Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Turdzi, akurat wczoraj bylem u kolegow w ASO i trafilem na awanture klienta z prezesem. Klient ma do wymiany silnik 2.0TFSI 211KM, a ASO i Kulczyk nie chca sie na to zgodzic bo auto jest juz po gwarancji. W sadzie jest juz zalozona sprawa i pod koniec kwietnia ma byc pierwsza rozprawa. Podsluchalem, ze robili jakies ekspertyzy z wazeniem oleju itp, ale nie chcieli ich wynikow dac klientowi. Mniejsza o szczegoly, bardziej to pisze w kontekscie wczesniejszych rozwazan o oleju w 2.0tfsi i wymian silnikow lub ich elementow :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, akurat wczoraj bylem u kolegow w ASO i trafilem na awanture klienta z prezesem. Klient ma do wymiany silnik 2.0TFSI 211KM, a ASO i Kulczyk nie chca sie na to zgodzic bo auto jest juz po gwarancji. W sadzie jest juz zalozona sprawa i pod koniec kwietnia ma byc pierwsza rozprawa. Podsluchalem, ze robili jakies ekspertyzy z wazeniem oleju itp, ale nie chcieli ich wynikow dac klientowi. Mniejsza o szczegoly, bardziej to pisze w kontekscie wczesniejszych rozwazan o oleju w 2.0tfsi i wymian silnikow lub ich elementow :mysli:

I weź tu zrób program w czasie gwarancji. W przypadku takich historii dojdą, że komp był grzebany i można się z Panem Bogiem sądzić.

Mam nadzieję, że z Twoim będzie wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozyjemy , zobaczymy tym masz tamjakies wtyki w ASO , dasz rade sie dowiedziec co jest przyczyna togo zuzycia oleju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tylu km ile tobie teraz , bede dolewal raz na pol roku :wink4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 23:54_________________________________________________Mam pytanie do posadaczy B8 ale tych ktorzy maja auto bez Advanced key czyli guzika Start/Stop.

Doczytalem gdzies ze to rozwiazenie z kluczykiem jest niespecjalnie cze czasem sie ten klucz zacina podczas wyjmowania na szybko.Macie jaies spostrzezenia na ten temat? Jak to dziala po wielszym przebiegu ?

Pytam bo w sumie jesli to prawa to mam ostatnia szanse po Swietach cos zmienic w konfiguracji auta.Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych modelach były problemy ze stacyjkami i wymieniali je na gwarancji. Od jakiegoś czasu jest z tym spokój, jednakże nalezy nauczyć sie obsługi stacyjki. TAk jak napisałeś zbyt szybkie pociągnięcie kluczyka zanim mechanizm elektryczny go odrygluje grozi zablokowaniem. Przy wkładaniu nalezy odczekac sekunde zanim nacisniesz do konca, to samo tyczy sie z wyciąganiem. Po zgaszeniu motorowni po sekundzie dopiero szarp za kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox dziex , pytam bo jak jezdzilem B8 czy Passatem to jakos nie zworcilem uwagi czy cos tam sie przycina , oczywisice trzeba sie przyzwyczaic ale idzie z tym zyc.Advanced key fajna sprawa ale niestety kosztuje swoje , no i na PL to raczej nie za szczegolne rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ( a jaki mam przebieg to wiecie ) jak na razie zero problemów ze stacyjka - i oby tak dalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moge spac spokojnie i zainwestowac 4 klocki w felunek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moge spac spokojnie i zainwestowac 4 klocki w felunek :wink4:

Dokładnie za tyle mogę Ci sprzedać moje jak nowe 20 cali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moge spac spokojnie i zainwestowac 4 klocki w felunek :wink4:

Dokładnie za tyle mogę Ci sprzedać moje jak nowe 20 cali :decayed:

jak ja przerobisz zeby wygladala tak ->

highresimage2.jpg

to biore :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mieście mówią, że czarne wyszczupla :polew: niestety w tym ciemnym kolorze nie wyglądają na zbyt wielkie te alumy, na żywo minimalnie lepiej niż na fotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...