Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

grzech nie wziąść

jak tam Panie Jacku ruszyło się coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boluś coś dla Ciebie zgodnie z prośbą :

http://allegro.pl/zderzak-przod-seat-leon-cupra-fr-top-sport-i1329062772.html

Lepiej kup kompletny bo ceny ktarek i zaślepek zabijają.

A tu tył w kolorze : ( zasada ta sama , tylko kompletny bo sama zaslepka na hol to 120zł )

http://allegro.pl/zderzak-tyl-seat-leon-cupra-fr-top-sport-i1329063136.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek powiem Ci że koło mnie prawie każdego dnia przejeżdza LEON-w pakiecie black :good:

Pany ma ktoś klucz żeby filtr oleju odkręcić?? jak tak to może podjechałby do mnie do garażu a ja odpowiednio wcześniej olej spószczę.

Ps Michaił podobno ma się stawić-info z tamtego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek kupuj te 18" bo cena dobra i ładny wzór ,malunek na ciemny kolor i będzie elegancko

Koledzy dzięki za podsunięcie aukcji.Niestety te 18' mają et35 i bedą wystawały jak w allroudzie. :confused4:

Resztę aukcjiobgadamy na spocie-ja się melduję koło 19.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś klucz żeby filtr oleju odkręcić?? jak tak to może podjechałby do mnie do garażu a ja odpowiednio wcześniej olej spószczę.

Ps Michaił podobno ma się stawić-info z tamtego tygodnia.

Jak pokażesz jaki filterek to Ci powiem czy mam taki klucz.

Michał będzie ,ja tez i to z Miskiem wiec mam prośbę - jak kto chory to niech w domu zostaje zeby znowu mlody czego sie nie nabawił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobru kawałek- Mamo ja nie gram bo.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ledwo zdarzyłem o nim zapomnieć a tu masz [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 13:42_________________________________________________Maciek spróbuj przy TYM :good:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 13:48_________________________________________________
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręczniki klubowe zapraszam. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=87352.msg992004#msg992004 Jesteś chętny na Ręcznik?Dopisz się w wątku za chwilę ruszamy z produkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo

Panowie potrzebuję namiar na dobrgo mechaniora który musi wyciągnąć napinacz łańcuszka (pier... złom) który założyłem całe 2 m-ce temu. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Dzięki Michał za vag-już mnie ta kontrolka zaczynała potężnie wku.......

teraz znowu wypluję kase za ponowny montaż :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 12:53_________________________________________________Zima przyszła w końcu-jeszcze żeby śnieg spadł i na następnym spocie jedziemy na duży plac :ad:

ps chyba już czas zimówki założyć :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...