Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

z pełnego zakresu obrotów?? przeciez to rzeźnia.. Audi ma inną instrukcją nież VW? ciekawe... w VW jest napisane że do 500 km nie przekraczać 1/2 obrotów...a potem przez 1000km nie przekraczać 2/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pełnego zakresu obrotów?? przeciez to rzeźnia.. Audi ma inną instrukcją nież VW? ciekawe... w VW jest napisane że do 500 km nie przekraczać 1/2 obrotów...a potem przez 1000km nie przekraczać 2/3

to nie obroty zabijaja nowy silniki tylko obciazenie , nic sie nie stanie jak sobie go delikatnie na 1/3 gazu podciagniesz nawet pod czerwone pole , ale nie za fajnie jest dka nowego silnika jak go pociagniesz od 2000 tys. do tych 4500 ale z pedalem w podlodze.

Dokładnie Turdzi w mojej instrukcji to samo. :mysli:

Już kiedyś chyba rozmawialiśmy o tym na innym forum.

Ale finału nie pamiętam :P

faktycznie , chyba na A5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem info z salonu ze moje auto juz wyprodukowane , i za 14 dni moze juz byc do odbioru :naughty:

Chyba czas zakladac nowy watek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem info z salonu ze moje auto juz wyprodukowane , i za 14 dni moze juz byc do odbioru :naughty:

Chyba czas zakladac nowy watek :)

juz przebierasz nozkami, co? :)

bedziesz teraz jezdzil w rekawiczkach i wozil ubrania ochronne dla wozonych gosci? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz teraz jezdzil w rekawiczkach i wozil ubrania ochronne dla wozonych gosci?

he he no prawie :), ale od czterech tygodni mam mala coreczke i jakos caly fokus idzie w ta strone a o samochodzie nie mailem jak myslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he no prawie :), ale od czterech tygodni mam mala coreczke i jakos caly fokus idzie w ta strone a o samochodzie nie mailem jak myslec.

no to gratuluje i witam wsrod ojcow corek - moja skonczyla 2lata w zeszlym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje panowie , czas leci zwlaszcza jak wdzisz jak dorasta twoje dziecko.W takim razie jako juz doswiadczeni tatusiowie powiedzcie mi jak sobie radzicie z czystoscia smochodu w srodku :naughty: bo zona mi juz zapowiedzla ze corcia nie bedzie siedziec na zadnych ceratach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem B7 to w Norauto kupiłem specjalne folie ochronne na tył przednich siedzeń żeby dzieciaki butami nie brudziły i się sprawdziło, generalnie zakaz spożywania czegokolwiek i jakoś czystość się utrzymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje panowie , czas leci zwlaszcza jak wdzisz jak dorasta twoje dziecko.W takim razie jako juz doswiadczeni tatusiowie powiedzcie mi jak sobie radzicie z czystoscia smochodu w srodku :naughty: bo zona mi juz zapowiedzla ze corcia nie bedzie siedziec na zadnych ceratach :decayed:

stary a jak ma Ci nabrudzić itp jak będzie siedzieć w foteliku? Ja mam 11 miesięcznego urwiska i jest dosyć czysto. A przecież nie odmówisz takiemu bobasowi bułeczki ;). Wiec na poczatek pierwszy planowany mod proponuję ewentualnie coś takiego :naughty:

http://www.stator.pl/allegro/aukcje/blackanddecker/blackanddecker_pav1205-3.jpg

jak miałem B7 to w Norauto kupiłem specjalne folie ochronne na tył przednich siedzeń żeby dzieciaki butami nie brudziły i się sprawdziło, generalnie zakaz spożywania czegokolwiek i jakoś czystość się utrzymuje

też u mnie to działa ale na 9 latka, młodszy niestety poza obostrzeniami hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary a jak ma Ci nabrudzić itp jak będzie siedzieć w foteliku?

to takie pytanie z przymrużeniem oka bylo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...