Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

chcieć to może i bym chciał ale płacz przy każdym tankowaniu.

takiego chcesz Marcinie kupic ,a wiesz ile toto pali :shocked::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzis będę ale na 18.00 nie liczcie, byc moze spóźnie sie trochę trzeba noc odespac i zesrane 6pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje!!!!!!!!

szkoda fury :wallbash:

Panowie dla was niestety, ale macie o jedną fajną furkę mniej na spotach, jednak że, autko zostaje w klubie i będzie odwiedzać Gliwickie spoty bo jest moim nowym nabytkiem :) zlot w Bukowinie już zaliczyła :decayed: obiecuję, że będę o nią dbać jak poprzedni właściciel :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no toż to cacuszko pierwsza klasa jest-trzeba dbać a będzie latał :good: :good:

dobry zakup

sprzedaje!!!!!!!!

szkoda fury :wallbash:

Panowie dla was niestety, ale macie o jedną fajną furkę mniej na spotach, jednak że, autko zostaje w klubie i będzie odwiedzać Gliwickie spoty bo jest moim nowym nabytkiem :) zlot w Bukowinie już zaliczyła :decayed: obiecuję, że będę o nią dbać jak poprzedni właściciel :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no toż to cacuszko pierwsza klasa jest-trzeba dbać a będzie latał :good: :good:

dobry zakup

sprzedaje!!!!!!!!

szkoda fury :wallbash:

Panowie dla was niestety, ale macie o jedną fajną furkę mniej na spotach, jednak że, autko zostaje w klubie i będzie odwiedzać Gliwickie spoty bo jest moim nowym nabytkiem :) zlot w Bukowinie już zaliczyła :decayed: obiecuję, że będę o nią dbać jak poprzedni właściciel :hi:

Furki ponad pół roku szukałem, także mam nadzieję, że będzie bezawaryjne jak każde Audi :polew: Narazie jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek byl prawdziwym maniekiem Audi , i naprawde o nia dbal wiec nic tylko sie cieszyc z nowego nabytku . :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawcu a ty zostaniesz karnie wykluczony jak sie nie pojawisz na następnym spocie nie pojawisz sie choć na chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same maniaki w tym klubie AUDI :polew: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 10:01_________________________________________________dzisiaj odpalałem rano z maszynę z takim strachem jakby mi wczoraj Dudi pół silnika wyjął :polew: :polew: :polew: :polew:

jak droga do domu Dudi??? cala lewym pasem???

ps. stop piratom drogowym :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same maniaki w tym klubie AUDI :polew: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 10:01_________________________________________________dzisiaj odpalałem rano z maszynę z takim strachem jakby mi wczoraj Dudi pół silnika wyjął :polew: :polew: :polew: :polew:

jak droga do domu Dudi??? cala lewym pasem???

ps. stop piratom drogowym :gwizdanie: :gwizdanie:

O panie banan na twarzy :kox: podziekowanie dla calej ekipy za pomoc w uzdrowieniu furaka . :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie banan na twarzy :kox: podziekowanie dla calej ekipy za pomoc w uzdrowieniu furaka . :good:

Widać było tego banana zaraz jak ruszyłeś - od razu lewy pas :> A mieliśmy już do Ciebie dzwonić żeby ostrzec, że tam kawałek dalej lubią panowie niebiescy stacjonować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest mobing :naughty: w poniedzialek przylece na pewno

Taaaa i spotkasz sie z kostką brukowa chyba!!

Spociszcze przełożone na wtorek o tej samej porze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy :hi:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 12:15_________________________________________________zdrowych i wesołych świat

smacznego jajka i mokrego poniedziałku

no i może..f26bc5585851c915.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...