch chyba cos przeczuwa ze cos sie swieci bo normalnie jezdzi doskonale.Nawet jak bym zaczal mniej klekotac na zimnym :decayed: , przymila sie chyba :naughty:

wez przestan nim lepiej jezdzic bo za chwile zacznie bulgotac jak V8 z 63 AMG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypluj te słowa , bo BRD jest zdolne do tego

wymienisz wtryskiwacz i bedzie git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic juz nie chce w tym aucie robic :tongue4 , nawet go nie mylem od 2 miesiecy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nawet go nie mylem od 2 miesiecy :decayed:

Rozstajesz się z autem bez poszanowania :thumbdown::decayed: ja bym tak nie mógł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedajesz je, czy zostawiasz w rodzinie?

zostawiam w rozliczeniu

... nawet go nie mylem od 2 miesiecy :decayed:

Rozstajesz się z autem bez poszanowania :thumbdown::decayed: ja bym tak nie mógł :decayed:

ostatnio mylem po wielkanocy a ze od ostatniego mycia , az do poczatku czerwca byla ladna pokoda a auto stalo w garazu byl w sumie caly czas czyste :) a tak poza to dziecko znacznie zmiejszyloczas na przyjemnosci o ile co kolwiek z niego zostalo dla samych rodzicow :wink4:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 16:12_________________________________________________Nowa zabawka do nowego auta ? :naughty:

http://www.sportec.ch/page8452.html

i wykresik

dynosporteck04.jpg

ponoc na takie dmuchawce trzyma sie za seryjnym S4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem - muszę skończyć remont mieszkania (ze 3-4 tygodnie jeszcze) i wtedy może będę miał czas na samochód :wink4:

w ten weekend zaczęła chodzić za mną myśl zmiany :polew: mam nadzieję, że przejdzie, bo znowu wyjdzie na to, że wdupiłem ponad 20k, których nie odzyskam :wink4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 06:50_________________________________________________swoją drogą ciekawe czemu ten wykres taki pofalowany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mne ciekawi czego to wykres , seryjnego auta tylko z tym turbo , czy wydech IC i wuklad paliwowy ?.Auto na takim setupie ma ponoc 330 km i 470Nm. Biorac pod uwage ponad 100 kg mniej niz S4 to musi byc juz fajny zapitalacz.

Napisalem do Sporteca i czekam na odpowiedz moze czegos sie dowiem.

turbocomparison.jpg

Fajne to turbo to to seryjna turbina ma tylko zmienione bebechy wewnatrz przez sporteca a tak to pelny OEM look , cos idealnie dla mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zmieniony tylko środek to czemu sprzedają z kolektorem? przynajmniej tak wnoszę po zdjęciu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stock vs. sportec nie wyglądają dokładnie tak samo, może i kolektor w sportecu obrobiony i dlatego na fotkach jest już razem z dmuchawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario mam duzo zdjec obu w wysokiej rozdzielczosci , porownywalem je bardzo dokladnie i zewnetrznie sa to dwie identyczne turbiny majace te same odlewy strony zimnej jak i goracej tak wiec srodek musi byc zmodyfikowany.

Ciekawe swoja droga jak Sportek stoi z programami , czy to taki sam shiit jak MTM i ABT i inne gotowce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...