Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
teraz jak ktoś będzie jechał do miasta przed południem stawiamy auto u Krawca niech myśli

tylko was sprawdzam :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
teraz jak ktoś będzie jechał do miasta przed południem stawiamy auto u Krawca niech myśli

tylko was sprawdzam :tongue4:

fc342a264166b4eamed.jpg

e2d6ea6687991b51med.jpg

no dobra kto mi powie czyja to a :a4fan: wlasnie wychodzac z roboty ja obczailem, ostrowiec male miasto nic sie nie ukryje :polew: :polew:

Kawcu to moja zonka chodzi do tej szkoly , a co ty pam pracujesz?

Opublikowano
Kawcu to moja zonka chodzi do tej szkoly , a co ty pam pracujesz?

:punk: yhy :)

Opublikowano
Kawcu to moja zonka chodzi do tej szkoly , a co ty pam pracujesz?

:punk: yhy :)

Jak widać Ostrowiec jest naprawdę mały :>

Opublikowano
Kawcu to moja zonka chodzi do tej szkoly , a co ty pam pracujesz?

:punk: yhy :)

Krawcu a ty tam moze woznym jestes w tej szkole :polew:

Opublikowano

Krawcu a ty tam moze woznym jestes w tej szkole

:buahaha: no chciałem byc ale akurat brakowalo im nauczyciela i tak juz zostało :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jakby był wożnym jeżdziłby b8 :polew: :polew:

zima zaskoczyła drogowców-dzisiaj całe 100m od garażu odjechałem i drugie 100 spowrotem do garażu ale była jazda prawie :ad: :ad:

Opublikowano

jakby był wożnym jeżdziłby b8 :polew: :polew:

zima zaskoczyła drogowców-dzisiaj całe 100m od garażu odjechałem i drugie 100 spowrotem do garażu ale była jazda prawie :ad: :ad:

Bo zapomniałeś założyć łańcuchów :wink4:

Opublikowano

jakby był wożnym jeżdziłby b8 :polew: :polew:

zima zaskoczyła drogowców-dzisiaj całe 100m od garażu odjechałem i drugie 100 spowrotem do garażu ale była jazda prawie :ad: :ad:

Było se kupić quatro :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jakby był wożnym jeżdziłby b8 :polew: :polew:

zima zaskoczyła drogowców-dzisiaj całe 100m od garażu odjechałem i drugie 100 spowrotem do garażu ale była jazda prawie :ad: :ad:

Bo zapomniałeś założyć łańcuchów :wink4:

:polew: :polew: :polew: i pługu dopiąć pod zderzak to byłby mod dopiero :polew:
Opublikowano

Chłopy mieszka ktoś blisko ASO Skody? Marcin ty coś pisałeś że zamawiasz z ASO ostatnio zgadza się? Mam dwa małe gadżety do zamówienia. Ale to trzeba jechać zamówić, potem znowu jechać odebrać i takie sranie :)

Opublikowano

Chłopy mieszka ktoś blisko ASO Skody? Marcin ty coś pisałeś że zamawiasz z ASO ostatnio zgadza się? Mam dwa małe gadżety do zamówienia. Ale to trzeba jechać zamówić, potem znowu jechać odebrać i takie sranie :)

daj numery to zamówie

Opublikowano

06A 145 710 N coś takiego czyli zawór DV z Audi TT225 sztuk dwie :)

Opublikowano

Q i nie ma problemu :D Mam letnie na 19 , 15 cm sniegu pod gorke odemnie z podworka... Odsniezalem ? :no::kox:

Opublikowano

jakby był wożnym jeżdziłby b8 :polew: :polew:

zima zaskoczyła drogowców-dzisiaj całe 100m od garażu odjechałem i drugie 100 spowrotem do garażu ale była jazda prawie :ad: :ad:

Bo zapomniałeś założyć łańcuchów :wink4:

:polew: :polew: :polew: i pługu dopiąć pod zderzak to byłby mod dopiero :polew:

A zamiast opon - gąsieniczki.

Takie zielone.

Włochate.

:>

Opublikowano

06A 145 710 N coś takiego czyli zawór DV z Audi TT225 sztuk dwie :)

na pewno : 06A145710N ZAWOR OCT ODCINAJACY AGU 102.56netto 125.12 brutto ?

bo zadatek muszę zostawić !

Opublikowano

na 100% :) Dziekujemy :)

Opublikowano

na 100% :) Dziekujemy :)

Zamówione . Jutro do odbioru .

Jeśli nie dacie rady odebrać to na poniedziałkowego spota mogę zabrać. FV czy paragon wystarczy ?

Opublikowano

froger34 jaka ty masz teraz ta A4 nieczasami taka bordowa :cool1: bo wczoraj ktos taka A4 raczej Q zabawial sie na parkingu kolo cmentarza w lubieni , ale nie mialem czasu podjechac polukac bo wiozlem ciepla pizze do domciu :kox: .

JAK JA ZALUJE ZE NIE MAM Q !!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

ja w kielcach jestem dwa razyw tygodniu koło środy i soboty to na przyszłość jak coś na spocie mówicie co trzeba jadę we wtorek a w sobotę przywiozę-ale tu mnie cała zabawa omineła :tongue4:

JAK JA ZALUJE ZE NIE MAM Q !!!!!

ja też Dudi ale zmiana może będzie na B5 w Q tylko teą padlinę muszę pchnąć jak mówiłem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.