Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i dudi jednak nie dotarłeś :thumbdown:

No niestety nie udalo mi sie ublagac kierownika , ale juz dzisiaj jestem w domu :wink4: i co z tym pindballem dzieje sie cos w tym temacie kos jedzie ze znajomych bo ja mam bblogoslawienstwo od zony wiec wszystko jest na dobrej drodze zeby pojechac

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie ma tu życia?? chyba wam www odcieli tyle wam te na ropę wydajecie :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 06:24_________________________________________________Bolek a może takie? http://allegro.pl/audi-a3-8p-felgi-aluminiowe-z-oponami-17-2007r-i1347168476.html

Opublikowano

Watek umiera smiercia naturalna :confused4:

Opublikowano
  • Autor

za wwww nie płacą a nie :polew:

Watek umiera smiercia naturalna :confused4:

Opublikowano

Ja nie płace ma mam neta :tongue4: , prezes co to za S4?????

Opublikowano
  • Autor

własny wymysł :polew:

Ja nie płace ma mam neta :tongue4: , prezes co to za S4?????

Opublikowano

gdzie jutro spot?

Opublikowano

właśnie gdzie gdzie... ??? :gwizdanie:

Opublikowano

myśleć panowie nad jakąś lokalizacją dobrą

Opublikowano

Dudi - paintball był w sobotę, trzeba było się odzywać telefonicznie albo coś

Opublikowano

myśleć panowie nad jakąś lokalizacją dobrą

a co znudzila sie stara ?

Opublikowano

Dudi - paintball był w sobotę, trzeba było się odzywać telefonicznie albo coś

No tak ja pisalem na forum , myslalem ze sie odezwiesz, bo telefonu do ciebie nie mam . No niestety nic sie nie stalo, bylem dzisiaj na spocie w Kielcach prezes pokazywal umiejetnisci w driftowaniu :gwizdanie: az mu sie turbina czerwona zrobila :polew: . Jutro bede w Ostrowcu na spocie :good:

Opublikowano
  • Autor

zarumieniła :tongue4:

Dudi - paintball był w sobotę, trzeba było się odzywać telefonicznie albo coś

No tak ja pisalem na forum , myslalem ze sie odezwiesz, bo telefonu do ciebie nie mam . No niestety nic sie nie stalo, bylem dzisiaj na spocie w Kielcach prezes pokazywal umiejetnisci w driftowaniu :gwizdanie: az mu sie turbina czerwona zrobila :polew: . Jutro bede w Ostrowcu na spocie :good:

Opublikowano

taaa, w driftowaniu :polew: :polew: :hi:

Opublikowano

myśleć panowie nad jakąś lokalizacją dobrą

a co znudzila sie stara ?

nie tyle znudziła co my sie znudziliśmy im :tongue4: i nie chcą nas obsługiwać :gwizdanie:

Prezes a w poniedziałek to się nie przyjechało :kox: ładnie ładnie ma sie nowych kolegów :thumbdown::foch:

pewnie zaraz powie że i dziś nie da rady wpaść :wallbash:

kto będzie i gdzie ???

ja :kawa: być i z sybim gadać że on też być :dance2:

Opublikowano
  • Autor

będę ale po 22 -drugą zmianę mam.

jestem mistrzem (daj se spokój) driftu :polew: :polew: :polew: :polew: -moja własna kategoria :kox:

myśleć panowie nad jakąś lokalizacją dobrą

a co znudzila sie stara ?

nie tyle znudziła co my sie znudziliśmy im :tongue4: i nie chcą nas obsługiwać :gwizdanie:

Prezes a w poniedziałek to się nie przyjechało :kox: ładnie ładnie ma sie nowych kolegów :thumbdown::foch:

pewnie zaraz powie że i dziś nie da rady wpaść :wallbash:

kto będzie i gdzie ???

ja :kawa: być i z sybim gadać że on też być :dance2:

Opublikowano

ja będę,ale jeszcze nie wiem gdzie :wink4:

Opublikowano

Ja tez postaram sie przyjechac :wink4:

Opublikowano

Ja też będę się starał zawitać , jak już byście ustalili miejscówkę to dajcie znać na tel

Opublikowano

No ale powaznie nie chca nas juz w DaGrasso , to chyba rzescie troszke narozrabiali :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.