Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA

Jakie felgi 19" byscie wybrali do srebrej TT?

  1. 1. Jakie felgi 19" byscie wybrali do srebrej TT?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) w zwiazku z tym ze w a4 byly dwa komplety 19" wiec w tt nie moze byc inaczej :) na ten lub na przyszly sezon na 100% cos kupie.

Jeszcze nie wiem co... mniej wiecej mam pare typow, ale chetnie poznam wasza opinie na ten temat:

moj typ wyglada nastepujaco w kolejnosci co mi sie najbardziej podoba do tt

1. Rial Daytona ( ciezko dostepne ... a jesli sa to uzywki dosc drogie ale moze sie uda ) ( bylby polerowany rant i czarny srodek )

2. Kahn RSV ( ciezko dostepne i drogie ... kolega ma w s3 wygladaja super ) ( cale czarne by byly )

3. Kahn RSX ( ciezko dostepne i drogie ... ale podobaja mi sie ) ( zostalyby w ori kolorze )

4. BBS CH ( fajne i w miare tanie w uzywce ale w 5x100 ciezko dostepne ) ( zostalyby w ori kolorze )

5. Mam8 ( tanie jako nowe wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu ) ( czarne srodki i polerowane z wierzu )

6. Keskin KT5 ( dosc tanie jako nowe wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu ) ( czarny srodek i polerowany rant )

7. MAM7 Nuvalori ( tanie jako nowe wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu ) ( zostalyby jako ori czyli czarno srebrne )

rial daytona

rialdaytonamx8.jpg

kahn rsv

kahn%20rs-v.jpg

kahn rsx

kahn%20rs-x.jpg

bbs ch

bbs_-_ch.jpg

keskin kt5

38c0039fa971b97e8fe1062101010128.gif

Mam8

mam8si_l.jpg

Mam7 nuvalori

MAM_Nuvo_schwarz.jpg

felgi beda szly do srebrnej tt z czarnym dachem i czarnymi dodatkami typu dokladka tyl, grill, kratki, szyby:

003ci.th.jpg 002ie.th.jpg 001qj.th.jpg

napiszcie jakie wy byscie wybrali na moim miejscu

jesli mozecie to piszcie kolejnosc numerami tak jak ja

i glosujcie w ankiecie na te ktore byscie wybrali jako pierwsze

czekam na opinie :)

[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 01:38_________________________________________________zapraszam do tego tematu do dyskusji na temat felg jak cos ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_i_opony/inne_audi_tt_jakie_19_7_typow_ankieta-t94376.0.html;msg1074477

Opublikowano

1 keskin KT5

2 rial daytona

3 pawlosowe kahny

reszta do TT nie pasi

ja za rok wale albo w RS6 albo MAE ;) wiec bierz keskiny. auto wyglada przekozacko.

Opublikowano

Wszystkie ładne

Ale jak już trzeba by wybrać to

exequo 1) keskin kt5 = Mam7 nuvalori

2) kahn rsx

3) rial daytona

4) kahn rsv

Opublikowano

A jak dla mnie to RIAL, albo KAHN RSV - w 19" będą robiły dobrą robotę :good: Chociaż ja mam pociąg do BBS :>, ale nie widziałem na TT, jak to wygląda.

Ogólnie jak dla mnie - fela z rantem to jest to :good:

Opublikowano

BBS CH :good:

Opublikowano

odrazu wymazałbym z pamięci 3,5,6

z pozostałych jak dla mnie taka kolejność:

2

7

4

1

Opublikowano

Mnie podobają się MAM7 Nuvalori i myślę, że dobrze by się komponowały z całością. :good:

Opublikowano

Do Twojej TTki z tych Rial Daytona albo Keskin KT5. Ode mnie:

BBS RXII:

http://www.harrisonmotorsports.com/shop/images/RX_II_sm.jpg

DOTZ Mugello:

http://imagehost.vendio.com/a/23734168/aview/mugello.jpg

http://img135.imageshack.us/img135/9041/63350821.jpg

bwy1243246955y.jpg

:slina::kox: :kox: :kox:

Jeszcze raz wkleiłem zdjęcie żebyś zobaczył co będzie najlepsze do TTki :evil:

Opublikowano

RSX albo NUVO :notworthy:

Opublikowano

1. Rial Daytona :good:

Opublikowano

1) kahn rsx 2) RIAL :wink4:

Opublikowano

Wedłu mnie tylko Rial, tym bardzie jeśli ma iść w czarno-chrom.

Reszta Twoich propozycji wogóle mi nie podchodzi do TT.

Opublikowano

Ja bym wybrał to co Ci się najbardziej podoba, bo robisz auto dla siebie, a nie dla forum.

Jakbym brał dla siebie coś z Twoich propozycji to albo Keskiny albo Riale, Mamy to oklepane felgi które widać w co drugim aucie na forum zaś Kahn-y wogóle nie pasują.

Opublikowano

Z pokazanych przez Ciebie to tylko BBSy :good:

Reszta kiepska, szczególnie te z rantem.

Opublikowano

Mam7 nuvalori w 19" jest kozak :kox:

Opublikowano

kahn rsx

Opublikowano
  • Autor

dziwi mnie troche ze keskin kt5 tak slabo wypada wg was ;)

dla mnie i tak rial jest przekozacki

ale praktycznie niedostepny ;)

Opublikowano

bo te keskiny sa zbyt toporne do TT..

Opublikowano

BBS albo Nuvolari :wink4: ale raczej BBSy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.