Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Samobiczowanie :bicz::bag:

No i prezesie się dostało opierdziel za nie zmienienie oponek :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę cię zgarnąć Prezesie ale koło 19.30.Tym samym zgłaszam swą obecność na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezes ja cie moge zgarnac :kox:

No chłopaki sie sadzą ze Q Q Q a tu oponek nie ma ładnie ładnie

Dzis 2 szt. 4 pędów utkneły w zaspach

Jeden na parkingu na tesco a drugi na polnej bo tez mysleli ze 4 pędy to topią śnieg pod kołami :thumbdown:

My ośkolubni przynajmniej nie utykamy po drodze i do zimy jestesmy przygotowani jak Pan Bóg przykazał

a bo te audi... :gwizdanie:

leony tam daja sobie rade :cool1:

leonidas0.jpg

żółty mały pług :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezes ja cie moge zgarnac :kox:

No chłopaki sie sadzą ze Q Q Q a tu oponek nie ma ładnie ładnie

Dzis 2 szt. 4 pędów utkneły w zaspach

Jeden na parkingu na tesco a drugi na polnej bo tez mysleli ze 4 pędy to topią śnieg pod kołami :thumbdown:

My ośkolubni przynajmniej nie utykamy po drodze i do zimy jestesmy przygotowani jak Pan Bóg przykazał

a bo te audi... :gwizdanie:

leony tam daja sobie rade :cool1:

leonidas0.jpg

żółty mały pług :tongue4:

Łukasz pojedziesz po prezesa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek już transport jest- ostatnim klubowym Q na chodzie podjadę :notworthy: :notworthy: całą drogę będę go kusił :ad: :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że będę Q to będę Q :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To nie Q tylko 4x4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że będę Q to będę Q :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To nie Q tylko 4x4 :gwizdanie:

dla mnie 4x4 to Q :gwizdanie:

Dudi :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 18:45_________________________________________________a Ty już odśnieżyłeś wyjazd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, dla tych, których nie było:

zbieram zapisy na paintballa, na 11 grudnia. Koszt udziału to 50 pln za zestaw startowy - strój, maska, rozpylacz i 200 kulek. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do mnie :hi:

Foto na zachętę:

Paintball%5B2%5D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, dla tych, których nie było:

zbieram zapisy na paintballa, na 11 grudnia. Koszt udziału to 50 pln za zestaw startowy - strój, maska, rozpylacz i 200 kulek. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do mnie :hi:

Foto na zachętę:

Paintball%5B2%5D.jpg

:embarrassed: :embarrassed: Nie dalem rady wyjechac z podwotka najpierw zakopalem sie zony samochodem a puzniej swoim :wallbash: co najgorsze zsunelo mnie na ogrodzenie i przerysowalem cale drzwi u zony w samochodzie a zona dzisiej rano jak wyjerzdzala rozjeb..a drzwi z drugiej strony .

A co do pindbala to jak bede w domu to chetnie bym sie wybral :kox: a gdzie to jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku dzięki za propozycję -poleciałem ma te pół godzi-i liczyłem na to rondo :wink4: :wink4: :wink4:

Prezes przyznaj się,że poleciałeś na żółty sportowy samochód :drool:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 14:17_________________________________________________

Przede wszystkim, dla tych, których nie było:

zbieram zapisy na paintballa, na 11 grudnia. Koszt udziału to 50 pln za zestaw startowy - strój, maska, rozpylacz i 200 kulek. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do mnie :hi:

Foto na zachętę:

Paintball%5B2%5D.jpg

:embarrassed: :embarrassed: Nie dalem rady wyjechac z podwotka najpierw zakopalem sie zony samochodem a puzniej swoim :wallbash: co najgorsze zsunelo mnie na ogrodzenie i przerysowalem cale drzwi u zony w samochodzie a zona dzisiej rano jak wyjerzdzala rozjeb..a drzwi z drugiej strony .

A co do pindbala to jak bede w domu to chetnie bym sie wybral :kox: a gdzie to jest :wink4:

to początek zimy do du.. Panie :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to początek zimy do du.. Panie :confused4:

Przesadzasz - teraz już przynajmniej będzie z górki :decayed:

Ja na razie zaliczyłem tylko zakopanie się na parkingu w zmarzniętych koleinach :>

Dudi - pain(t)ball byśmy urządzili w Rudce Kościelnej, tam organizatorzy mają do dyspozycji budyneczek przystosowany do celów wojenno-malarskich :naughty: Pewnie jechalibyśmy z Ostrowca na kilka samochodów - najlepiej maksymalnie zapełnionych, bo jest koncepcja, żeby potem przy jakimś ognisku zasiąść z kiełbaskami i paliwem rakietowym :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...