Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

ps chyba już czas zimówki założyć :polew: :polew:

Ja czekam aż spadnie pare cm śniegu i dopiero :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ps chyba już czas zimówki założyć :polew: :polew:

Ja czekam aż spadnie pare cm śniegu i dopiero :decayed:

TO ZANIM ZMIENISZ PODJEDZ DO MNIE i pod WTC pojedziemy :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak dzisiaj to juz pare cm sniegu spadło i trza było przekręcić na zimówki :) ale przed zmianą byłem na placu powywijać trochę :decayed: Marcin pod WTC jeszcze zdążymy powywijać bączków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest śnieg jest zabawa :good:

to poniedziałkowy spot...obowiązkowo wszystkie :quattro: :quattro: :quattro:

śnieżyce zapowiadają :pali:

Ja tez chce :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce

Ja też , ja też !

Prezes - poproszę o wposanie mnie na listę "wożonych" . Nadtlenku LPG w butli turystycznej przywioze to pojeżdzimy kilka minut :evil:

Po cos Jacus sie pozbywal :quattro: , zrobilibysmy zawody w lataniu bokami :kox:

Prezes nie zapomnij o mnie juz niedlugo sie pojawie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze będzie miał kto auto z trawnika wypychać jak gdzieś wpadniemy- wymyślcie jakieś dobrą miejscówkę (bez lamp drew itp :gwizdanie:)[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:18_________________________________________________ale namiarów na dobrego mechanika prócz L23 żaden nie podał :baseball: :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest śnieg jest zabawa :good:

to poniedziałkowy spot...obowiązkowo wszystkie :quattro: :quattro: :quattro:

śnieżyce zapowiadają :pali:

TZN nie quattro nie mają wstępu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mnie z pracy zgarnie o 19??? na letnich nie porządze disiaj ;( ;( :confused4:

Jak mozna jezdzic w zimie na letnich :wallbash: na co ty czekales na wiosne od tygodnia trabia wszedzie ze zima od niedzieli a ty na letnich . Wlasnie przez takich kierowcow stalem dzisiaj w korku bo nie mogl podjechac pod goreczke . Nie no prezes do ukarania :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki sie sadzą ze Q Q Q a tu oponek nie ma ładnie ładnie

Dzis 2 szt. 4 pędów utkneły w zaspach

Jeden na parkingu na tesco a drugi na polnej bo tez mysleli ze 4 pędy to topią śnieg pod kołami :thumbdown:

My ośkolubni przynajmniej nie utykamy po drodze i do zimy jestesmy przygotowani jak Pan Bóg przykazał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ośkolubni przynajmniej nie utykamy po drodze i do zimy jestesmy przygotowani jak Pan Bóg przykazał

A nie jak prezes !

Karwa na letnich jeżdzisz ? powaliło Cię ?

Zostaw auto pod pracą jak moja szefowa dzisiaj ..... i do wiosny lub roztopów czekaj na parkingu.

Szok , szok , szok . :thumbdown:

Przez takich własnie kierowców dorgi są nie przejezdne na na obwodnicy jedzie sie z prędkością 25 km/h

:angry: brak słow.

Dymisjonujemy prezesa ! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisze dzisiaj frekfencja bo nie wiem czy przyjezdzac :kox: bo musze przynajmniej przez godzine wioslowac lopata zeby snieg odwalic a jak ma byc dwa wozy to sobie odpuszcze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko stoi przed blokiem starych od soboty ;( ;( a opony w kielcach-miałm zmieniać w tym tygodniu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie spodziewałem się aż takiej masakry tak szybko :polew: :polew: :polew:

ale wracając do tematu-zgarnąłby mnie ktoś??

w następny poniedziałek będzie auto na zimówkach (tylko auto i opony muszą znaleść sięw jednym miejscu :gwizdanie: ) -słowo.[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 15:26_________________________________________________nie pier mi tu tylko łap za łopatę i zacznij przeżucać śnieg

Dopisze dzisiaj frekfencja bo nie wiem czy przyjezdzac :kox: bo musze przynajmniej przez godzine wioslowac lopata zeby snieg odwalic a jak ma byc dwa wozy to sobie odpuszcze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...