Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, kurcze Rotory w 20" to by bylo cos:)

Jakos nie moge znalesc zadnych ciekawych felg w 20" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda pasowaly z A6 c7 bo tam ET38.ale na razie tylko aso za ciezkie pieniadze.Do ciebie to bz bzla masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ze stacyjką nie ma żadnego problemu. Z Key less go lepiej sobie dać spokój... Kiedyś gość od dorabiania kluczy powiedział mi, ze nie ma lepszej opcji dla złodzieja, żeby zawinąć fure niż ten system. Kluczyk jak wiadomo musi cały czas nadawać sygnał, żeby w momencie podchodzenia do auta to już się otwarło. Procedura złodzja jest bardzo prosta. Jeden idzie za właścicielem ze wzmacniaczem w plecaku i nadaje wzmocniony sygnał do drugiego, któy stoi przy aucie z odbiornikiem i nadajnikiem do auta. Auto odczytuje, że kluczyk jest blisko i samo się otwiera złodziej wsiada naciska start i jedzie prosto na lawete... Dziękuje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, i glownie dlatego go nie zamawialem , bo gadzet sam w sobie fajy.Dziex za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyless go to jest w Mercedesie!

Kurcze w PL to na wszystko jest patent :(

To nie tylko w PL , polazwali nawet na Discovery.Na chlopski rozum wystarczy miec odbiornik i wylapac odpowiednie fale , tak ze ja bym raczej nie zostawial auta w PL pod supermarketem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym dostępem bez kluczykowym to jest ogolnie "wygodny" patent ale tak jak już wspominali wcześniej koledzy, dzięki niemu jeszcze ułatwiamy potencjalnym złodziejom :)

Byłem świadkiem jak znajomek otworzył i odpalił Lagunę II za pomocą iphone'a :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyless go to jest w Mercedesie!

Już nie bądź taki czepliwy, niech Ci będzie ;p generalnie wiemy o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uscislic :> .....Keyless to potoczne swiatowe okreslenie na ten wynalazek , jak to w zycu kazda marka inaczej go sobie nazwala :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ubezpieczone :decayed: bajer fajny , ale jak to z bajerami bywa lepiej chyba spac w nocy spokojniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie i tak samochód zawsze otwierany jest z pilota ;) niezwykle rzadko bez... zresztą i tak auto się nie otworzy jak nie masz ręki na klamce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aui nie jest wyjkątkiem...słuzbowo używam Grand Scenica gdzie jest pełna obsługa bez kluczyka. Karta w portfelu i otwieranie drzwi, zamykanie, szyby, odpalanie auta itp. 6 lat i nie było problemu, a to akurat jedyna rzecz z którą nie ma w tym aucie problemu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dziwne , bo Renault slynelo z wycieczek laweta wlasnie z tego powodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dziwne , bo Renault slynelo z wycieczek laweta wlasnie z tego powodu :)

to chyba jedyna rzecz która się niezepsuła jeszcze ... a już chyba 3 silnik jest... jaja jak berety ...a ceny serwisu Renault sa o około 30-40% wyższe niż Audi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jedyna rzecz która się niezepsuła jeszcze ... a już chyba 3 silnik jest... jaja jak berety ...a ceny serwisu Renault sa o około 30-40% wyższe niż Audi!!

he he raz w zycu mialem Renault , i wyleczylem sie z tej marki raz na zawsze.Wytrzymalem z nim 3 miesiace :decayed:

Ponoc wlasnie Renault poprawił te karty przez te straszne wpadki na początku.

szkoda ze zabraklo czasu na poprawienie reszty :decayed: a szkoda bo mieli pare na prawde fantastycznych samochodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w firmie go się trzyma bo teraz to już go szkoda sprzedać :polew:

samochód ma nalataone 210.000, a silnik 70.000 zawieszenie jeszcze mniej... w zasadzie tak myśle czy po za blachami z zewnątrz, szybami, fotelami i podwozim jest jakiś element co nie był wymieniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...