[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00

MARCIN607

Właśnie coś mi świta byłem jakiś rok temu w dagrasso i stało z pięć audików i właśnie jeden koleś podszedł do mnie i się pyta czy na spota przyjechałem :tongue4:

i co nie było się podejśćprzywitać? :bicz3:

Wtedy nie byłem jeszcze na A4-klub :tongue4:

Spoko w Poniedziałek przyjadę :wink4:

• Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zapomniałem wczoraj o tej hali :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 06:53_________________________________________________

No Sebastian jeszcze w klubie nie byłeś a już miałeś przyjemnośćz Krzysztofem Jerzyną ze Szczecina- możesz się czuć wyróżniony :good:

zapomniałem wczoraj o tej hali :wallbash: :wallbash:

Trzech dostaje :bicz3: :bicz3: :bicz3: za nie stawienie się na hali

powiedz lepiek ile bramek strzeliłeś? :kox:

No Prezes zapraszamy,zobaczymy jak sobie radzisz? :naughty:

jak raz byłem to sobie wiązadło spowrotem naderwałem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

panowie wasze sprzeczki dotyczace predkosci, mandatów itp skomentuje to tak....mam właśnie za sobą 3 dni bujania sie do radomia i zeszłem z normą spalania w touranie do 5,8l :gwizdanie: i jazdą do 100 km/h ale jazdą jak najbardziej płynną wiec i w terenach zabudowanych nijak nie mogłem zwalniać gdyż zaburzyło by mi to moje piękne spalanie :cool1: :cool1: :cool1:

tak więc pozdr i do czwartku....bo poniedziałek chyba u mnie odpada...gdyż trzeba odpocząć po 3 dniach słuchania :gwizdanie:

Ty sobie nie żartuj że masz dość naszego gadania :tongue4: :tongue4: przybywaj bo nawet pizzy nie ma z kim zjeść a ja muszę kolesia opier...lić za brak kultury przy przyjmowaniu zamówienia :gwizdanie:

Ja mam,ale nie call-ne do Ciebie bo tel zablokowany

i tak o 6 rano było za póżno :wink4: ale nie potrzebne już.