Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

zapalona pod pałacem Preydenckim jako samozwańczy reperzentant zapaliłem w sobotę

ma ktoś może film- KSIĘGA OCALENIA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

masakra-całą ceremonie przebrnąłem dzisiaj na wielkim kaca(przespalem połowę)-Kobitka Moja mi pokutę wyznaczyła. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba pierwszy post uaktualnić po dzisiejszym spocie.

dzisiaj będzie lista obecności :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 10:15_________________________________________________nie przytocze się moimi taczkami. na mokrym mały zakręt gaz i bokiem prawie jade- a z resztą nawet mokro nie musi być-teraz ciesze się jazdą Taczkami.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 10:17_________________________________________________ale dziękuję bardzo Panie kolego :good: :good: :good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 10:17_________________________________________________Michałjak masz jakiś lepszy aparat to może byś wziął? ja wezmę moją cyfrę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to który pierwszy odważny na ochotnika :tongue4: :tongue4:, podczas tankowania po spocie widziałem godnego przeciwnika dla żółtej strzały czarne a8 w Q koleś nie oszczędzał pedału gazu a auto się trzymało drogi nawet pomio mokrego asfaltu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis odpadam ze spota.... chorubsko mnie uwaliło ... gdyby coś się miało zmienić dam znać!

A póki co wysyłajcie mi smsy z nr telefonów bo Prezes Marcin mi komóre rozwalił tel. taki jak zwykle 602194289

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale mnie takm nie było i kto to jest ten Prezes?? nie znam człowieka.

nr 602194289 to sex linia więc uważajcie jak będziecie dzwonić :polew: :polew:

Ja dzis odpadam ze spota.... chorubsko mnie uwaliło ... gdyby coś się miało zmienić dam znać!

A póki co wysyłajcie mi smsy z nr telefonów bo Prezes Marcin mi komóre rozwalił tel. taki jak zwykle 602194289

ps kuruj się Panie Kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Cajun strzelałem z tego samogo kałasza co ty, chyba ktos na nim usiadł przed zawodami :wallbash::polew:

Daj spokój, żenada. Prawie wszystko poszło mi górą tarczy. Wczoraj podjechałem postrzelać rekreacyjnie, dla odmiany z beryla. Zupełnie inna sprawa. Ale i tak nic się nie może równać z mossbergiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...