Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio


KUB3K

Rekomendowane odpowiedzi

Po wyjeciu bezpiecznikow (podczas naprawy lusterek) przestalo dzialac radio. Na wyswietlaczu pojawia sie tylko napis "safe" (albo "save"). W serwisie powiedziano mi ze trzeba wpisac RADIO CODE. Tylko jak go wpisac jezeli kod zawiera liczbe 0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskajac odpowiednio pierwszy klawisz od stacji radia zmienia Ci pierwsza pozycje i tak dalej. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naciskasz kilka razy przycisk az Ci przeleci w kolko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co masz wpisywać zero , jak po przytrzymaniu dwóch odpowiednich guziczków pojawi Ci się na wyświetlaczu 1000 :) I wtedy wpisujesz kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co masz wpisywać zero , jak po przytrzymaniu dwóch odpowiednich guziczków pojawi Ci się na wyświetlaczu 1000 :) I wtedy wpisujesz kod

których guziczków?

ja takze rozlaczylem radio i teraz pojawia mi sie napis SAFE

Co mam teraz zrobic by wpisac kod do radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

"1.Każdy nowy użytkownik powinien wiedzieć, iż w dobrym tonie jest w swoim pierwszym poście przedstawić się. Napisz nam więc skąd jesteś, jakie autko posiadasz , itp. Możesz to zrobić w odpowiednim dziale do tego przeznaczonym."

informacje o każdym uzytkowniku są i tak widoczne pod jego nickiem, ale skoro regulamin wymaga osobistego przedstawienia się to ok ;) Aha i w regulaminie napisane jest "Możesz to zrobić", a nie jest napisane "musisz", wiec sami rozumiecie... A napisac o sobie chcialem cos pozniej, jak beda zdjecia samochodu. Wtedy wszystko ładnie i pięknie by wyglądało...

[ Dodano: 2006-08-22, 14:51 ]

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=29110#29110

czy teraz ktos mi pomoże w sprawie radia, a konkretnie wbucia kodu do niego...?

[ Dodano: 2006-08-22, 15:16 ]

czy mogłby mi ktos napisac jak wprowadzic kod i jak go zatwierdzic? mam radio concert na cd. Kod zawiera zero, wiec jak go wpisac? Moglby mi ktos powiedziec jak to zrobic? bo wszystko naciskam i nic, zero reakcji! wciaz tylko napis SAFE :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djset, w starym Concercie to za pomoca przytrzymania przyciskow TP i RDS jednoczesnie uaktywania sie wpisywanie kodu, ale czy w nowym to zadziala to nie wiem.

Przyciski od 1 do 4 czyli od zaprogramowanych stacji sluza do wprowadzania kodu.

Po wprowadzeniu kody wciskasz ponownie przyciski od TP i RDS.

Moglo mi sie cos pomylic to jak cos to poprawcie bo dawno tego nie robilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zrobilem. Zostawienie wlaczonego radia na godzine (jak to gdzies wyczytalem) nie pomoglo, bo sie po godzinie wylaczalo (brak przejsciowki CAN-BUS, dostepne sa np na allegro). Wiec kombinowalem, kombinowalem i udalo sie! Trzeba Przytrzymac na wlaczonym radiu przyciski RDS i SCAN (prze okolo 5 sekund) az pojawi sie liczba tysiąc (1000), Wtedy pierwszym klawiszem pod spodem wyswietlacza (numer 1 (7) fali) zmienia sie cyfre pierwsza, klawiszem drugim drugą, trzecim trzecią, a czwartym czwartą :) Pozniej dla zatwierdzenia nalezy znow jednoczesnie wcisnac klawisze RDS i SCAN i radyjko się włączyło.

Ale mimo tego dziekuję za pomoc kolegom z forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam radio delta najpierw naciskałem fi i dx pojawiło mi sie 1000 poten przyciskami tymi od radia 1,2,3,4, itp. naciskałem pokolei pod 1 pierszy numer kodu pod 2 drugi i tak dalej po wpisaniu kodu zatwierdzam tymi samymi przyciskami tak wiec naciskam fi i dx i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na radiu chyba nie ma klawisza "fi"... jest raczej "fm", no chyba ze mysle sie

Nie mylisz się fm i dx :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeee.. tu Pabllo mam a4 z 95^ 1.6 i podobny problem z radiem "gamma", z ta tylko różnicą ,że nie mam kodów do niego :cry:

A w serwisie chca za to kupe szmalu!!!!!

Moze mi ktos pomóc???

prosze o zapoznanie sie z regulaminem, w innym wypadku posty beda kasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...