Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

2ga zmiana :facepalm:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też nie dam rady bo robotę w sadzie mam

Opublikowano

to ja chyba tez odpuszcze

Opublikowano

MARCIN607 tak to ja pisałem do ciebie smsa , tylko dawno mnie nie było na forum .

Opublikowano
  • Autor

Piczki tylko za tydzień mi się stawić obowiązkowo- Dudi jak tam sprawa? znalazłeś coś czy dalej pasożytujesz na Żonie?

Opublikowano

Dzisiaj jade juz do takiej malej robotki , zobaczymy jak wyjdzie

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj jade juz do takiej malej robotki , zobaczymy jak wyjdzie

trzymam kciuki :thumbup1:

Opublikowano

Stwierdzam ze jestem za dobry do tej roboty , a robota jest troche lrzejsza od spania . Narazie bede robic ale musze sie rozgladac . Za krutko sie pracuje i za malo sie zarobi

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

W tej pracy na BMW w cabrio nie zarobie

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

W tej pracy na BMW w cabrio nie zarobie

Opublikowano
  • Autor
:thumbdown:
Opublikowano

Witam , koś będzie w poniedziałek ?? na zlociku. :D

Opublikowano
  • Autor

ja będę na 99% :dancing: jak nie zaśpię :facepalm:

Opublikowano

ja będę na 99,1 jak nie pojadę do nadciśnienia:)

Opublikowano

ja tez mam nadzieje byc

Opublikowano

to i ja postaram się:wink:

Opublikowano
  • Autor

:thumbup1:

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 06:15 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 10:37 ----------

ale była spocina - aż się serce cieszy :decayed: frekwencja aż miło

Kamil miło było poznać pamiętaj w następny poniedziałek widzimy się 18-19 :decayed::banan:

Hyziek wpadaj częściej daleko nie masz :thumbup1:

---------- Post dopisany at 06:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:15 ----------

Kuternik graty wielkie

---------- Post dopisany at 06:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:18 ----------

Kuternik graty wielkie

Opublikowano

Kurcze ale zaluje ze nie udalo mi sie przyleciec , ale niestety komunia mi sie przeciagnela do poniedzialku za dozo gosci zostalo i nie wypadalo mi jechac . Ale za tydzien dam rade

Opublikowano
  • Autor
Kurcze ale zaluje ze nie udalo mi sie przyleciec , ale niestety komunia mi sie przeciagnela do poniedzialku za dozo gosci zostalo i nie wypadalo mi jechac . Ale za tydzien dam rade
no Dudi wczoraj była pięnka kolekcja b5 - była serie jak i pięknie zmodzone sztuki- Twojej brakowało :thumbup1:
Opublikowano

Dzięki , mi też jest miło Was poznać spoko ekipa , oby tak dalej :D:naughty: A niestety nie będzie mnie w poniedziałek teraz bo mam 2 zmianę i lipa od 18 do 7 rano mam ale 4 czerwca będę :) i zabiorę Majkę , Marcin zrobiłeś wczoraj zdjęcie jakieś ??: Chytry:

Opublikowano
  • Autor
Dzięki , mi też jest miło Was poznać spoko ekipa , oby tak dalej :D:naughty: A niestety nie będzie mnie w poniedziałek teraz bo mam 2 zmianę i lipa od 18 do 7 rano mam ale 4 czerwca będę :) i zabiorę Majkę , Marcin zrobiłeś wczoraj zdjęcie jakieś ??: Chytry:

jedno ale słabe :bag:

Opublikowano

Bo Ci się nie chciało leniu jeden :-D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.