Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Z gazem zawsze jakies tam klopoty a to cewki a to swieczki a to filterki a to jakies inne ustrojstwo a to szarpie przerywa gasnie cuda sie dzieja . A dizelek jak odpali to sobie bedzie klekotal i jakos sobie rade da :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z gazem zawsze jakies tam klopoty a to cewki a to swieczki a to filterki a to jakies inne ustrojstwo a to szarpie przerywa gasnie cuda sie dzieja . A dizelek jak odpali to sobie bedzie klekotal i jakos sobie rade da :naughty:

co racja to racja- ale póki co daje rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup żonce :) a ty jezdzij dalej fajnym samochodem :good:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:32_________________________________________________tym bardziej ze juz na gazie jest

już ją widze w Bemce :polew: :polew: prendzej w Seata ją wsadzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi powiedz mi jedno ile miałeś styczności z lpg skoro jesteś tak negatywnie nastawiony??? ja Ci powiem tylko tyle że nie ważne jest czy jeździsz na ON ,Pb czy Lpg bo jak silnik będzie nie domagał to na każdym paliwie będą się dziać cyrki nawet w dieslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi powiedz mi jedno ile miałeś styczności z lpg skoro jesteś tak negatywnie nastawiony??? ja Ci powiem tylko tyle że nie ważne jest czy jeździsz na ON ,Pb czy Lpg bo jak silnik będzie nie domagał to na każdym paliwie będą się dziać cyrki nawet w dieslu.

Mialem jaden samochod z gazem i powiedzialem nigdy wiecej :sick3: i zdania nie zmienie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem jaden samochod z gazem i powiedzialem nigdy wiecej :sick3: i zdania nie zmienie :thumbdown:

A ja ma już czwarte auto z lpg i wiem że się technologia od pierwszego do ostatniego auta tak zmieniła że nie ma porównania ,ale nie będę się sprzeczał o wyszczości jednego czy drugiego paliwa bo nie ma to sensu żadnego ,każdy wybiera sam na czym chce jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem że to moje ostatnie auto na gazie-chociaż sprawuje się nawet nawet- prócz błędów wynikłych z mojej winy- w dieslu nawet jak czegoś niedopinlowałem nie wawałało zaraz błędu.

mo chyba że jakaś BMKe za grose kupie to będzie lpg :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a tobie tylko bmw w głowie ,co w gangsterke będziesz się bawił????? :polew: :polew:

no cholernie mi się podobają kupety- ja i gangsterka :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latasz juz bokami , snieg spadl to moze bys nas odwiedzil na spocie i zaproponowal przejazdzke po naszym ulubionym rondzie :kox: puki jest snieg :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latasz juz bokami , snieg spadl to moze bys nas odwiedzil na spocie i zaproponowal przejazdzke po naszym ulubionym rondzie :kox: puki jest snieg :gwizdanie:

nmie powiem ze będę na następnym spocie bo jak mówię że będę to muszę jechać do Kielc- postaram się pojawić w poniedziałek ale z latania bokiem to cienki jestem :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes powinien podjechać do Nowacka na symulator najpierw, żeby w żywopłocie nie wylądował :>

Łukasz - autentycznie sądziłem, że się ostatnie spotowanie rozsypało, bo najpierw miał być Bałtów, większość nie chciała, niektórzy pisali, że wcale nie przyjadą, więc tak się rozlazło po kościach :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi będziesz moim pilotem i jedziemy, nba placy w koło się kręcę ale na rondzioe jeszcze boję się dać mu w piz*ę zeby bokiem stanął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi będziesz moim pilotem i jedziemy, nba placy w koło się kręcę ale na rondzioe jeszcze boję się dać mu w piz*ę zeby bokiem stanął

to czas się przełamać bo jak nie to ja ci Q zabiorę i zostaniesz z ośką :>a ja będę latał bokami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi będziesz moim pilotem i jedziemy, nba placy w koło się kręcę ale na rondzioe jeszcze boję się dać mu w piz*ę zeby bokiem stanął

to czas się przełamać bo jak nie to ja ci Q zabiorę i zostaniesz z ośką :>a ja będę latał bokami :naughty:

wyrównaj pole na następną zimę to będzie miesce do treningu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka:) czy w ten poniedzialek jest spocik?bo mam kilka pytan do kogos kto mial problem z tylymi glosnikami w b5 i chcialbym podpatrzec jak macie kable puszczone do wzmaka z komory silnika.no chyba ze ktos by mial chwile czasu na weekendzie to bym podjechal i zajal 20 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...